Alıntı kubitik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dün sosyal medyada Ayşe Hanımın paylaştığı bir fotoğrafa yorumlar doldurmuşlar Nehir hanım da dahil olmuş bildirimler kısmından beğendikleri, yaptıkları yorumlara şöyle bir baktım üzüldüm bir kez daha... Ama aptal deyin isterseniz serzenişlere verdikleri tepkiler acaba bir umut ışığı var mı dedirtiyor, vurun beni hala umut diyorum Ranini de veya herhangi bir yerde de açıklama yok, Ortilerin gidişi bir kaç gün önceden orda yayınlanmıştı, Emre Kabakuşakta. Emre Bey gittikten kısa bir süre sonra Veli Çelik haberini yaptılar. Şuan için bir haber yok. Belki gerçek değildir diyorum hala... Halbuki dün kabullenmeye karar vermiştim, keyifle bölüm yorumlarına döndüm yine dellendim, kendi kendimi fena gaza getiriyorum

ya acayip bir kızsın, seviyorum seni

aklıma tahir'i getirdin (gerçi çıkıyor mu diyecen ama)

en deli olduğu anlarda, nefes demiyor mu tahir'e… "tahir, sakin"....

tahir'den birkaç saniyelik duruştan sonra gelen cevap... "YOK OLAMAYRUM"

tahir'in en sevdiğim mimiği, halleri belki de bu anlar, iki kez oldu galiba bu cümleyi kurduğu sahne, ifadesine bitiyorum... şimdi seninki de o hesap, kendi kendini gaza getiriyorsun, önce susuyorsun, duracağım, unutacağım diyorsun, sonra yok olamayrum deyip devam ediyorsun güldürdün beni Allah'da seni güldürsün