Sayfa 28/38 İlkİlk ... 18242526272829303132 ... SonSon
188 sonuçtan 136 ile 140 arası

Konu: Elimi Bırakma [2018]

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    18
    Ettiği Teşekkür
    15
    328 mesaja 403 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma [2018]

2. funda2 üyemize teşekkür edenler:
    vadikızı (12-07-18)

Durum:
    ciLemsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    14
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nadine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özet kısmı okuyunca bana da tanıdık geldi. Kore ratingleri çok yüksek olan bir diziydi. Büyükanne Alzaimer olup hafızasını kaybediyor ve kız ona bakıyordu. Kızın üvey anne ve kızkardeşi malların üstüne konuyordu. Kızın otistik ama piyano konusunda üstün yetenekli küçük erkek kardeşi kayboluyordu. Çok sağlam ve kalabalık bir oyuncu kadrosu gerektirir. Bazı kısımlardan esinlenme olabilir tabi
    fragman da izleyince bir çağrışma yapmıştı ama acaba demiştim sonra hava limanı görüntülerini görünce kesin olduğuna kanaat verdim.ilk bölümler de çok ağlamıştım otistik kardeşinin haline zaten büyük ihtimalle esinleme olacaktır.

Alıntı ayşegül 19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen şimdi söyleğince bana da tanıdık geldi
    Doğru çok benziyor sahiden de , özet, fragman şöyle bir analiz edince kesinlikle diziyle aynı.
    Bakalım ne çıkacak.

favorim dizilerimden birisiydi onun sayesinde iki oyuncu tanıdım moon chae won (burada kötü kız rolündeydi) ve lee seung ni tarif etmeme gerek yok. umarım aynı şekilde bu dizide de olur saçmalamadan güzel bir şekilde izleme fırsatımız olur.
    çünkü TRT1 dizileri esinleme olsa da tadını bozmuyor :)

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    10
    34 mesaja 47 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaslar ben de bugun twitter'da dizi hakkında okurken Shining İnheritance dizisinden esinlenmis olabilecegini okudum. Sizlerde yazmissiniz.

Dizinin ozetini okurken fragmanlarla karsilastirma yapinca ciddi anlamda benziyor. Esinlenme degil baya uyarlama yani. Dizinin ciftinin Amerika'dan donerken bavullarinin karismasi, orda tartismalari, kizin uvey annesinin onlari evden atmasi, kizin bes parasiz otistik kardesiyle sokakta kalmasi. Kizin babaanne ile yolu da cakisacsk o zaman. Bu dizide babaanne kiza sirketi teslim ediyormus kar marjini yukseltmesi sartiyla.

Ayrica uvey annenin kizinin da esas oglana yanik olmasi durumu var.

Orjinali 28 bolum surup bitmis bizde lastik gibi uzayacak maalesef. Fakat okudugum kadariyla guclu bir esas kizimiz olacak. Belliki is kadini bile olacak mudur olacak. İnşallah böyle olur. Simdiki yaz dizilerindeki ayran budalasi salak kızlardan fenalik geldi cunku.

Keske sureler kisa olsa da adam gibi diziler izlesek ama bu senaryodan bol malzeme cikar. Iyi kullanirlar umarim.

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    47
    14 mesaja 24 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kore final ratingi %47,4 müş. Çok rating almıştı. Ama oyunculuklar da çok başarılıydı. Büyükanneye çok iş düşüyor. Bana hakkını veremeyecekler gibi geliyor.
    İlk izlediğim Kore dizilerinden olmasına rağmen detaylı olarak hatırlıyorum.
    father is strange dizisi gibi hüsran yaşanmasından korkuyorum. Çok güzel bir dizi olmasına rağmen bizde hiç izlenmedi.

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    10
    34 mesaja 47 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nadine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kore final ratingi %47,4 müş. Çok rating almıştı. Ama oyunculuklar da çok başarılıydı. Büyükanneye çok iş düşüyor. Bana hakkını veremeyecekler gibi geliyor.
    İlk izlediğim Kore dizilerinden olmasına rağmen detaylı olarak hatırlıyorum.
    father is strange dizisi gibi hüsran yaşanmasından korkuyorum. Çok güzel bir dizi olmasına rağmen bizde hiç izlenmedi.
    Ben orjinalini izlemedim ama izleyesim geldi ozetini falan okuyunca. Bu dizi baslayana kadar da fikir olurdu. Babaanne okudugum kadariyla baya dizinin temelini elinde tutan karakter saniyorum. Dogrusu burda babaanne rolundeki oyuncu da iyidir. Ama boyle islerde karsilastirmalar mecburen olacaktir. Orjinali her zaman en iyisidir zaten.

Baba Candir bana gore cok guzel bir diziydi. O dizinin orjinalini izlemedim ama Trt'nin kadrosu oyle gucluydu ki orjinalinden daha iyi diyenler bile vardi. Uraz Kaygiroglu idi saniyorum cok basariliydi. Ben gecen yaz rastladikca izledim cok iyi bir diziydi.

Iste bu dizi boyle olur mu bilmiyorum. O dizi komedi agirlikli sayilirdi o da var. Bu baya dram agirlikli. Yani isleri daha zor.

Alp'e guveniyorum ben. Kendini gosterecektir. Alina'da iyi olacaktir. Izlemeden bilemeyiz bakalim yakinlarda bir 2.fragman gelse iyi olurdu. Ilk fragman gibi karisik bir fragman olmaz insallah ilk fragman cok karisikti.

Sayfa 28/38 İlkİlk ... 18242526272829303132 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 40 kullanıcı var. (4 üye ve 36 konuk)

1. dajavu,
  2. aysenur499,
  3. Gülden Selim,
  4. zahraa7med

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri