Sayfa 22/22 İlkİlk ... 121819202122
107 sonuçtan 106 ile 107 arası

Konu: Ege'nin Hamsisi - Bölüm Yorumları

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    144
    179 mesaja 356 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Ege'nin Hamsisi - Bölüm Yorumları

bölümü yarım yamalak izledim yine.

artık saçma olmalarına da alışmıştım aslında... bilmiyorum her şeye rağmen bitmesin dyebilirdim. pazartesileri boş kalacak benim için... keşke senaryo tayfun beye geçmese idi diyorum ne yazık ki.

bölümle alakalı melahatin rüyasına dayanarak sanırım finalde de ömer ile derya da evlenmiş olacak.. çocukların bu duruma getirilmesini hiç sevmedim.

suriyeli çocuk mevzusunu da çok uzattılar evlatlık alma vs ama en çok da fikretlerin bi yuva dolusu çocuğu koruyucu aile olarak almalarına yuh dedim. abartmanın bu kadarı...

her şeye rağmen biraz saçmalık olsa da melahat ve kızları bütün mahalle olarak koruma sahnesini beğendim..

son olarak sonunda final fragmanına da geldik.. düğünle ve zaman atlaması ile bitecek gibi duruyor..

bilmiyorum finali tam izler miyim ama keşke böyle olmasaydı dizi buraya gelmeseydi diyorum....

2. SELVERR nickli üyemize teşekkür edenler:
    suzi67 (25-12-18)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    41
    43 mesaja 50 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Ege'nin Hamsisi - Bölüm Yorumları

Geçenlerde okumuştum bu dizinin kanalı reklam savaşından etkilenmeyerek programlandığı gibi devam edecekmiş dizilerine anlamı şu yılın son günü pazartesi ve biz bu dizinin finalini yılbaşı gecesi seyredeceğiz epeyce entrika ve olabildiğince neşeli sahneler olmalı ki yılbaşında olabilir belki de bir hafta ertelenebilir final bölümü benim anlamadığım şey neden yapımcılar bir hikaye yazma okulu açmıyorlar da elde mevcut yazanlara teslim oluyorlar durum ortada, ama yine de erken finale gitme mecburiyetinde kalmaları bizleri daha fazla sıkıntıdan kurtarmalarına yönelik oluyor halbuki bu dizi başladığında yörelerin kendisine has özelliklerini ekrana aktarmalarını zevkle seyredeceğimiz konusuna ne kadar da hazırdık, unutmadan söylemekte yarar var bu dizide ışık ve görüntü olayları ile mizahi yönde ben başarılar gözlemledim ama işte dizi dediğimiz bir bütün olay, dizini başlangıcından itibaren sıkıcı aile ve insan ilişkilerindeki yavanlaşmalara kadar başarılı ilerlemişlerdi, demek ki dizi olaylarında daha çok yolumuz var bu da tam profesyonelleşemediklerini göstermektedir bu olaylar öyle ucuz olaylar değil ülkemizde ise gelişme dönemindeler, hayırlısı diyelim,
    Konu itouch tarafından (26-12-18 Saat 15:29 ) değiştirilmiştir.
    Keepintouch

4. 3 kişi itouch nickli üyemize teşekkür etti:
    havvahavva (31-12-18),SELVERR (26-12-18),suzi67 (26-12-18)

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 121819202122

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri