Sayfa 102/109 İlkİlk ... 252929899100101102103104105106 ... SonSon
542 sonuçtan 506 ile 510 arası

Konu: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Rhino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul
    Konular
    497
    Ettiği Teşekkür
    21
    27 mesaja 44 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Azra konakta denemesi:

Feride hanım: Herkes toplandı ama Azra nerde?
    Cenk: Uyuyodur. Ne de olsa kendi evi. İstediği zaman kalkar dimi babanne.
    Feride hanım: Cenk tadımızı kaçırma sabah sabah.

Azra salona doğru gelmektedir...
    Azra: Kusura bakma Şeker teyze telefonumun alarmını kurmayı unutmuşum.
    Melis: Şeker teyze ne ya? Iyyy. Yağcı bu...
    Arda: Öyle konuşma abla sonra babannem bizi mirasından mahrum bırakır.
    Melis: Tüh.. Bıraktı bile..
    Azra: Ben gidiyim!
    Feride hanım: Dur Azra! Hiçbir yere gitmiyorsun.
    Arda: Devamını söyleme babanne zira biliyoruz; gidecek olan varsa o da biziz değil mi?
    Feride hanım: Nerden çıkarıyorsunuz? Siz benim çok sevdiğim torunlarımsınız.
    Sizin yeriniz ayrı Azra'nın yeri ayrı. Azra hadi, ayakta durma, gel yanıma. Senin yerin benim yanım.
    Azra: Sağol şeker teyze.
    Arda: Babanne ben neyi merak ediyorum biliyo musun?
    Feride hanım: Neyi?
    Arda: Azra artık burda olduğuna göre, Cansu niye bizimle kalmıyo?
    Ne de olsa kardeşi. Ayırmayalım bence. Böylece beraber daha rahat plan yaparlar.
    Feride hanım: Arda'cım yeter. Sizi Azra ile uğraşmayı men ediyorum.
    Serap: Çocuklar yemeğinizi yiyin. Biz çoktan gözden çıkarılmışız.
    Feride hanım: Gelin hanım daha yaptıklarınız çok taze. Beni konuşturmayın. Yoksa ben yapıcağımı bilirim.
    Cenk: Anne tamam. Bu konuyu artık konuşmayalım.
    Arda: Abi noldu pes mi ediyosun?
    Feride hanım: Cenk artık yavaş da olsa beni anlamaya başladın sanırım.
    Cenk: Umarım gerçekten anlamam için bir gün mantıklı bir sebep söylersiniz.
    Azra: Evet şeker teyze haklı bazen görünenlerin ardında başka hakikatlar vardır.
    Cenk: Dur devamını söyliyim sabretmem lazım di mi?
    Feride hanım: Sabredeceksin tabi. Sabırdır her şeyin çözümü.

Feride hanımın odasında:
    Azra: Şeker teyze bu oyunu devam ettiricem hırs yaptım. Ama... Yalancı değilim derken kendimle çelişiyorum.
    Hem en kral yalanı söylüyorum. Hem de yalan söylemedim diyorum. Bu beni çok yaralıyo.
    Feride hanım: Azram seni bu müşkül durumdan kurtarmanın zamanı geldi.
    Azra: Ne yapıcaz? Yoksa açıkliycaz mi?
    Feride hanım: Hayır sana gerçekten de mirasımı bırakcam. Böylece ikimiz de artık yalan söylemekten kurtulmuş olucaz.
    Azra: İyi düşünmüşün. Yoksa o kadar öğütten sonra bu dev yalanımız ortaya çıkarsa ne derdik?
    Feride hanım: Böylece kendimizi aklamış olduk. Ama başlangıçta oyun yaptığımızı şu an söylemeyelim.
    Azra: Ama bu durumda yine yalana devam etmiş olmuyormuyuz?
    Feride hanım: Tövbe edip yolumuza devam etcez kızım.
    Azra: İçim rahat şimdi. Sağol şeker teyze.
    Konu Rhino tarafından (10-10-18 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.

2. Rhino nickli üyemize teşekkür edenler:
    dajavu (14-10-18)

Durum:
    asi guzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    58
    29 mesaja 63 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Azra&Cenk'e çıkan özel fragmanı beğendim. Bir aşk dizisi değil ancak çifti kullanmaları gerek. Çünkü insanlar artık bazı şeylerden sıkıldı ve karşısına rakipler geldi.
    Fragmanda şaşırdığım bir şey yok. Azra'nın itirafı duyduğunu zaten anlamıştım. Bundan sonra Azra'nın nasıl davranacağı önemli.
    Serap Cenk'ten itirafı duyduktan sonra Azra'ya daha çok cephe alacaktır. Evde özellikle üstüne gidecektir. Kendisinin nasıl hala yüzü var bilmiyorum ancak Şeker Teyze ona bence gayet yerinde bir cevap verecektir.
    Cenk kapıdan çıktığında Azra'nın duyduğunu düşünüyor bence ama orada Cenk'in Azra'ya seslenmesi o sahneye ait değil bence. Fragman yanıltması olduğunu düşünüyorum. Azra Mert için gittiğinde Cenk de peşinden gitti o zamana ait bence Azra demesi.

4. asi guzel nickli üyemize teşekkür edenler:
    ocean 85 (11-10-18)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    80
    103 mesaja 167 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Merhabalar. Sayfayla ilgilenmeye fırsatım olmadı. Geçmiş sezonun dizilerine rağmen dizinin mevcut reytingini korumasına sevindim. Ne yalan söyleyim tutar gözüyle bakmıyordum ama büyük başarı gösterdi dizi tebrikler.Amma velakin bu senaryonun artık hız kazanmaya ihtiyacı var. Mesela ben artık dayanamıyorum Azra'nın bu miras meselesi yüzünden herkesçe ezilmesine. Hep diyorum Azra Cenk'e söylemeli. Cenk'te uslandı artık bahanesine karşı duruldu onu anlamaya başladı hala neden ondan sır saklanıyor söylenmiyor anlamıyorum. Bu sır konuyu çekici değil sıkıcı yapıyor artık! Gerçekten yeter! Bu arada Cenk'ten itiraf gelmesi Azra'nın duyması güzel ama sırf zaten Azra Cenk aşkı kazanacak diye Cansu gibi bir kızın saykoya bağlamasına gerek yok bence yani bu bana göre karaktere haksızlık. Ben böyle dönüşümlere karşıyım her zaman. Cansu gri bir karakter olabilir ama simsiyah olamaz olmamalı. Ayrıca salt kötü dediğimiz Sumru'nun bile yaraları olduğunu göstermelerini sevdim çünkü kimse kötü olmak için doğmaz iyilik ve kötülük yalnızca bir tercihtir.

"İki tür doğru vardır. Tersinin yanlış olduğu gün gibi ortada olan yüzeysel doğrular ve tersi de doğru olan daha derin doğrular. "

Niels Bohr

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 10 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Azranın artık daha fazla bu miras meselesi yüzünden diğerleri tarafından aşağılanmasını,azar işitmesini istemiyorum,gına geldi,yetti.Cenk de hep ağır sözler söylüyor her seferinde,gerçekler ortaya çıkıtğında kendini nasıl affetirecek merak ediyorum.
    Şeker Teyze ailesinin Azraya olan davranışlarını görmüyor mu,neden katlanmasına göz yumuyor,Azra acıların çocuğu oldu iyice,bi an önce bitirsin miras konusnu.
    Mert de bulunsa fena olmıcak.
    2.fragmanda Cenk Azraya aşığım diye bağırıyor annesine ve Azra duyuyor,güzel bu,kşke aşık olduğu kıza bu kadar acı çektirmese Cenk ama naparsın,taktı bi kere.Söz konusu para da değil Cenk için derdi ne anlamadım.
    Bu bölüm de bi şeyler değişmezse ve Dram ağır basarsa aralarda Bir litre gözyaşı açar izlerim valla.

7. nuro nickli üyemize teşekkür edenler:
    deren1970 (11-10-18)

Durum:
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    29
    29 mesaja 60 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Günlerdir yazacağım olmuyor..
    Biraz saydırayım;
    Ataların "Katranı kaynatmakla olur mu şeker cinsini sevmediğim cinsine çeker" sözü boşa çıkmadı
    Cansu sanki bir parça merhamet gösteriyor mu ne? Demeye kalmadı içindeki Sumru dışına vurdu. Sorguda Zaten kıskançtır Azra zaten hırslıdır bla bla bla söylemleriyle çirkinleşti... Sana güvenmiyorum anne diyen kız kendi çıkarı için dünyayı yakacak hale geldi.

Fatma'nın deliliğini sadece seyirci görüyor yetkili makamlar görmüyor mu? Bu akıldaki bir kadın özel durumdaki çocuğa veli olamaz? Denilmez mi? En sevmediğim sahneler onunkiler.

Azrayı evden çıkartmamak için çay, çorba yaptıran teyzeninkiler en sevdiklerim ...
    Feride Hanımın Azraya yüklediği yük beni yoruyor. Paragöz ve seviyesiz olan gelinini ve onun doldurduğu torunlarını kimsesiz bir çocukla terbiye etmeye kalkışıyor. Kendisinin 70 yıllık tecrübesiyle yapamadığını yaralı bir yüreğe yüklüyor. İlk bölümler biraz daha çekilirdi bunu izlemek kızı tanımaya çalışıyor diyordum ama artık boğuyor.
    Akşam bir parça değişse durum...

9. ab-ı çeşm nickli üyemize teşekkür edenler:
    Rhino (15-10-18)

Sayfa 102/109 İlkİlk ... 252929899100101102103104105106 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 56 kullanıcı var. (3 üye ve 53 konuk)

1. missbarby,
  2. sonbahar33,
  3. mavi tilsim

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri