Sayfa 65/65 İlkİlk ... 15556162636465
324 sonuçtan 321 ile 324 arası

Konu: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    16
    18 mesaja 43 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Orijinaldeki karakter daha sert de olsa onların dizi süreleri ve bölüm sayıları daha az olduğundan seyirci dayanabiliyor. Onların 4 bölümü biz de tek bölüme tekabül ediyor. Eğer istenilen rating alınırsa onların 20 bölümü biz de 60 bölüme yayılıyor. Konu tükeniyor tekrarlara düşüyorlar. Hal böyle olunca da o kadar sert bir karakter gitmiyor bizim ekranlarda.
    Lakin hisselerimi bu kıza veriyorum diyecekse evdekilerin de hemen kabullenmesi imkansız. Size kızdım bir hayır kurumuna bırakıyorum dese birşey yapamazlar ama ellerinde canlı hedef olunca durmayacaklardır.

2. 2 kişi ab-ı çeşm üyemize teşekkür etti:
    Meryem (Dün),Selin (Dün)

Durum:
    Meryem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    metonya
    Konular
    11
    Ettiği Teşekkür
    58
    25 mesaja 41 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arda'nın tepkisini çok kestiremiyorum "Bana günlük 300tl bırakın ne yapıyorsanız yapın." kafasında olduğu için...
    Melis'i sevdiği adam kandırıp Azra'ya karşı dolduracaktır, kendisi para avcısı olduğu için azra'yı da öyle sanıp melis'i o yönde doldurur bence.
    Anne'ye gelince, sumru ile iş birliği yapıp cenk'ten uzak tutmak için cansu'yla cenk'in arasını yapmaya bile çalışabilir.
    Konuların uzaması için çok yol var, birde dizimiz her türlü uzatmaya açık, yani konuların tükeneceğini zannetmiyorum şahsen.
    Bir yanda arda'nın hikayesi öbür yanda melis'in taaa öbür tarafta sumru var, bir bakıyorsun mert bambaşka bir dünyada... Cenk ve Azra ilişkisi desen çıkmaza giriyor, bir sürü yere çekilebilir dizi, konu bayağı uzamaya açık. Tek konulu olmaması güzel.
    "Karadeniz'in umudu bitince inadı başlar."
    Şimdi o inadı sen anlat karadeniz.
    Ben anlatınca deli diyorlar.

4. Meryem üyemize teşekkür edenler:
    dajavu (Dün)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    GORA
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    355
    68 mesaja 74 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı ab-ı çeşm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orijinaldeki karakter daha sert de olsa onların dizi süreleri ve bölüm sayıları daha az olduğundan seyirci dayanabiliyor. Onların 4 bölümü biz de tek bölüme tekabül ediyor. Eğer istenilen rating alınırsa onların 20 bölümü biz de 60 bölüme yayılıyor. Konu tükeniyor tekrarlara düşüyorlar. Hal böyle olunca da o kadar sert bir karakter gitmiyor bizim ekranlarda.
    Lakin hisselerimi bu kıza veriyorum diyecekse evdekilerin de hemen kabullenmesi imkansız. Size kızdım bir hayır kurumuna bırakıyorum dese birşey yapamazlar ama ellerinde canlı hedef olunca durmayacaklardır.
    Heh iste ben de tam bunu anlatmaya calsmstm ama basarili olamadm. Son zamanlarda kafam daginik ondandir...
    Umarim bos gecen hafta reytingleri etkilemez malum ekranda olmayi hak etmeyen diziler etkilenmiyor boyle durumlardan...Seyirci umarim EB konusunda da vefali olur, dizinin elini birakmazz!

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    61
    Ettiği Teşekkür
    46
    145 mesaja 182 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi sonuçta uyarlama bizim senaristlerin yazdığı özgün bir hikye değil böyle oluncada ister istemez orjinali ile kıyaslamalar oluyor
    her zamanda olucak uyarlama dizilerde hep olur bu zaten bende merakıma yenilip dünyanın spoilerini yemiş durumdayım

Azraya verilecek tepkilerden bahsedilmiş Meryem arkadaşımızın da dediği gibi bu dizideki konular uzatılmaya fazla müsait
    o yüzden Azra ile baya uğraşıcaklardır Anne ve kızı tıpkı Meryemin dediklerine benzer şeyler yapacaklardır zaten
    orjinalindede anne kız baya uğraşıyorlarmış Azra ile, hatta bence Cenk aileyi Azraya karşı yumaşatmaya bile çalışabilir
    ozaman anne Azraya dahada bilenebilir ve gider kızına kızım bu kız babaanneninde abininde aklına girmiş bizim birşeylşer yapmamız lazım falan gibisinden uğraşırlar Azra ile
    Arda ne tepki verir emin değilim muhtemelen umursamaz takmaz Azrayı ama babaannesine karşı büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilir
    çünkü şu bölüme kadar babaannesine karşı hep iyi davrandı onun hakkında hep iyi konuştu, o yüzden babaannesine karşı tavır alabilir ve annesinin yanında yer alabilir
    ben Azra ve Ardanın iyi anlaşmasını isterim aslında bunun yolu kolay Azra Ardaya arada sırada 200 - 300 lira ateşlese Azra hemen Ardanın en yakın kankisi oluveriir
    iyi anlaşsalar bile bu zamanla olacaktır babaanne tutmuş eve hiç tanımadıkları birini getirmiş üstelik herşeyimi ona bırakıcam demiş kim olsa iyi davranmaz
    yada Arda Azranın hikayesini Cenkten dinleyebilir Cenkinde Azradan hoşlandığını hissederse Azraya iyi davranabilir
    zaten muhtemelen Serap Azmiyle Sumruyla hatta belki Cansu ve Hülya ile Azraya karşı şer ittifakı kurabilir o yüzden bari Arda kötü davranmasın Azraya
    Azra zamanla hem Serapın hem Melisin hemde Ardanın gözüne girecktir ama bu çook uzun bölümler sonra yaşanacaktır...

Geleyim Cenke orjinaldeki Cenkin Azrayı servet avcısı sanması çok doğal çünkü Azranın yaşadığı hiç bir drama şahit olmuyor kendisi başlarda
    ikisinin ilk zamanlar yaşadıkları sahneler işte havaalanında buvullar karışınca atışmalar havaalanı çıkışında Azra ile araba yarışı yapmalar Azra Cenki geçmiş fark atmış hatta
    Cenk Azranın arabasına bir içecek şişesi falan fırlatıyormuş, Azrayı bir gece kulubüne çağrıyormuş gel bavulunu vericem diye çağırmasının nedenide kredi kartının iptal olması
    Azra gelince herkese bu benim sevgilim diye tanıtıyormuş Azrayı sonra hesabıda Azraya ödetiyormuş vs
    ikisinin arasındaki olay inatlaşma ve zıtlaşmadan öte geçememiş bu yüzden servet avcısı sanması normal
    fakat bizde öyle olmadı Cenk Azranın neler yaşadığını gördü nerde yaşadığını gördü pilav sattığını gördü o yüzden Azrayı servet avcısı sanmaz komik ve saçma olur
    Cenk Azrayı tanımamış olsaydı servet avcısı sanabilirdi ama zaten kimseyi taktığı yok bunlar iyice kafayı yemiş der basar giderdi
    Cenk ve Azra biraz daha yakınlaşırlarsa Azra Cenklerine evinde kalmaya başlayınca Cenk Azraya sen bu eve benim için mi geldin yoksa bile diyebilir
    Konu dajavu tarafından (Dün Saat 15:02 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 65/65 İlkİlk ... 15556162636465

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 51 kullanıcı var. (4 üye ve 47 konuk)

1. Boncuk :-),
  2. bozallstar,
  3. *tugba**61,
  4. oslo

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri