Sayfa 124/124 İlkİlk ... 2474114120121122123124
618 sonuçtan 616 ile 618 arası

Konu: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    16
    71 mesaja 110 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları

Bitmis bu dizi. Reytingleri de düşmüş. Dun annem izlerken mecbur baktim yoksa gerçekten bakmak gibi bir niyetim yoktu. Ne yazilmaya calisiliyor bilmiyorum ama iyice sacmaladilar. Netten bile izlemek icin zahmet etmem. Dun oyunculuklarda berbatti birtek Hüsniye teyzenin sahnesi, kiziyla bulusmasi guzeldi. Benden bu kadar. Daha izlemem.

Durum:
    Titanyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    3 mesaja 5 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Selamlar
    Tehlike çanları çalıyor, Diziyi yönetenler umarım farkındadır ; gidişatın kötü olduğunu... daha ilk yarıyı tamamlamadan kopmalar başladı izleyiciden, bu reytinge de yansımış bence...
    Hep aynı şeyi söylüyorum ama esas karakterler lokomotiftir diğerleri yardımcı. Ne zaman esas çift inandırıcılığını kaybetse o zaman dizi biter... bu bir kuraldır...biz birbirine aşk dolu bakan çift göreceğiz diye dört gözle beklerken aklımda sadece bir sahnenin kalması çok acı( o da Hüsniye teyze sayesinde oldu) dizinin esprileriyle renk katan, tek dürüst karakteri de gitti geçmiş olsun😰
    Elinizde çok iyi ve aşklarıyla insanlara heyecan veren bir çift var ve siz harcayın , emekleri çöpe atın emi . aslında yaşanan herşey dinamiklik katıyor diziye lakin biz bunları arka planda istiyoruz , biz aşk dolu ve birbiriyle her fırsatta görüşen, konuşan ve çok sahnesi olan bir çift istiyoruz...
    Siz Azceni bol bol yazın, biz diğer karakterlerin de arada hakkını veririz...

Durum:
    MELİKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bilmiyordum arkadaşım sağol ama moralim çok bozuldu sanki ilk bölümlerden eser kalmadı nerede hata yapıyorlar anlamadım güzelim dizi helak olup bitecek oysaki her bölümünü heyecanla beklerdim o tutkulu aşıklar oldu iki iyi arkadaş benmi yanlışım söylesene

Sayfa 124/124 İlkİlk ... 2474114120121122123124

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 78 kullanıcı var. (6 üye ve 72 konuk)

1. dajavu,
  2. prisoner_386,
  3. MELİKEM,
  4. Doga2014,
  5. Titanyum,
  6. iesc

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri