Sayfa 34/200 İlkİlk ... 243031323334353637384484134 ... SonSon
998 sonuçtan 166 ile 170 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1523
    Ettiği Teşekkür
    120
    292 mesaja 515 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    28 Mesaj

Sekerler senaryo yazmak iyi guzel de son donemde o modda degilim maalesef. (:

Sahi yavuz gelinligi ayirtmisti ya ne oldu o? Aldi mi acaba? Gelinlik demisken bu su gercekten cekilesi bir karakter degil. Utanmadan cemkirdigi kesanli, asik ve hatta tahir evlerini tamamen dayayip dosedi, kirayi verdi ama utanmadan gecmis bir de kesanli'ya laf atiyor. Bu nasil bir terbiyesizliktir. Hatta bu kaprisi ile o dugun salonunu da yine kesanli tutacak. Insanda biraz utanma, biraz gurur olur. Caylak da gitgide ona benzedi. Su sumsuk kiza agzinu acip tek kelime edemiyor. Bu kizin sevilecek en ufak bir yani yok. Sevenlerine elbette saygi duyarim ama kiz sevimsizlikte dizinin en top noktasi. Caylak'tan bizleri daha fazla sogutmadan ethem'in bu kizin icabina bakmasi lazim. Fenalik geldi bunlarin evliliginin her asamasina sahit olup, her turlu kaprislerini yuzsuzluklerini izlemekten.

Durum:
    Ebru-Polat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    36
    35 mesaja 52 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı A.Konak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sekerler senaryo yazmak iyi guzel de son donemde o modda degilim maalesef. (:

Sahi yavuz gelinligi ayirtmisti ya ne oldu o? Aldi mi acaba? Gelinlik demisken bu su gercekten cekilesi bir karakter degil. Utanmadan cemkirdigi kesanli, asik ve hatta tahir evlerini tamamen dayayip dosedi, kirayi verdi ama utanmadan gecmis bir de kesanli'ya laf atiyor. Bu nasil bir terbiyesizliktir. Hatta bu kaprisi ile o dugun salonunu da yine kesanli tutacak. Insanda biraz utanma, biraz gurur olur. Caylak da gitgide ona benzedi. Su sumsuk kiza agzinu acip tek kelime edemiyor. Bu kizin sevilecek en ufak bir yani yok. Sevenlerine elbette saygi duyarim ama kiz sevimsizlikte dizinin en top noktasi. Caylak'tan bizleri daha fazla sogutmadan ethem'in bu kizin icabina bakmasi lazim. Fenalik geldi bunlarin evliliginin her asamasina sahit olup, her turlu kaprislerini yuzsuzluklerini izlemekten.
    Lutfen bir şeyler yap :img-yes:

Farketiyseniz Suyun gozu sanki yukseklerde,Çaylak azarlayınça,yada sert bir soz soylediyi zaman duzeliyor ama hop tekrar ayni Su oluyor. Su çok abarttı,ev kiralandı,doşendi,gelinlik alındı,Keşanlı boyle gitse duyun salonu tutucak bu kız hale miz-miz mizlanıyor
    Artik deyişilmeli Su yada çıkmalı dizide.
    Aynı şekilde Eylem için gecerli,Eylem cok göz onunde,cok abartıyorlar,her konudu,bir karakter kaç kez boyle ani deyişiklikler yapılır.

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebru-Polat benden duymuş olma ama modumun sözü vardı en son, yazacaktı hala yazmadı. :img-hyste
    Bekliyoruz buyuk bir sabırla

Bir sorum var, Aybuke ve Tolganin oyuncular arasında sayfaları yokmu ? Aradım bulamadım

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    347
    104 mesaja 247 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmetlover bu sefer bari iyi bir aksiyon verdeler, güz ve kurel endişe, güzel korku, tam bi profesyonellik ve akılcı hamelelerle gelen bir kurtarma operasyonu... kavuşma ve aşk da olsun hiç hayır demem. Onun da iyisine hasret kaldık. :)
    Evet o konuda katılıyorum daha gerçekçi daha profesyonel olursa güzel olur mesela Yavuzun Bahar için endişe etmesi bugüne kadar pek inandırıcı gelmemiştir bana ne yalan söyleyeyim bazı sahneler de oyuncular bana o duyguyu veremiyor özelikle Yavuz karakteri tamam aşk adamı değil görev adamı onu kabul ettik de en azından geçen bölümde olduğu gibi arada sevgisini kaybetme endişesini görsek donuk kalıyor bazı sahneler de bütün oyuncular da öyle bazen tabi ki yapmacık geliyor bir tek ateşi oynayan oyuncu başarılı oynuyor bana göre aman hayranı filan değilim yanlış anlaşılmasın sadece ekranda gördüğümü söylüyorum

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    812
    303 mesaja 462 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Modum bence de verdiğin sözleri tut. :img-hyste Gerçi Ethem de kendini şaştı artık tahmin edilebilirken bile edilemiyor gibi saçma sapan biri oldu. :) Su’ya gelince yine ne kadar haklısın kız modum. Gerçekten insanda azıcık bi utanma olur, bir de Keşanlı’ya trip atarken de Hafız’ın parası üstünden tersleniyor. “Bize uygun geldi tutuyoruz, Feyzo sen de bir şey desene şuna” falan gibi laflar ediyor. Çaylak da atsın yüzüğü yaaa Keşanlıma yapılan saygısızlık bir değil iki değil. Garibim hala tarla satıp sana düğün salonu tutma düşüncesinde. :hıh ki karadenizliler için toprağı da kıymetlidir. Yazık vallahi gerçekten aşırı sevimsiz bir karakterdi, her geçen bölüm biraz daha sevimsizleşiyor. :hıh

Ebru-Polat ya sabretme baskı yap diyeceğim de modum bu aralar yoğun çalışıyor gibi ondan ben de bir şey diyemiyorum. Yoksa o sözün karşılığını söke söke alırdım yani. :) Kıyamıyorum. :)

Mehmetlover Türkçeyi telefonla muhteşem şekilde katletmiş olmama rağmen anlamana çok sevindim. :) Bak bu konuda çok haklısın, Yavuz endişesini göstermiyor ama bu bence yazılmıyor veya çekilmiyor. Zira 17 muhteşemliği hala gözümün önünde. :) Bence iyi işlenmiyor çünkü Fethi ve Ateş ve hatta Eylem için yazılıyor. Yavuz komutan ve sorumlulukları daha fazla kabul ediyorum ama bu endişe veya korku içindeyken profesyonelliğinden ödün vermesi anlamına gelmiyor ki... nasıl askerleri için endişeleniyorsa Bahar için de endişelenmeli, hatta daha fazla endişelenmeli... askerleri her türlü koşul için, işkence dahil, özel yetiştiriliyorlar ama Bahar tam aksi... :)

Durum:
    Jodiee10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Moskova
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 8 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizide kızların oyunculuğu iyi yalnız bence bu bölüm onların iyi oyunculuklarını izleyeceğiz Suya mızmız diyorlar ama o en son ki bomba kapı olayında oyunculuğunu geliştirdiğini ispatlamıştı.

Sayfa 34/200 İlkİlk ... 243031323334353637384484134 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 konuk)

1. Jodiee10

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri