Sayfa 94/94 İlkİlk ... 44849091929394
467 sonuçtan 466 ile 467 arası

Konu: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    ocean 85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    570
    77 mesaja 233 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

Hepinize iyi haftalar.Dün akşamki bölümün son kısmında sinirlerim bozuldu.Azra daha ne kadar asağılanacak? Serap'ın tavrı neydi öyle.Tam kayınvalide olacak bu kadın.Yetmedi mi bu kızın çektikleri?Babası öldü annesi zaten ölmüş.Kardeşi kayıp Cenkle arası bozuk.Aşk acısı da cekiyor.Cenk ne yapmaya çalısıyor ? Hayatında ilk defa asık olmuş bu aşkı yaşayacağına neler yapıyor. 4 bölümdür kıza acı çektiriyor.Böyle sevgi olur mu? Artık sevgisini içinden değil dışından söylemeli Yeni bölümde de muhtemelen babaannesinin hastalığını söylemediği için Azrayla kavga edecek.Daha ne kadar bu şekilde devam edecekler? Azra'yı deli gibi merak ediyor.Gururundan arayamıyor Mert'i soramıyor.Cenk sen şahit olmadın mı kızın yaşadılarına ? Kardeşini bulmak için nasıl çırpındı . Öfkesi hiç dinmiyor.Geçen bölüm Cenkle eski konuşmalarını hatırladığında Cenk sevmeye bağlanmaya ait olmaya katlanmiyorum bunlar olmayinca hayat daha yasanilir tarzında bir şeyler söylemişti.Azra babasini yeni kaybetmisti Cenk'e babani ozluyor musun diye sordugunda Cenk bunlari soylemisti.Azra da Cenk'e sen kaybetmekten korkuyorsun demişti.Cenk Azra'yı kaybetme korkusu yaşasa belki aklı başına gelir.
    Cenk Tarık'ın restoranında Azra'yı görünce yine kıskançlık krizine girdi.Cenk Azra'nın elini tut.Elini bırakma.
    Cansu da her şeyin farkında.Cenk'in Azra'yı sevdiğini biliyor.Sevmese de yanında olmasını istiyor.

Mert artık bulunsun tamam konumuz bunun üzerine kurulu ama onu izlerken çok üzülüyorum.Azra'nın kendisini istemediğini düşünüyor.Cenk nasil Mert'i görmez.Bence Mert'i Cenk bulacak.Başka türlü kendini Azra'ya affettiremez.Orijinalinde nasıl bulunuyor bilmiyorum ama dün ben o izlenimi aldim.Gerçi merhametli Azra Cenk'i affeder.Umarım Cenk Cansu'ya da sert bir tepki gösterir.O da gerceği sakladı.Aynı şekilde Serap da Sumru'ya tepki göstermeli.Serap Feride hanım'ı akıl hastanesine göndermekle meşgul ama.
    Konu ocean 85 tarafından (Dün Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.

2. ocean 85 nickli üyemize teşekkür edenler:
    AFKfan (Dün)

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    617
    158 mesaja 356 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    13 Mesaj

Standart Cevap: Elimi Bırakma - Bölüm Yorumları (1)

İkinci fragman niye olmadigi anladik.... Doğum gününden başka da konu yokmuş bölümde..... bu kadar da sabir gerektirecek bir dizi izlememiştim harbi kendi adima..... çok kizmis olduğum yerler olsada, zaten yazilmis sayfaya tekrara gerek yok.... az çok ümitlendigim yerler de vardi...... Cenk’in Sumruya “iyi geceler” dediği noktada, Cenk’in yüzündeki ifade.... az çok orda Sumrudan hoslanmadigini anladim, çünkü orda zorlandi karakter gülümsemek icin.... Babaanenin, Azra’dan aciklama duymak istediği de Ümit vericiydi... tamam ilk bir sok oldu, yikildi konuyu gizlediği icin, ama aciklamasini diynleyecek ve anliyacaktir.... Birde, Azra’nin evden kovulmasana çok bozuldu Babaane... “Kimi kimin evinden kovuyorsun?” Demesi bana yine de Azra’yi Konağa getirebilir düşüncesini uyandirdi.... hatta bunu hem Sumruya, hem Serap’a falan inat da yapabilir....

Ama Cenke ne saydirdim ne saydirdirm..... ya evin içindeki çocuğu nasil görmez ya? Böyle bir mantiksizlikda ilk defa izliyorum...... Cenk be oğlum, bu kadar da aptal olamazsin bu “üvey anne” konusunda.... sen bir bölüm önce kendin demedin mi, “üvey anneye” bak diye.... tek ümidim, bir sonraki bölümde yine kendisini Sumruya karsi, ve Cansu’ya karsi tavirli görmemiz....

13. Bolume yaklastigimiza göre..... bölüm sonlari da 3-2-1 diye gitmesi lazim, dizinin basa sarmasi icin..... 3’de Mert’in aramasi vardi (gerçi 4’deki gibi, Cenk yine Mert’le ayni ev çerçevesi içinde.... 4’de de Fatma kacirma olaylari vardi....) O yüzden konular geçişleri, 3-2-1 doğru gidiyo yine de..... 2’de kafasini vuran Babaane, ve Azra’nin bulmasi, hafiza kayiplari.... ve yine Babaane hastene, ve bu sefer akil hastasi yapmaya calisicaklar kadini.... belki 11/12’inci bölümde Cenk, Azra ve babaannesinin nasil tanistigini öğrenir.... 1’inci bölümde baba’nin olumu vardi, ve bölüm Sonu “intihar” teşebbüsü gibi gösterilen Azra/Mert sahnesi vardi.... bu bana acaba bu CANSU bir aptallik yapar mi sorusunu düşündürüyor? Bence sanki Cansu bir intihar girişiminde bulunacak.... ayni zamanda bizim HUSNIYE teyze de sizlere omur olabilir.... bu konunun da uzadigini düşünüyorum, ve baba’in olduğu noktaya geldiklerinde, tekrar noktasinda sanki Hüsniye teyze ölebilir.... yada AZRA’nin BABASININ olumuyle ilgili bir konu daha cikabilir ortaya.... yada iste PUBLIC olur, sabotaj düşünceleri.... Azra’nin evinde misafiri vardi, baktigi Babaanne, yine Babaaneye bakabilir ameliyat sonrasi.... yada bu sefer Hüsniye teyzesinin yandikaki küçük oğlan da kalabilir Azra’ya.....

Su Hulya’yi Pek sevmememde, sanki ilerde Azra’ya destek olabilir diye de düşünüyorum, Sumru konusunda... ama Sumru, Mesut’u tehdit ederse, belki bi müddet sessiz kalabilir Hülya ama bir yerde adamda KAPI orda diyecektir....

Cenk de artik kendi ailesini görmeye baslicaktir..... Annesinin hirsini görmeye başlasın artik!

4. 2 kişi AFKfan nickli üyemize teşekkür etti:
    ab-ı çeşm (Dün),ocean 85 (Dün)

Sayfa 94/94 İlkİlk ... 44849091929394

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 74 kullanıcı var. (9 üye ve 65 konuk)

1. *tugba**61,
  2. DowneyJr,
  3. betüsüm,
  4. esra2,
  5. nrngrtkn,
  6. ocean 85,
  7. aksiseda381,
  8. missbarby,
  9. semaltan

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri