Sayfa 109/109 İlkİlk ... 95999105106107108109
542 sonuçtan 541 ile 542 arası

Konu: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    97
    251 mesaja 325 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Son gelen tatlış fotoğraflardan sonra Mertin bulunacağı kesinleşmiş oldu
    yoksa Azra ve Cenk bukadar mutlu olamazlar, Azra ve Mert kuvuşuyorlar sonunda !

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    5
    14 mesaja 21 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

herkese merhaba

yer yer mantık hataları olsa da son üç dört bölümü severek izledim.daha doğrusu izlemeye çalıştım.
    aralarda ne oldu ne bitti çok takip edemiyorum tv'nin karşısında yorgunluktan sızdığım için ama izleyebildiğim kadarıyla yeterince keyif aldıgımı söyleyebilirim.tempo çok iyiydi.ilk bölümlerde izlemek zorunda kaldığımız tesadüfi karşılaşmalardan sıyrılarak daha gerçekci bir zeminde yürümeye çalışmaları önemli bir etkendi belki sonuçtan memun kalmamın

sumru,hülya ve kocası favori üçlüm.sahnelerinde hiç sıkılmıyorum.yan roller bitsin başrollere gelinsin düşüncesi oluşmuyor. çok güzel bir sinerji oluştu bu üçlünün arasında.

arda'ya da bayılıyorum.nasıl güzel bir tarzı var oyuncunun.ses tonu ,jest ve mimikleri bir harika.cansu'yu zaten önceden de begeniyordum

normalde aşkı bu kadar soguk ve mesafeli işlemelerine takılmam gerekirken yan roller sayesinde hiç üstünde bile durmuyorum. benim gibi aşk yoksa dizi de yok anlayışında olan biri için bu bir ilk

oyuncular çok başarılı gerçekten de.enerjileri çok güzel.canlandırdıgı karakterin hakkını veremeyen hiçbir oyuncu yok dizide.diğer kanallardan birinde yayınlanmış olsaydı reytingleri çok daha yukarda olurdu. kostüm yönünden çok zayıf(özellikle erkek oyuncuların evde siyah çorapla dolaşması, bu konuyla ilgili bir eleştiri almış olmalılar ki son bölümde cenk'e terlik giydirmeyi akıl etmişler.) olduğu dikkate alındığında ,dizinin reytingleri hiç de fena değil.

Sayfa 109/109 İlkİlk ... 95999105106107108109

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 56 kullanıcı var. (3 üye ve 53 konuk)

1. missbarby,
  2. sonbahar33,
  3. mavi tilsim

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri