Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    essinnnti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    kalbim efemin yanında.
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    37
    26 mesaja 37 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Söz - Bölüm Yorumları (6)

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esinticim ben de gittim baktım hem dizide hem şehit cenazelerinde... doğum ve ölüm tarihi yazıyor. Mezuniyetiymiş, sırasıymış süper saçma. Hadi mezuniyeti olsun da öldüğü gün artık adamın... tarih olmalı o başka ne olacaktı? Yani çok saçma buldum. Hadi doğrusu oydu madem dizide daha önce çekilen şehirlerde niye tarih yazıyordu? Ahahahah aslında şöyleymiş. Yavuz 2010da 12.sefer ölüyormuş. Eylem’i bile sollamışsa demek ki ölüp ölüp dirilmelerde.

canım, bilemiyorum ki. 2010 ve 12 diyor. 2012 diyelim, neden bu iki yılı gösteren tarih. doğum ve ölüm yazılır normalde. hadi askerliğe başladığı tarih olsa 2 yıl dan daha fazla sürmüş askerliği. oturtamadım bir türlü. neyse boşver. açıkcası bununla da ilgilenmiyorum. öyle bir bıktırdılar ki...

bahar yoksa ölmesin, ölmekten beter olsun. sürüm sürüm sürünsün. isterse deniz ablayla ki aslında 27 yaşında imiş ama 33 yaşındaki benden büyük duruyor iyi mi. tolga nın yanın da her türlü abla kardeş gibi. gerçekten bahar gittiyse ve bunlar partner olacaksa tam anlamıyla komedi olacak. bahar yoksa zaten öyle olmuş böyle olmuş benim açımdan farketmiyor. kendileri bilirler.

edit:yada foto kopyala yapıştır olduğu için tarihe bakmayı unuttular.
    Konu essinnnti tarafından (28-08-18 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.

2. essinnnti nickli üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (28-08-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    644
    256 mesaja 368 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Ahahahah... Ethem’in her zamanki gibi matematikle imtihanı olan bir bölüm derdim ama bu dikkatsizliğin başmimarı Yağız yani... bak şimdi şekercim; 2014 anne öldü ama Hamit 2018 yılında anlatırken 10 yıl önce anneni öldürdü Derman diye anlattı. Yani kadın 2008de de ölmüş sanırsam. Aslında bu açıdan kendi içinde bi tutarlılığı var her halükarda annesinden 4 yıl sonra ölmüş bu sarı... Herkeş çifte dikiş ölüyorsa Bahar’ın bi canı daha var. Arz ederim. Merve desen mezarında 2017 gördük. Baharla o gün tanıştı aylarca Karabayırda Bahardan kaçtı sonra 7-8 aylık bi ara girdi sonra geri döndü sonra evlendiler, arada aylar ve aylar konuşmalarda hep geçti. O arada Fatma ve Hafız öldü onların mezarında 2018 yazıyor sonra yine aylar geçti YavBah öldü onlarda da 2018 yazıyor. Sonra yılllar geçmiş olacak bi zaman güncellemei yapalım deyip tarih ve saat ayarlarını otomatiğe aldılarsa Yavuz’un ölüm tarihi 2012ye kadar düşmüş olabilir. Söylemesi ayıptır matematiğim de pek iyidir ama Ethem’in bakkal hesabının içinden çıkmak imkansız gibi bir şey.

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    6 mesaja 6 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

yavuz bahar ilişkisini başlarda sevdim ama ben iyi yazamadıklarını düşünüyorum benim için dizinin olmazsa olmazı değildi bu aşk o yüzden baharın ölümü çok üzmedi beni açıkçası daha doğrusu dizideki aşklar hiç sarmıyor beni diğer şeyler daha dikkatimi çekiyor ama illa da bi aşk bitecekti ise eylem gidebilirdi diye düşünüyorum onu hiç sevmiyorum mesela ama genel olarak aşklarda yazmada başarısızlar

, yeni sezonda ise gelecek hikayeye merak ediyorum yani ölen yavuzun nasıl ortaya çıkacağını falan yeni gelen oyuncuyu izlemedim daha önce ama diziye haraket getirecek bi karakterde olur umarım

eğer bi aşk yazacaklarsa keşanlı için yazabilirler bence ve eğlenceli olur

ama aşık ve komiser hikayesindeki gibi başlamadan bitecek bi şeyde olmasın yani başaracaklarsa yazsınlar

Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri