Sayfa 108/108 İlkİlk ... 85898104105106107108
540 sonuçtan 536 ile 540 arası

Konu: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    5,307
    1,769 mesaja 5,528 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    39 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Alıntı angel78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sebebin canım forumdaşım bu sayfada seninle karşılaşmak benim için çok büyük keyif.. bende Azra'nın bir süre konakta kalacağını düşünmekle beraber içimden geçen EN KISA SÜREDE KONAKTAN AYRILMASI...Mert ile çok savruldular...Babaları öldü evlerinden kovuldular..Mesut'un evi, hastanede sabahlama derken Gönül Abla'da kaldıkları gece Mert'in kayboluşu ile birlikte çok zor günler geçirdiler.Mert ablası ile BİZİM diyebileceğimiz bir eve kavuşmalı.Mert'in odası ,Mert'in piyanosu olmalı .Konakta her ne kadar Feride Hn ve Cenk etkisi ile sesler Azra'ya yükselmeyecek gibi görünse de Azra orada kendini sığıntı gibi hissedecek ve kardeşine bu duyguyu yaşatmak istemeyecek diye düşünüyorum.Bu durumda Cengo düşünsün. Azra'nın yolları gide gele sürünsün

Ben Tarık cephesinde neler olacak en çok onu merak ediyorum. Tarık karakteri dizi de en boş verilmiş karakter.Doğru dürüst yazılmadı,karakterin bir anda kötüye evrilmesini yadırgasam da o cephede bir aksiyon gerekiyor.Ama ben özünde iyi niyetli ve vicdan sahibi olarak gösterilen bu karakterin babası Azmi gibi simsiyah olduğunu düşünmüyorum. Tarık eninde sonunda kendi doğrusuna kavuşacak diye umut ediyorum. Tarık ,aptal yerine konulduğunu,iyiliğinin su istimal edildiğini gördü ve KIRILDI.Derdini anlatacağı kimse de yok çevresinde.Bu nedenle babasının etki alanına girdi.Bu süreç dilerim geçici olur ve Tarık özüne döner.Mutfakta Azra'dan özür dileyen kız ile ( kızın adını unuttum) Tarık çift olabilir diye düşünüyorum.

Arda karakterini sevdik. Neden mi ? Senarist arkadaşlarımız Arda karakterini odasında kös kös oturan ,babannesine karşı suskun ,ablasına atarlı ,abisin tavırlı, annesine asi ,okulda var mı lan bana yan bakan çizgisinden kaydırıp daha pozitif,eğlenceli ve EVİN NEŞESİ tekne kazıntısı konumuna getirmiş ki Onun sahnelerini bir daha bir daha izledim

bu arada yeni senaristlerin isim bilgilerini bilen beni de bilgilendirebilir mi? Önceki sayfalarda yazıldı ise gözümden kaçtı sanırım

Son olarak please Hasan&Melis olmasın..aralarında tarz ve yaş farkı var.Melis karakterini sevmesem de Hasan ile beraber düşünemiyorum.ya efkan adam olsun ya da Melis kız kurusu
    Bende seninle yine karşılaşmış olmaktan çok mutluyum can forumdaşım
    Adını gördüğümde hemen gülümsediğim isimlerdensin.

Bende bu konuda katılıyorum sana. Şu süreçte önemli olan Mert'in ruh sağlığı olacak, zaten çocuğun kafasını çorba ettiler, yanılttılar, korkuttular kırdılar.. Şimdi ablası ile ikisine ait bir evde yaşaması ona iyi gelecekti. Piyanosu olmazsa olmazı, mutlaka olsun. Nasıl iyi geldi psikolojisine hemen..
    Konakta kalsalar Melis ve Serap'ın Merte tavırlarından geriliriz gibi geliyor. Zaten şimdi iyice Azraya takacak Serap..
    Ama kısa bir süre kalsalar güzel sahneler çıkar.
    Artık sonrasında da Cenk neler yapar, nasıl bir ev arayışına girer Azra ile bilemiyorum:) Yer ve ev de beğenmez bu şimdi..:)

Tarık'ın bu hikayeye dahil edilmesi yeni senaristler gelmese olmayacaktı galiba. Bir türlü tam dahil edemediler, yeltendiler ama olmadı. Direk kötüye geçiş emareleri görmek istemezdim ama böyle girecekse de hikayeye bu da kabul. Yalnız Azraya karşı da direk tavırlı bir halde olmasa iyiydi. Babasına neden kızdığını sorgulamadı bile, ki biliyor ki Azra yapmaz durduk yerde bunu. Tarıkla mutfaktaki kız aslında cidden güzel olur, hiç aklıma gelmemişti.

Arda şu son zamanlarda en sevdiğim sahnelerin sahibi olmaya başladı nerdeyse. Keyifli oluyor onunla herkesin sahnesi. Özellikle Azra ile, şimdi Mertle de güzel sahneleri çıkar evde. Haşarı, eğlenceli, yerinde duramayan Arda güzel oldu..
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

2. 3 kişi sebebin nickli üyemize teşekkür etti:
    angel78 (Dün),dajavu (Dün),ocean 85 (Dün)

Durum:
    angel78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    61
    64 mesaja 243 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı ocean 85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni senaristler Nilufer Aydin ve Serap Ozgur.Iki kadin senaristin olmasi bence daha iyi olmus.Eski senaristlere de emekleri icin tesekkurler.Burada onceden tanidigim arkadaslari gormek guzel oldu.Iyi aksamlar herkese.
    Bilgilendirme için çok teşekkür ediyorum..Bu iki senaristi internetten araştırayım dedim.Serap Hn günlük dizinin senarist kadrosundaymış.Onun dışında bir bilgiye rastlamadım.Bu benim açımdan olumlu bir durum.Serap Hn'ın kendini ve yeteneğini göstermesi açısında bu dizi bir fırsat.Sosyal medya hesaplarını,dizi için yapılan yorumları takip edip izleyicinin beklentisi ile doğru orantıda bizleri kalemine hayran bırakacak kadar yazması yeterli

Nilüfer Hn'ın yer aldığı projelerin hiçbirisini izlememişim.Bu nedenle yorum yapamıyorum.Ama 2010-2011 yılına ait yapımlar.Açıkcası o günden bugüne güncellemiştir kendisini

Diğer senarist arkadaşlara ise acizane tavsiyem lütfen hatalarınızdan ders çıkarın.Uyarlamacı değil Uyarlamayı kendi yazım diliyle ÖZGÜN HALE GETİREN KİŞİ olmaya çalışın lütfen..Show Tv de izlediğimiz İlişki Durumu Karışık ne iken ne oldu?Orada da Volkan Bey vardı.Biraz daha AKICI,ÖZGÜN VE DE İZLEYİCİNİN TALEPLERİ dikkate alınmalı ki tam destek verilebilsin

4. 3 kişi angel78 nickli üyemize teşekkür etti:
    dajavu (Dün),ocean 85 (Dün),sebebin (Dün)

Durum:
    asi guzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    58
    29 mesaja 63 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Bölüm resimleri beni fragmandan sonra çok heyecanlandırdı. Mert'in bulunmama ihtimali %1 benim için şu an. O %1 de açık kapı bırakmak için.

Bir arkadaşımız yazmış. Bıçak sahnesi daha önce diye. Hiç aklıma gelmemişti ama bence de böyle olma ihtimali daha fazla. Zaten ormandaki Azra&Cenk'in arabaya yaslandıkları fotoğraf da her şey bittikten sonra bence. Mert dolduruşa geldiği için hemen Azra ile konuşmak istememiştir. Ve Cenk de Azra'yı oradan uzaklaştırmıştır Mert'e zaman tanımak için.
    Bir de bıçak sahnesinin daha önce olduğuna inancım gösteri olacağı yerde Azra ve Cenk'n oturdukları fotoğraf. Sanki Cenk Mert'i bulmuş, sahneye çıkarmış ve Azra da ondan öyle hayran ve teşekkür karışımı bakmış gibi.

Sumru ve Azmi kötüleri de hemen gelmiş. Mert'i teslim etmeyi Azra'nın da gitmesini düşünüyorlardı galiba. Ama avuçlarını yalayacaklar. İkisinin de sürekli bir şeylerden sıyrılması zaten beni sinir ediyordu. Böyle kaybetmeye başlamaları güzel oldu.

6. 2 kişi asi guzel nickli üyemize teşekkür etti:
    dajavu (Dün),kübra_naz (Dün)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    96
    249 mesaja 322 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Ardayı en başından beri çok seviyorum zaten
    bir bölümde Melise aşırı tepki göstermişti bir tek biraz ozaman kızmıştım
    onun dışında en başından beri dizide beni sinir etmeyen bir kaç karakterden birisi
    dizide zaten insanı sinir etmeyen karakterlerin sayısı 5 parmağı geçmiyor
    onun olduğu her sahneyi keyifle izliyorum dizinin neşe kaynağı resmen
    bu bölüm fark edilmiş olması yazık, Mertle olacak olan sahnelerini 4 gözle bekliyorum...

yeni senaristler hakkında ise, diziyi ilk bölümden beri Volkan Yazıcı ve Nilüfer aydın yazdı
    şimdi ise Serap Güzel ve Nilüfer aydın yazıyor yani aslında bir yeni senarist katıldı diziye diğeri hala aynı

8. dajavu nickli üyemize teşekkür edenler:
    ocean 85 (Dün)

Durum:
    Doga2014 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    27
    23 mesaja 29 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ne guzel bolum fotolari gelmis. kamera arkasi fotolar degil de mi?

mert hep diyordu. mert piyano calacak sumru gelecek diye. dilegi oldu. tabi ablasinin gittigine inandirilmisti. ama ablasi da var.
    makasli sahne once degildir cunku azrayi cenk surpriz yaparak getiriyor. sahne odasi karanlik birden kardesini karsisinda goruyor. kosarken ayagi sandalyeye takiliyor yuruyemiyor. o esnada fatma merti kacirmaya calisirken cenk yetisip kurtariyor sonrasinda tekrar mi piyonu caliyor acaba. onlar da dinliyor.
    EDİT pardon... yok ogretmen spot diyor isiklar sonuyor. azra mert gorunce ayagi kalkiyormus.
    keske makas onceki olsa ama sonrakivsahne gibi geldi bana.

sumru bu firsati kacirmaz bence merti de azrayi da kendi evlerine goturmekvisteyecektir. ortakik bir durulsun diye. mert anne bildigi sumruyu ister. ama simdi fatmada aklima geldi. fatmayi da cok seviyor.
    bir de sumru azra gitti diye yalan soyledi diye sumruya tepki verebilir.
    azraya gidiyordun sen diye tepki vermesinde.

tarik bence de azranin isyerindeki arkadasiyla olsun.

sumrunun kizi mesleginde basarili. ama aile arkadaslik konusunda sumrudan cok ozellik almis.cok bencil.

gonul un kocasi malum ama biraz b sevmistim ama son tarik in iyi duygularini cok suistimal ettiler.

tarik karakterini duzgun yazmislardi lutfen oyle kalsin.

neyse mert bulunuyor ya ve cenk buluyor ya izlenilecek bolum.
    Konu Doga2014 tarafından (Dün Saat 19:49 ) değiştirilmiştir.

10. Doga2014 nickli üyemize teşekkür edenler:
    ocean 85 (Dün)

Sayfa 108/108 İlkİlk ... 85898104105106107108

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 86 kullanıcı var. (8 üye ve 78 konuk)

1. cicek42,
  2. missbarby,
  3. Doga2014,
  4. mavi tilsim,
  5. Françoise,
  6. ocean 85,
  7. angel78,
  8. prisoner_386

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri