Sayfa 141/141 İlkİlk ... 4191131137138139140141
704 sonuçtan 701 ile 704 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    391
    141 mesaja 182 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Söz - Bölüm Yorumları (6)

Selamlaar... modum vallahi benim henüz son bölüme diyeceklerim var. :))) ama bazı sebeplerle oturup izleyemedim de, gelip yazacak vakti de bulamadım.

Bayramdı seçimdi sınavdı derken normaldir... sonra toparlarız. Neden çünkü doyamadım ben çemkirmelere..

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

2. Osysia üyemize teşekkür edenler:
    A.Konak (Bugün)

Durum:
    zeyneps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    65
    142 mesaja 210 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Günaydın

Gerçekten o kadar kötü sezon finali yaptılar ki insanlara ne konuşacak bir şey bıraktılar ne de gelecek sezon için heves

Eminim sezon finali düğünle ve aksiyon dolu bir şekilde bitseydi bile bundan daha çok merak ettirirdi gelecek sezonu öyle saçma bir yola saptılar ki bundan sonra diziden ne köy olur ne kasaba gibi geliyor

Dün oyuncuların röportajını izledim Aybüke Pusat sezon değerlendirmesi için "Karakter doyuma ulaştı yardım etmek istediklerine yardım etti sevdiğine kavuştu güzel arkadaşlıklar edindi" dedi bu doyuma ulaşma konusu hikayesi bitti karakterin manasında mı acaba

Ayrıca röportajda "Diziden duygusal bir vedayla ayrılan Aybüke Pusat " dediler ve Yavuz için "bilinmezliğe doğru yola çıkar artık Yavuz yoktur" diye yorum yaptılar.

Bu senaryoyu sezona yaymayi düşünüyorlarsa ellerinde patlar.
    Baharsız Yavuz hiçbir şeye benzemez bu esas karakter nasıl diziyi yönlendirecek yanında sevdiği kadın bile olmadan... geçiniz

4. zeyneps üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Bugün)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    391
    141 mesaja 182 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Ahahahahah... Yavuz bilinmezliğe doğru giden ama her şeyi bilinçli, sonuna kadar tutkuyla yapan yavuz yapmışlar diyorsun. Duygusal veda yapan Aybüke mi? Ahahaha o arada gözüme saçma bi hikaye kaçtı demek ki ben kaçırmışım o duygusallık kısmını. Doyuma ulaşmış bir Bahar karakteri, heee saçmalıklara mı doymuş acaba? Ben bilmem saçmalık seviyesini Yağız bilir zaten.

Siyah grifonuna atlayıp bilinmezliğe doğru uçan bir Yavuz çizmişler oraya... o artık yavuz değildir. Ben hep diyorum yavuz’u Bahar’la birlikte gömdüler diye inanmıyorsunuz.

Buradan ilan edeyim Bahar ölmüşse izlemem diziyi kesin de... diziyi bırakırsam Ethem’cime vasiyetimdir Bahar gitsin ama artık yavuz olmayan o Sarı tosuncukla kaynanası funda da sonuna kadar uğraşsın. Otursun Kutlu aşiretinin koltuğuna, işi gücü bıraksın kızı Bahar’ın intikamını alsın. Bütün pisliği yapınca da öğrensin ki Sarı’nın yanında Bahar da varmış... neeeey? Haaa doğru o da artık Bahar değil dimi... sen de haklısın.

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

6. Osysia üyemize teşekkür edenler:
    zeyneps (Bugün)

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    28
    Ettiği Teşekkür
    476
    113 mesaja 307 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Söz dizisinin neden bu kadar başarılı olduğunu anlatan bir sır vereceğiz!

Söz dizisi neden bu kadar başarılı biliyor musunuz?

Star TV ekranlarında 2. sezonunu tamamlayan Söz dizisi, gelecek sezon da ekranda fırtına estirecek yapımlardan birisi.
    Dizinin 2 sezondur yükselen bir grafiği var.
    Bir ara senaryo sorunları nedeniyle eleştirilse de sonradan diziye katılan yeni karakterler ve hikayenin de daha ilginç hale gelmesiyle Söz dizisi ekranın en çok beğenilen yapımlarından birisi oldu.
    Peki dizinin bu başarısının arkasında nasıl bir güç var…
    Bunu anlatırken ekibin içindeki ruha, onların diziye bakışına odaklanmak yeterli…
    Aytaç Şaşmaz, dizide Çaylak karakteri ile çok sevildi.
    Şaşmaz’ın ranini’deki röportajındaki sözleri dizinin başarısının arka planını anlatıyor.
    Eren Vurdem, Çaylak’ın sahnelerinden oluşan bir klip hazırladı. Aytaç Şaşmaz da bu durumu şu sözlerle anlattı:
    “İlk olarak çok güzel bir ekibin içindeyim ve hepimiz bir bütünün parçalarıyız, herkesin ayrı ayrı yeri vardır bende. Eren Abi de bu gibi videoları severek yapar ve hemen hemen çoğumuza bunu yapmışlığı da vardır (gülüyor.) Sorunuza gelecek olursam aksiyon sahneleri ağır ve heyecanlı sahneler oluyor. Karşımıza gelecek bu işte uzman arkadaşlarımızla sahne öncesi bir koreografi oluşturup hocamızın da onayını aldıktan sonra bunu sahneye uyarlıyoruz. Sahnenin de getirdiği duyguyla beraber en iyisini seyirciye sunmaya çalışıyoruz.”
    Görüldüğü üzere oyuncular arasında hiçbir kıskançlık yada da çekişme yok…

Bir oyuncu, diğer arkadaşları için emek harcayıp video hazırlayabiliyor.

Sette heyecan dorukta… Oyuncular sahneyi en iyi şekilde izleyiciye sunma derdinde…
    Söz dizisinin başarısının sırrı da işte bu samimiyette.
    Dizinin oyuncu kadrodu da arka plandan çalışanlar da ortak nokta olarak izleyiciye en iyiyi sunma gayreti içinde.
    Söz dizisi bu set ortamı ile 3. sezonda da harikalar yaratacağa benziyor.

Kaynak: Televizyon Gazetesi

Sayfa 141/141 İlkİlk ... 4191131137138139140141

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri