Sayfa 14/14 İlkİlk ... 41011121314
69 sonuçtan 66 ile 69 arası

Konu: Darısı Başımıza [2018]

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    47
    14 mesaja 24 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Darısı Başımıza [2018]

Alıntı elenam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün bahsedilen film hangisiydi
    Audrey Hepburn'un başrollerinde oynadığı Sabrina filminden bahsedildi. Bir İstanbul Masalı'ndaki hikayenin orjinalidir.
    Konu nadine tarafından (19-07-18 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    25
    25 mesaja 36 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu dizi romantik komedi olmasına rağmen içinde dram gibi fazla sır var farkında mısınız? Sanki Dallas mübarek! Sır içinde sır var yahu! En son Bekir'in Canan'ın eski sevgilisi olduğunu öğrenmiştik bu hafta da öğrendik ki Zerrin'in kocası Canan'ın kız kardeşiyle kaçmış galiba? Merter'in annesiyle onun kocası kaçtığı için kadın Merter'e de gıcık oluyor ama bu durumda Merter'de annesi tarafından terkedilmiş oluyor suçu ne şimdi çocuğun? Bu dizideki akraba ilişkileri de kafamı karıştırıyor zaten. Kim kimin nesi iyice karıştırdım. Dizi içindeki komediyi kaybetmez belki ama konular ilerledikçe iç içe geçen sırdan drama döner gibi. Öyle bir havası var.
    Konu hazanyagmuru tarafından (19-07-18 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    47
    14 mesaja 24 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Canan'ın Zerrin'i çocukların babalarıyla ilgili sırrı açıklamakla tehdit ettiği sahne de olmamıştı. Çocuklar bunca yıldır bir şeyleri sorgulamıyorsa olayı bildikleri içindir. Nitekim Rüya'nın Engin Deniz saplantısı babasının onu terk ettiği gün Engin Deniz'in ona şevkat göstermesinden kaynaklanıyormuş. Babasından görmediği korumayı adam göstermiş.Kız ona tapmasın da ne yapsın?

Ozan bu bölüm epey bir kalaslık yaptı. Geçen bölüm hadi kıskandı da yaptı diyordum ama bu bölüm söyledikleri iyice bardağı taşırdı. Öykü gitmeye kalkınca da niye gidiyorsun mu der yoksa arkasında başka bir şey mi arar merak ediyorum doğrusu

Diziyi izlemek istiyorum ben bir adım adıyorum ama bir adım da yapım şirketinden bekliyorum

edit; Öykü bara giderken Sude'nin verdiği kıyafetleri giymişti. Sude onları barda bırakıp erkenden eve döndü ama Öykü evine döndüğünde üstünde kendi kıyafetleri vardı. Ne ara kıyafetlerini değiştirdi? Arabası da yoktu ki kıyafetler yanında olsun
    Konu nadine tarafından (19-07-18 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    10
    Ettiği Teşekkür
    66
    256 mesaja 572 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Neden acaba, Öykü, Ozan ötekiler dikkatimi çekmiyor da

Ben Rüya delisine takılıp kalıyorum Bombasın Açelya ya, daha önce eleştiri yapmıştım, dedim ki bu kız o kadar başarılı projelerde oldu, sinema filmi çekti nasıl yan rolde olur diye. Hatta cevapta yazdım, acaba karakterimi beğendi de öyle oldu diye. Ama bu karakter, balıma o kadar çok yakışıyor kii.. Siz muhteşem bir ikili oldunuz.

Abi bunca yıldır, bence gençken, çok hayran olduğum, oyuncu şarkıcı falan olurdu. Ama bu rüya delisi gibi ötekilerin kafasını kesip, kendi kafamı yapıştırma olayına hiç girmedim O nasıl bir sahne, sanarsın, adamla aşk yaşıyor. Dolabı açtığı anda, evde bir kahkaha atmışım, salon yankılandı ya Ruhh hastası kadın ya

Sevgili Merter, Allah sabır versin kuzum
    Acımasız yaratıkların, Kudurgan pisliklerin
    Kundakta ki bebeğe dahi tecavüz eden bu şerefsizlerin
    SONUNU GÖRMEK İÇİN
    CANLI YAYINDA

#İDAMİSTİYORUZ

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 41011121314

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 51 kullanıcı var. (1 üye ve 50 konuk)

1. Remember94

Yer imleri

Yer imleri