Sayfa 41/41 İlkİlk ... 313738394041
203 sonuçtan 201 ile 203 arası

Konu: Erkenci Kuş [2018]

Durum:
    kaçınkurası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    B♥B// DeLeNa♥
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    13
    14 mesaja 36 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş [2018]

Yaaa foruma girip sayfalari okuyunca uzuldjm acikcasi. Reytingler iyi ama burada sevilmemesi ilginc. Zamaninda kiralik askin tek bolumnu dahi izlemedim. Sanirim bu sebeple gayet şapşik bir sekilde sverek izliorum. Tipik yaz dizisi iste dusundurmeyen yormayan romantik komedi beklentiyi dusuk tutmak guzel. Kiralik aşk benzerliginden sevmemenizi anlarim fakat can ve demet bence gayet uyumlu ve hos bir elektrikleri var. Oyunculuklari icin bisey diyemem ikisii de ilkkez izliyorum ama ben genel anlamda basarili buldum diziyi.

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    18
    Ettiği Teşekkür
    15
    328 mesaja 403 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    5 Mesaj

5. Bölüm:

Can’la Sanem partiyi el ele terk ettiğinde Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşünür. Bunun üzerine Fikr’i Harika ajansla çalışmaya devam etmeyeceğini açıklar. Ancak Ceycey son anda dahiyane bir fikirle ortaya çıkar. Ajans çalışanları ve eşleri o hafta sonu, markanın çalıştığı diğer ajanslarla birlikte motivasyon kampına davet edilir. Sanem'se bu kampa nişanlısı ile katılmak zorunda kalır. Mahallede ise Nihat, bakkalı kaybetmenin huzursuzluğu içindedir, Mevkıbe ise bu duruma çare olmaya kararlıdır.

Durum:
    aysin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    66
    18 mesaja 34 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kaçınkurası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaa foruma girip sayfalari okuyunca uzuldjm acikcasi. Reytingler iyi ama burada sevilmemesi ilginc. Zamaninda kiralik askin tek bolumnu dahi izlemedim. Sanirim bu sebeple gayet şapşik bir sekilde sverek izliorum. Tipik yaz dizisi iste dusundurmeyen yormayan romantik komedi beklentiyi dusuk tutmak guzel. Kiralik aşk benzerliginden sevmemenizi anlarim fakat can ve demet bence gayet uyumlu ve hos bir elektrikleri var. Oyunculuklari icin bisey diyemem ikisii de ilkkez izliyorum ama ben genel anlamda basarili buldum diziyi.
    Bende senin gibi dusunuyorum yaz dizisi eglencelik citircerez tadinda bir dizi hic mantikla ugrasmiyorum ozaman isin icinde hic cikamam ve eglenemem bana yuzumu tebessum ettirecek dizi lazim bu dizidede onu goruyorum.
    anne ve babanin iliskisine bayiliyorum mesela ne tatli bir cift .. kizlari icin ugrasmislar halada ugrasiyorlar birbirlerine sevgileri hala devam eden bir cift
    kisaca bende begendim bu diziyi... ha eylulde nolur reytingler degisirmi kalirmi gidermi bilinmez ozamana kadar izlerim herhalde tabi kasmadan aksiyon yapicaz derken sacmalamayan bir dizi oldugu muddetce mantik aramiyorum desemde onunda bir dozu var... abartmasinlar yani mantiksizliligi 😊

Sayfa 41/41 İlkİlk ... 313738394041

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 73 kullanıcı var. (11 üye ve 62 konuk)

1. Eminetta,
  2. sonbahar33,
  3. Schoko_79,
  4. ezgo,
  5. amanayol,
  6. oates79,
  7. datakan,
  8. ışılka,
  9. yarun,
  10. ozenc-can,
  11. forgetmenot

Yer imleri