Sayfa 125/200 İlkİlk ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... SonSon
998 sonuçtan 621 ile 625 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    1,647
    236 mesaja 837 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Söz - Bölüm Yorumları

Ben Geldimmm

Uzun sir süre sonra merhabalar. Dizinin son 4 bölümünüz izlemedim arkadaşlar. Diziyi gününde izlemiyorum evet ama sonra netten takip ediyordum. Son 4 bölüm için sizin yazdıklarınızı okuyunca açıp boşu boşuna her bölümü 2. 15 dakika süren diziyi izlemiyeyim dedim ki sezon finali bölümünü en azından izleyecektim ama Bahar'ın diziden çıktığı ve gerçekten öldüğü haberini okuyuncaya dek. Bu durumda zaten benim için bölümler öncesi SANAL BİLGİSAYAR OYUNU'na dönüşen ve Eylem karakteri için çalışan (ki bunu yazmadan edemeyeceğim Ateşe'nin sorgusuna girip, ailesini gösterdi diyerek bilgileri alan Eylem karakterini yazdın ya Ethem, Allahım ne büyük sevdan var senin Eylem karakterine delirmemek elde değil :img-beee: ) Bahar'a gerekli önemi vermeyen bu diziyi bundan sonra niye takip edeyim ki

Gurur duy kendinle Ethem, beni kaçırdın, kalan sahalar senin olsun :img-beee::img-beee:

Herkese sevgiler

2. 2 kişi deren1970 nickli üyemize teşekkür etti:
    Osysia (13-06-18),zeyneps (13-06-18)

Durum:
    Ebru-Polat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    38
    36 mesaja 57 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Star Tv haber kısmında Söz'u haber yapmışlar "Zirvede" diye.Baharın olumunu,Yavuzun bunu kabul etmesi,yeni hayata devam etmesi bukadar basit oldugunu bir kez daha anladım.

50. bölümü ile sezon finali yapan Söz’de Yavuz, Bahar’ın acısı ile sarsıldı.
    Derman’ı öldüren Yavuz, bundan sonra yeni bir kimlikle yaşamak zorunda kalacak.

Sadece "sarsıldı" cok basit ve anlamsız. Ozaman Yavuz boyle basit bir şekilde "sarsılaçaktısa" neden bölümun cogunda Yavuzu dünyayı yakaçak bir şekilde gosterdiler? Reyting içinmi? Zaten pek olmadı,yani tutmadı malesef...
    Konu Ebru-Polat tarafından (13-06-18 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

4. Ebru-Polat nickli üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (13-06-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    865
    304 mesaja 465 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Zeynepsçim... Yavuz Bahar’la birlikte öldü ve gömüldü zaten. Onun artık yepyeni bir kimliği var. Yepyeni de bir karakteri, mezar başında gördük bunu fazlasıyla...

Bahar’a üzülen mi oldu kız? Kadının mezarına bile toprağı hiç tanımadığımız bir adam attı. Tim sadece Yavuz’un mezarına toprak attı. Bilmiyorum bu kadarı sadece bize değil insanın kendi yarattığı karaktere bile saygısızlık. Teröristlerin bile ölümleri daha özenli yazıldı.

Bahar gittikten sonrası hiç umurumda değil açıkçası.. neymiş ne değilmiş, ne olacakmış... ama Ethem’cim hiç çekinmez yeni aşk da yazar, Bahar’ın adını bile andırmadan YavBah’tan esirgediği bütün detayları, bütün duyguları uzun uzun yazar, çizer eminim.

Bahar’ın ölümü muallak diye düşünürken ilk bölümü izlerim diyordum... şimdi düşününce ne diye izleyeyim ki? Ne diye ben kalkındırayım? Bütün yaz ne diye ben Bahar için çabalayayım? Bahar geri dönmüş diyen olursa gider izlerim. Ben mi düşüneyim adamların yaptığı, yapacağı işleri? Reytingini, dizisinin selametini... ben mi düşüneyim?

Bana göre Bahar yoksa YavBah yok, YavBah yoksa Söz yok. :img-beee:

Poyraz ölüp dirilince ismini Tehlikeli Oyundan Hikmet koymuştu Ethem. Yavuz’un ki Tutunamayanlardan gelecek galiba... içimden bir ses öyle dedi niyeyse. Ama YavBah’ta öyle bi yarım kalmışlık yarattı ki... o yüzden ben Eylembilim’den bir isim gelir diyorum. :img-beee:
    Konu Osysia tarafından (13-06-18 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.

6. 2 kişi Osysia nickli üyemize teşekkür etti:
    Ebru-Polat (13-06-18),zeyneps (13-06-18)

Durum:
    Ebru-Polat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    38
    36 mesaja 57 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zeynepsçim... Yavuz Bahar’la birlikte öldü ve gömüldü zaten. Onun artık yepyeni bir kimliği var. Yepyeni de bir karakteri, mezar başında gördük bunu fazlasıyla...

Bahar’a üzülen mi oldu kız? Kadının mezarına bile toprağı hiç tanımadığımız bir adam attı. Tim sadece Yavuz’un mezarına toprak attı. Bilmiyorum bu kadarı sadece bize değil insanın kendi yarattığı karaktere bile saygısızlık. Teröristlerin bile ölümleri daha özenli yazıldı.

Bahar gittikten sonrası hiç umurumda değil açıkçası.. neymiş ne değilmiş, ne olacakmış... ama Ethem’cim hiç çekinmez yeni aşk da yazar, Bahar’ın adını bile andırmadan YavBah’tan esirgediği bütün detayları, bütün duyguları uzun uzun yazar, çizer eminim.

Bahar’ın ölümü muallak diye düşünürken ilk bölümü izlerim diyordum... şimdi düşününce ne diye izleyeyim ki? Ne diye ben kalkındırayım? Bütün yaz ne diye ben Bahar için çabalayayım? Bahar geri dönmüş diyen olursa gider izlerim. Ben mi düşüneyim adamların yaptığı, yapacağı işleri? Reytingini, dizisinin selametini... ben mi düşüneyim?

Bana göre Bahar yoksa YavBah yok, YavBah yoksa Söz yok. :img-beee:

Poyraz ölüp dirilince ismini Tehlikeli Oyundan Hikmet koymuştu Ethem. Yavuz’un ki Tutunamayanlardan gelecek galiba... içimden bir ses öyle dedi niyeyse. Ama YavBah’ta öyle bi yarım kalmışlık yarattı ki... o yüzden ben Eylembilim’den bir isim gelir diyorum. :img-beee:
    Yanımda olsaydən seni sarıp sarmalardım,operdim :img-in_lo

Evet YavBah yoksa,Sözde yok bu açık açık belli,ister burada ister başqa sosiyal şebekelerde Söz`un əsas izliyecisi Bahar için izledi,daha sonra YavBah için izledi.Senarist Bahara karşı haksızlık yaptıgı zaman bile hiç vazgecmediler,isyan etti,rest çekdi ama yinede izledi,tekrar tekrar. Bunu senaristler farkındamıydılar ,diyilmidiler bilmem ama bu boyle.

Dogru duzgun morg sahnesi bile cekilmedi,Baharın hangi sahnesi dogru düzgün oldu ki ,olum sahneside dogru düzgün olsun ama Eylemde her detayı oldu.Arkadaşlardan kimse yazmış ki senarist Eylem konusunda cok titiz,her detayı yazıyor,işte o arkadaş çok haklı.

Bölü tekrar izlerken Yavuzla Baharın sahnesine dikatimi çeken bir konu oldu,Bahar konserlere,sinamaya gitseydik diyor ama Yavuz kavgadan bahsediyor.Bir kere olsa kendi duşuncesiyle Baharı duşunmedi. Kimse yol gösterdi,Hafız yada babası
    Konu Ebru-Polat tarafından (13-06-18 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

8. Ebru-Polat nickli üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (13-06-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    865
    304 mesaja 465 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Ebru-Polat’çım... benden de sana gelsin. :love01:

Demin aklıma takıldı da... dizi başındaki reklam cingılı müzikli şarkının sözlerine baktım. İlginç bir seçim olmuş, gerçekten de manidar bir seçim...

Ben zorunda mıyım senin seçtiğin yoldan gitmeye
    Hiç kimse dinlemez ben ne yaşadım neler içinde
    Aaaa sorgulamadan yargılamadan seviyorsan
    Gel ama bekleme başkalarına benzerim diye
    Kalp öyle yapamıyo, böyle atamıyo
    Öyle kolay değil kendi olamıyo
    Elalem neler diyo bense dinlemiyorum
    Kendi yoluma gidiyorum
    Öyle yapamıyo, kalbim atamıyo
    Kendi yoluma gidiyorum
    Ben zorunda mıyım senin sevdiğin şeyi sevmeye
    Bu benim yaşamım benim seçimim başkasına ne
    Aaaa sorgulamadan yargılamadan seviyorsan
    Gel ama bekleme başkalarına benzerim diye
    Kalp öyle yapamıyo, böyle atamıyo
    Kendi yoluma gidiyorum

Sayfa 125/200 İlkİlk ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri