Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3910111213
64 sonuçtan 61 ile 64 arası

Konu: Ege'nin Hamsisi [2018]

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 10 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Ege'nin Hamsisi [2018]

haladaki abartıya katılıyorum aşırı tepkiler var

onun dışında dizi çok sıcak ve güzel ilerliyor ama dünkü bölümde denizin zepneple konuşamama durumu abrtılı geldi bana bi bölüm boyunca doğru düzgün konuşulamadı

sünnet düğünü sahneleri falan güzeldi

gençler zaten dizinin ayrı tadı ama bu bölüm daha azdılar sanki

urazın oyunculuğunu ayrı beğeniyorum tabi diğer dizideki uçarı rolünden sonra bu biraz ağır kaçıyor

ama pazartesi günü işi baya zor sezon dizileri karşısında baya düşüş yaşadı bu hafta tabi bir de bi hafta yayınlanmamış olması reyting kaybettirdi bence

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    113
    Ettiği Teşekkür
    43
    173 mesaja 251 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Durul Bazan, Ege’nin Hamsisi dizisinin kadrosuna dahil oldu!
    Ranini tv

TRT 1 izleyicilerinin ilgi odağı olan sevilen aile dizisi Ege’nin Hamsisi’ne ünlü bir sanatçı daha katıldı. Durul Bazan, 11. Bölümden itibaren “Almancı Nuri” karakteriyle Ege’nin Hamsisi’nde izleyicilerle buluşacak.

Dizide, Karadenizli Fikret halanın kendisini yüzüstü bırakan eski nişanlısı Nuri’yi canlandıracak olan Durul Bazan, “Ege’nin Hamsisi ailesine katılmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Çekimlerimiz başladı. ‘Almancı Nuri’ karakterini izleyicilerin çok seveceğine inanıyorum “ dedi.

Almanya’dan tatil için nişanlısı Erica ile Sığacık’a gelen Nuri’yi hiç ummadığı sürprizler beklemektedir... Karadeniz’de nişanlanıp terk ettiği Fikret’le karşılaşacağını rüyasında görse inanmayacak olan Nuri’nin tatili, birbirinden ilginç sürprizlerle tam bir kabusa dönüşecektir.

Ünlü sanatçı Durul Bazan’ın ‘Almancı Nuri’ karakteriyle kahkaha fırtınası estireceği Ege’nin Hamsisi’nin 11. Bölümü 1 Ekim Pazartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında.

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    34
    30 mesaja 32 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Ben bu sezon altı dizi seyretmeye programlıyım,
    alfabetik sıra ile;
    -Bir zamanlar Çukurova
    -Egenin hamsisi
    -Gülperi
    -İstanbullu gelin
    -Savaşçı
    -Söz
    Ancak bunların arasında kaynaklarımda bir kuruma olduğu taktirde mecburen seyrettiğim dizilerin adetlerinde kesin olarak azalmalar olur, fasulyenin nimetlerine gelecek olur isek eğer,
    siz de bu dizilere genel olarak baktığınızda şıp diye anlayacağınız üzere Egenin Hamsisi dizisi az da olsa gerçek aile hayatı yaklaşımlarını irdelerse de esasen bu dizi birazdan öte matrak bir dizi diğer yandan bir Egeli olmam ve yazlığıma (bu sezon gidemedi isem de) Sığacık ki bize İzmir den de yazlıktan da çok yakın bir konumda akşamları balık yemek istesek şöyle keyifle yazın tek gidilen yer Sığacık yazın yapın tatbikatlar Sığacık ın dibinde oralar çok bakir bir gün o alanların tamamen otel ve plajlar ile dolacağına eminim, diğer yandan dizi çekimlerinde kamera ekibin başarısı kanıksanamaz çok net mekan görüntüleri ile tabiat görüntüleri muhteşem zaman zaman vespa ile sahil gezintisi yapılan alan ise eski çeşme yolu üzerindeki Güzelbahçe sahili olmaktadır dediğim gibi mekan görüntüleri diziyi farklı göstermektedir, vespa ise İtalya dan esinti gibi aslında çekim alanının yakınlarında oturanlar her sefer gezinti alanı olarak değerlendirmektedirler, her ne ise güzel seçim, bakalım nereye kadar saçmalamadan bıktırmadan ilerleyecek bu dizi, malum iki çeşit bir son var dizilerde, birisi makul ölçülerde konu bitince FiN olanlar diğeri ise lastikleştirilen konularda ya kanalın diziyi kaldırması veya izleyicin bıkkınlıktan bırakması, biz hayırlısı diyelim,
    PS: Bu arada belirtmeden geçilemeyecek bir konu Seferihisar ın bir beldesi olan sığacık alanı aslında internet yolu ile de en çok tanıtılan yerlerden birisi konumunda bulunmaktadır, yerel insanlar ve yerleşim imkanları ile tam bir turistik kasaba, yollar ise bölünmüş ve geçen sene yenilendi sanki uçak pisti gibi yani ulaşım çok kolay, Çeşme otoban gişeleri de Geçen sene Güzelbahçe den öteye alındığı için yol nefis,
    Biz Karşıyakalılar, İzmir le yolumuz nerede ise birleştiğinden ama Karşıyaka ya aşık bir kentli olduğumuzdan kendimizi hep vilayet gibi görsek de Karşıyaka yı mecazi anlamda tanımlamak üzere 35,5 sayısını kullanırız,
    demek zorundayız, doğunun birçok vilayetinden daha kalabalık ve çok modern bir yerleşim alanı
    Konu itouch tarafından (22-09-18 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir.
    Keepintouch

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    0
    9 mesaja 10 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Durul bazan komedi işlerinde başarılı bir oyuncu bir çok karakterini sevdim zamanında.

Burda nuride eğlenceli olacaktır. Ben ilk başlarda ı nuriyi başkan olan sanmıştım ama sonrsında olmadığı ortaya çıktı ama hep ortaya çıkacağını düşündüm öylede olacak.. Fikretle eğlenceli anlar olacaktır

Ama tek korkum zaten bazı haraketleri aşırı olan halanın nuriyle beraber daha çok yer kaplayıp sıkıcı olması..... Umarım dozunda yazarlar be severek izleriz..

Zaten sezon başladığı için oranlar baya düştü iyice izleyiciyi kaçırıp ailecek izlenebilecek tek tük olan dizilerden birini de kaybetmeyiz....

Çünkü egeye ve karadenize dair işlenen bir çok diziden çok çok daha iyi bi yapım. Gündemde olan oyuncuları olmamasına rağmen
    ...

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3910111213

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri