Sayfa 20/20 İlkİlk ... 101617181920
195 sonuçtan 191 ile 195 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Oyuncu durgundon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949682

Feyyaz Duman, kadın dizisinde oynamasaydı bence Cumali karakterine çok iyi giderdi. Cumali karakterini oynayacak oyuncunun yüzü yeni olmalı. 35 yaşından büyük bir oyuncu olmalı. Nejat işler olmasın bu kişi. selim 38 yaşında , Kahraman' da 44 yaşında olduğuna göre ya ikisinin arası olacak, ya da kahraman'dan büyükse 45 yaşında olmalı. Eğer ikisinin arası ise Ahmet Rıfat Şungar olabilir. Fazla tanınan oyuncu olarak alternatif yok . Aklıma gelen bir diğer isim Onur Saylak. Oda kendini yönetmenlik işine verdi gerçi.

Yönetmen hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Çanakkale
    Tecrübe Puanı
    42949681

'Çukur'a nazar mı değdi?'

Mesut Yar, Çukur dizisini kaleme aldı.

Show TV'nin iddialı dizisi Çukur, son haftalarda Total reyting listesindeki yerini, Star'ın Söz''üne kaptırdı. Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, Çukur'daki düşüşü kaleme aldı.

Mesut YAR / POSTA

Çukur'a nazar mı değdi?

Açıkçası “Çukur” (Show TV) bu sezonun kafa işlerinden biri oldu ama son üç haftadır dizide bir reyting kaybı var. En büyük rakibi olan Star’ın “Söz” isimli dizisi toplam izleyici de “Çukur”u geride bırakıyor. Ben kendi adıma ortaya çıkan işten endüstriyel olarak memnunum ama belli ki izleyici “arkadaş, lafı çok da dolandırmayın” görüşünde. İki haneli rakamlardan tek haneli reytinge düşen “Çukur” için fikrim odur ki en az üç sezonluk malzemeye sahip.
    Bu laf dolandırma işi acaba bu serveti sezonlara yayma kaygısından mı? Varsa öyle bir kaygı “Çukur”u üretenler bir an önce kafayı boşaltmalı!

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    <...> YaSen <3
    Tecrübe Puanı
    42949674

melihayı kim oynar sizce?

nejat ve m.üstündağ arasında m.üstündağa oyumu kullanıyorum ben.

Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949682

Alıntı Tiger Stormy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    melihayı kim oynar sizce?

nejat ve m.üstündağ arasında m.üstündağa oyumu kullanıyorum ben.
    Mustafa Üstündağ Cumali'yi oynasa Salih her gördüğünde vicdan azabından ölür. Aslında Nejat İşler'e sıcak bakmıyordum ama Cumali'yi güzel oynar. Ama adamın dizileri yarı yolda bırakma huyu var. Meliha karakterini kim oynar acaba ,60li yaşlarında hala çok güzel olan bir kadın oyuncunun oynaması gerekiyor. Aklıma Ayşegül Aldinç geldi.

Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    42949682

Bu ülkenin herşeyi eziyet gibi. Abartılıyor herşey. Televizyonda haftalık dizilerin saati neden 160 dakika olur. Senaristler neden örgütlenip dizi saatlerini en fazla 80 dakika olacak şekilde bir eyleme gitmezler. Tv sahipleri neden dizi saatleri üzerinde reklam fiatını artırma yoluna seçmezler. 160 dakikalık yayında alacağın reklam parasını 80 dakikalık yayında da isteyebilirsin. Daha kaliteli, senaryosu daha mantıklı, insanların zamanında az yediği için izleyici sayısını artıracağını ön görmessin.
    Çukurun son bölumunü televizyonda izledim ve izlerken sıkıldım. Sahnelerin çoğunu kaçırdım. Ertesi gün internet üzerinden atlaya atlaya izleyince akşam beğenmediğim bölüm bana guzel geldi. Çukurun totelde reyting düşmesinin bir nedenide bu..

Sayfa 20/20 İlkİlk ... 101617181920

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Yer imleri

Yer imleri