Sayfa 22/22 İlkİlk ... 121819202122
217 sonuçtan 211 ile 217 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları

Status
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    502
    Ettiği Teşekkür
    27
    70 mesaja 117 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    4 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Standart Cevap: Söz - Bölüm Yorumları

Demek Çanakkale'ye kadar gidip masraf etmişler. Gözlerim yaşardı. Umarım Çanakkale ruhuna yakışır bir bölüm yazarlar. Son fragman epey boş olmuş. İlki ne kadar merak uyandırıcı ve güzelse ikincisi de bir o kadar gereksiz. Tahir'le ilgili hiçbir şey yok fragmanlarda. İnşallah harcamazlar çocuğu. Ekip iyice kuşa döndü.

2. 2 kişi A.Konak üyemize teşekkür etti:
    Osysia (Dün),zeyneps (Bugün)

Status
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    123
    66 mesaja 80 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949673

Moduuuum kıymasınlar Tahir’ime... kol gitti diye konuştular. Tahir gibi Aşık’ta hiç yoktu fragmanlarda. Neden acaba? Ateş, Avcı, Çaylak ve Keşanlı bir yerde... Eylem bir yerde... Yavuz bir yerde. Erdem zaten belli. Aşık nerede acaba? Gözlerde mi sıkıntı var yoksa Tahir’le mi ilgileniyor? Ama ne alaka bilemedim. Hımm.

2. Fragmanı ben de çok boş buldum. Gemi vurulacak gibi denizaltının ateşlenmesi sahnesi güzel. Bir de Yavuz’un ateş yaktığı sahne güzeldi.

Muhtemelen ataşenin konuşturulması vakit alacak. Kadınların kaçırıldığının öğrenilmesi, sorgulama, Yavuz’un adamı alması, Dörtlünün yakalanması, kavga... kadınlar, derman sahnesi, hastane vs... denizaltı ve gemide bitecek bu hafta. Başka sahne pek yok gibi geldi bana. Geminin vurulması final bile olabilir.

Özetten ve fotolardan da bir şey çıkmayacak muhtemelen.

Bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür...

4. Osysia üyemize teşekkür edenler:
    A.Konak (Dün)

Status
    zeyneps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    3
    27 mesaja 53 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Ethem Bey troll peşinde mi bilmiyorum ama tahtaya yazılmış "Yavuz veda" "Yavuz gi.." fotosu paylaşmış Yavuz gizli görevde veya Yavuz gidiyor heralde ikinci cümle.

Eğer kendisi yine bir troll peşinde değilse sezon finalinde Yavuz çoğumuzun beklediği gibi Poyrazın kaderini yaşayacak heralde gizli görev amacıyla kayıplara karışacak Bahar onu öldü bilecek

Pis sarı zaten ne zaman gün yüzü gösterdi Bahara şimdi göstersin inşallah Bahar yokluğunda gelin olup gider de kırk gün bile yasını tutmaz

Keşke Yavuz Bahar öldü bilip tası tarağı toplayıp gizli göreve gitseydi diyeceğim ama hiç sanmıyorum tabi. Yine olan Bahara olur.

Gidişi olsun dönüşü olmasın o Sarının

Derman Beycim lütfen Su'yu kızgın kumlardan serin sulara atabilir misiniz şansımız varsa balıklar yer

6. zeyneps üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Dün)

Status
    Oyuncu
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    123
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949673

Ahahahah zeynepsçim ben de gördüm o fotoğrafı. ama daha çok ilgimi çeken silinmiş ama izi kalmış yazılar. Ev, hatırlar, baharla gibi kelimelere benzettim ama yanlış da olabilir, gönlümden geçtiği gibi kelimelere yormuş olabilirim. Yazısı çivi yazısı gibi maşallah. Yavuz bahar’ı öldü sanıp eve gidip eşyalarını toplayıp Bahar’ı hatırlayıp kendisini gizli görevlere ölmek üzere vursa keşke. Bahar’cım da hafızasını kaybetsin.

Ay geçenlerde yazmıştım ben bunu dimi. Hani Yavuz göreve gider, herkes öldü sanır geldiğinde Bahar’ı çocuğuyla görüp trip atar diye Sonra beni unutup evlenmiş diye kıza eziyet eder, saftorik bahar da ölüp dirildiğine şaşırmaz da çocuğumuz oldu diye ayağına gider diye...

Ethem’in kriptolu hikayeleri... gösterdiği cümlelerin önünde başka şeyler de yazıyor bence. Ünlem ve ok niye var ki?

8. Osysia üyemize teşekkür edenler:
    zeyneps (Bugün)

Status
    zeyneps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    6
    Ettiği Teşekkür
    3
    27 mesaja 53 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949686

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahah zeynepsçim ben de gördüm o fotoğrafı. ama daha çok ilgimi çeken silinmiş ama izi kalmış yazılar. Ev, hatırlar, baharla gibi kelimelere benzettim ama yanlış da olabilir, gönlümden geçtiği gibi kelimelere yormuş olabilirim. Yazısı çivi yazısı gibi maşallah. Yavuz bahar’ı öldü sanıp eve gidip eşyalarını toplayıp Bahar’ı hatırlayıp kendisini gizli görevlere ölmek üzere vursa keşke. Bahar’cım da hafızasını kaybetsin.

Ay geçenlerde yazmıştım ben bunu dimi. Hani Yavuz göreve gider, herkes öldü sanır geldiğinde Bahar’ı çocuğuyla görüp trip atar diye Sonra beni unutup evlenmiş diye kıza eziyet eder, saftorik bahar da ölüp dirildiğine şaşırmaz da çocuğumuz oldu diye ayağına gider diye...

Ethem’in kriptolu hikayeleri... gösterdiği cümlelerin önünde başka şeyler de yazıyor bence. Ünlem ve ok niye var ki?
    Bak ben onları hiç görmedim demek evde Baharla yaşadığı pardon yaşayamadığı şeyleri hatırlayıp kendini gizli görevlere vuruyor bu sırada da Baharın doğacak çocuğu Derman büyütüyor deme sakın

Derman Baharı ıssızlara bıraksın orda merhametli hayırsever bir bey Baharı bulsun doğacak çocuğa o babalık yapsın birkaç sene sonra gizli görev gereği sınırı kamyonla geçecek olan Yavuz hava muhalefetinden bir köy evine sığınsın o da ne

Hikayenin gerisini biliyorsunuz zaten
    "sevgi neydi sevgi iyilikti dostluktu sevgi emekti"
    "Elini tuttum sıcacıktı"
    "Hoşçakal al yazmalı Baharım"
    "Hoşçakal selvi boylu Yavuzum"

10. zeyneps üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Bugün)

Status
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    502
    Ettiği Teşekkür
    27
    70 mesaja 117 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    4 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Ya saçmalamasın Ethem. Poyraz'da yaptı aynı taktiği. Ne o biz 3 ay Yavuz öldü mü diye merak mı yapacağız? Yavuz'suz bu dizi olur mu, olmaz. Tıpkı Poyraz'sız PK olmayacağı gibi. Yaratıcı ve değişik düşünmek çok mu zor? Her kötü şeyin tekrarını yazmaktan sıkılmadı arkadaş. Bir kere de Poyraz'dan taklit edecekse iyi bir sahne taklit etsin. O da yok. Adam sinir bozmak için yaratılmış.

Özet gelmiş ama hep bilinen şeyler

12. A.Konak üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Bugün)

Status
    Oyuncu
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    123
    Bahsedilme
    2 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949673

Selaaaaaam,

Forum değişmiş miiii? Değişik geldi de...

Bu arada inanamadım çünkü özette resmen Yavuz ataşeyi kendi başına kaçırıyor demiş. Yani Yavuz emre itaatsizliği ilk defa yapmıyor ama Bahar için hiç yapmamıştı. Hep hayalimdi Yavuz’un Bahar için üniformasını yakmayı göze alması, neresinden baksan Merve’ye benden her şeyi iste üniformamı isteme demiş adam. Gerçi özette tim kadınların gemide olduğundan habersizdir diyor ama fragmanda konuşuyor gemide oldukları. Ne kadar güvenilir bilemedim.

zeynepsçim bilemedim çıkardığım yazılardan aklıma gelen fikir bu... yok ya Bahar emek istemiyor ki, emek vermeyi seviyor. Başta da söylememiş miydi varlığım anlam kazandı diye... ya da o tarz bir şeyler. Kısmet bakalım ama içimden bir ses yeni sezona kadar YavBah yok diyor. YavBah yoksa toplu sünnette yoktur değil mi? Ne hallere düştüm gör bak YavBah olmasın yeter ki o çoklu düğün de olmasın. Ayrı kaldıkları süreçte bizim görmediğimiz sahneleri hatırlayabilirler. Hayır demeyiz.

Moduum sanmıyorum Yavuz’u öldü sanmazlar. Bu dizinin Poyraz’ı Bahar, biri öldü sanılacaksa o Bahar olur. derman Bahar’ı alsa bir şekilde, o esnada geminin vurulma emri çıksa, tim kadınları almaya inse, Baharı görmeseler, Gemi vurulsa o esnada Yavuz Bahar’ı bulcam diye kalmış olsa... haftaya ikisini de patlamış sanabiliriz yani. Bilemedim.

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 121819202122

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. Osysia

Yer imleri

Yer imleri