Sayfa 95/95 İlkİlk ... 45859192939495
471 sonuçtan 471 ile 471 arası

Konu: Erkenci Kuş [2018]

Durum:
    oates79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 5 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Erkenci Kuş [2018]

Alıntı Doga2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bisey sormak istiyorum.
    onizlemede belli ki sanem tel arama bahanesiyle can in evine geliyor.
    fragmanda da sanem o kiyafetle belgeleri sunuyor.
    ama onizlemede daha keyifli rahat.fragmanda daha gergin

ne ne degildur hangisi once hangisi sonra bir gariplik hissetim. aydintabilir misiniz?

Sanem dosyayı getirdikten sonra Deren gelmiş olabilir. Sanem tam kapıdan çıkarken Deren'le karşılaşabilir. Evden çıktıktan sonra içi içini yemiştir. Zaten kaç gündür Can'a yapışık bi Deren görüyor kız. Naapsın. Ceycey'de yanında ama, ordan başka bir fikir de şu olabilir; evde toplanılmıştır, herkes gitti diye düşünen Sanem dosyayı çıkarır, konuşmanın ortasında Deren içerden gelir. "Deren hanım gitmemiş miydi?" "Hayır, biraz daha kalıcak" şeklinde bir konuşma olursa da kudurur Sanem. Deren de dosyayı çok merak eder haliyle. Gizlice bakmaya cesaret edebileceğini pek sanmıyorum ama hisleriyle bulmaya çalışsın artık EMPAT ya Deren Deren'e en çok güldüğüm replik bu herhalde :))

O değil de, inşallah Sanem mektubunda hakkikatten ilk günden beri yaşadıklarını atlamadan yazmıştır. Özellikle 40.yıl partisinde Can'dan duyduğu "ofisi kapatıcam, çalışanları başka işlere yönlendirelim" cümlesinin mektupta olmasını istiyorum, çünkü Emre'ye inanma sebebi o cümle. Yani fotografik hafızasına güvenerek atlamamıştır diye umuyorum. Acaba fotografik hafızaya duydukları da dahil mi? Bir de bir de, rüya sahnesinin gerçeği yaşanırken üç soruya da "Çünkü seni seviyorum" dediği kısmı açıklasın Sanem. O seni seviyorumların alt metnini anlatsın istiyorum mektupta. Daha başka bişey yazmasa da olur zaten ondan sonra.

Can da mektubu okumayı ertelerse kesinlikle haklıyken haksız duruma gelecek, elitay88 arkadaşımın bu konudaki yorumuna kesinlikle katılıyorum. Benim nazarımda bir iki bölüm daha kredisi var ama hoş olmaz yani. Mektubun kaybolması ise biraz fazla entrikaya girer, o da bizim dizide olmaz diye umut ediyorum. Romantik komedi neticede.

Romantik Komedi deyince, yeni senaristimiz Romantik Komedi 1 ve 2'nin senaristiymiş. Birinci filmde Cemal Hünal'ın Sedef Avcı'yı kucaklayıp merdivenlerden çıkardığı bir sahne vardı Yaaani, ona benzer bir sahne diyorum, birkaç bölüm sonra, buraları pek bi şenlendirir. Hem de Can'ın dilinden düşmeyen o tutkuyu biraz hissetmemizi sağlar, ne dersiniz?

Sevgiyle kalın
    Konu oates79 tarafından (Bugün Saat 08:58 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi oates79 nickli üyemize teşekkür etti:
    seval2005 (Bugün),Yasemin68 (Bugün)

Sayfa 95/95 İlkİlk ... 45859192939495

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 100 kullanıcı var. (12 üye ve 88 konuk)

1. -papatya-,
  2. oates79,
  3. Yasemin68,
  4. Doga2014,
  5. AFKfan,
  6. gishem_mehmet,
  7. sirinem,
  8. ışılka,
  9. melekrüya,
  10. yarun,
  11. xdamlax85

Bu Konudaki Etiketler