Sayfa 164/197 İlkİlk ... 64114154160161162163164165166167168174 ... SonSon
985 sonuçtan 816 ile 820 arası

Konu: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    aslanselda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    577
    149 mesaja 649 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Sen Anlat Karadeniz - Bölüm Yorumları (3)

selamlar herkese,

iki gündür şoklardayım, ben maalesef geç giriyorum siteye ve ilk kez dün burayı çok kalabalık buldum, enteresan bir kalabalıktı... 9 üye, 71 konuk vardı, saatlerce bu böyle sürdü ama ne bir yorum, ne bir haber, çıt bile yoktu, şimdi yine giriyorum siteye, saat 00:50... 17 üye ve 81 konuk

noluyoruz yaaa ???

demek oluyor ki, bir çok insan meraklı bir bekleyiş içerisinde, herkesin kafasında bir yığın soru var, cevap almak istiyor ama nafile, içimize su serpecek tek bir açıklama bile gelmiyor resmi mercilerden

siteye bir giriyorum, pat bir haber daha... sena'cım teşekkürler bu arada..

osman sınav diziyi devretmiş ve Mehmet ali Nuroğlu ayrılmış... tamam kesin değilmiş bu haberler ama benim içinde bu kadar yaşanan şeyden sonra olası bir ihtimal bu... şaşırmam artık sanırım hiç bir şeye bu saatten sonra

SAK öyle bir giriş yaptı ki sezonun tam ortasında, öyle bir kıyamet kopardı ki, öyle bir kitle edindi ki, bu başarı birilerini rahatsız etti sanki, sanki biri sihirli değneğini SAK'ın üzerine değdirip, herşeyin alabora olması için büyü yaptı... yani artık böyle ütopik şeyleri bile düşünmeye başladım, o derece vahim bir durum bizimkisi

gerçekten böylesini görmedim, tuhaf şeyler oluyor ve bize hatrı sayılır bir açıklama getirilmediği sürece de dizi irtifa kaybetmeye devam edecek... artık neyi bekliyorlar bilmiyorum, bu kara bulutların sebebi ne inanın çok ama çok merak ediyorum.

şurada güzel yorumları okumak varken, bizim günlerdir endişeli bekleyişlerimizin hesabını kim verecek... ne bunu SAK haketti, ne ekip haketti, ne de gönülden bağlanmış olan milyonlarca izleyici haketti

gerçekten isyan ediyorum artık, sorumluları kimse çıksın bir şey söylesin... YETER BE !!!
    Yeryüzünde gelmiş geçmiş tek MUSTAFA !
    Yoluna BinCan feda ATA'm!!!
    Korkma BuVatanı hainlere Yem etmeyeceğiz.

2. 4 kişi aslanselda nickli üyemize teşekkür etti:
    kubitik (12-07-18),MiManchi (12-07-18),naz-naz (12-07-18),vadikızı (12-07-18)

Durum:
    vadikızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    1,592
    256 mesaja 494 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    6 Mesaj

Alıntı efsaneask Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin geldiği duruma bak ya.

Vedatsız olur dizi getirirler başka bir kötü fakat benim için ortisiz olmaz bu yüzdn bu olaylar nereye gidecek çok merak ediyorum

Karıştı ortalık
    Mehmet Ali Nuroğlu Vedatı muhteşem canlandırdı onu kötü role çok yakıştırdık
    şimdi başkası gelirse büyü bozulur ondan diyorum kesinlikle kalmalı gitmemeli
    ama Sak sayfasını takibi bırakmış bir kaç resim vardı silmiş inanmadım ama bunları
    görünce kafam karıştı ya

4. vadikızı nickli üyemize teşekkür edenler:
    kubitik (12-07-18)

Durum:
    kubitik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    18
    Ettiği Teşekkür
    1,390
    345 mesaja 1,457 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    7 Mesaj

Bir oyuncunun özellikle diziye ait tüm fotoları kaldırıp resmi dizi hesabını takipten çıkartmasının başka bir açıklaması yok gibi... Dediğim gibi emsalini daha önce yaşamış bir oyuncu.. fakat dizi bir şekilde devam ederse Vedat karakteri olmadan neftah savrulur gider.. Vedat tehlikesi varken nefes ve Tahir hep yan yana olmak durumunda kalıyor yeni senaristin buna çözüm bulması çok zordu... Ayrıca Vedatin çöküşünü izlemedikten sonra koca sezonda çekilen çile boşa gidecek.. uzun uzun çile çekmesini izlemek isterdim

6. 4 kişi kubitik nickli üyemize teşekkür etti:
    aslanselda (12-07-18),Urfatokat15 (12-07-18),vadikızı (13-07-18),ZeynepCeren (12-07-18)

Durum:
    symylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    282
    52 mesaja 167 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Ya bodrum masalında da böyle oldu önce final yapıcak dendi sonra sezon finali yaptı. Yeni sezonda oyuncular ayrıldı ve tekrar başlamadı . İnşallah SAK böyle olmaz senaristlere zaten çok üzüldük bi de mehmet ali giderse ne anlamı kaldı dizimizin

8. symylmz nickli üyemize teşekkür edenler:
    kubitik (12-07-18)

Durum:
    symylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    282
    52 mesaja 167 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Vedatın mapusa girdiğini göremeden gidemez gitmemeli. Ama yeni teoriler gördüm mehmet ali trol biri belki de gitmiyodur diye inşallah öyledir.

10. symylmz nickli üyemize teşekkür edenler:
    kubitik (12-07-18)

Sayfa 164/197 İlkİlk ... 64114154160161162163164165166167168174 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri