2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Marseille (Netflix Dizisi)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    291
    Ettiği Teşekkür
    44
    185 mesaja 271 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    16 Mesaj

Standart Marseille (Netflix Dizisi)

Marseille

Yaratıcı: Florent Siri, Dan Franck (2016) | Fransa | 52 dakika | Çekim aşamasında | Dram | Sezon: 2

Oyuncular:
    Gérard Depardieu
    Rolü : Robert Taro

Benoît Magimel
    Rolü : Lucas Barrès

Géraldine Pailhas
    Rolü : Rachel Taro

Nadia Farès
    Rolü : Vanessa D'Abrantès

Stéphane Caillard
    Rolü : Julia Taro

Özet ve Detaylar
    Robert Taro’nun hayatının en önemli parçası Marsilya’dır. 20 senedir bu şehirde başkanlık yapan Taro, artık kutsal saydığı vazifesinden ayrılmaya karar verir. Yönetimi yıllarca yardımcısı olarak çalışan Lucas Barres’e bırakmayı planlar. Marsilya’nın başkanı olması için Barres’i ikna eden Taro çok geçmeden yanlış bir karar aldığını fark eder. Büyük bir hırsa kapılan Barres, Taro’nun izinden gitmekten vazgeçer. Öğrendikleri karşısında tekrar başkanlık seçimlerine girmeye karar veren Taro ile Barres arasında acımasız bir savaş başlar.
    [Beyazperde]
    Konu TurkeyStyler tarafından (13-06-18 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    291
    Ettiği Teşekkür
    44
    185 mesaja 271 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    16 Mesaj

Standart Cevap: Marseille (Netflix Dizisi)

Diziyi, Cukur'da calan ve bu dizinin jenerigi olan "Ya Sidi" parcasini dinledikten sonra kesfettim. Konusunu ilgi cekici buldugum icin bir bakayim dedim, siyaseti ele alan dizileri daima enteresan bulmusumdur (House of Cards ve Good Wife bu konuda favori dizilerim).

Ilk birkac bölüm iyi olsada sonradan git gide diziyi izleme hevesim kacti. Bunun en büyük sebeblerinden biri de, oyuncularin kötü performansi ve hikayenin inandirici(siz)ligi. Hikaye beni hicbir sekilde kendine cekip baklayamadi, asiri sekilde yüzeysel buldum. Ortaya konular atiliyor ama o konular dogru Düzgün aciklanmiyor , sadece ortaya atildiklariyla kaliyor. Oyuncularin da etkisi var bu durumda, neredeyse hicbir hissi, hicbir duyguyu yansitamiyorlar. Simdi düsünüyorum da kac bölüm boyunca ne izledim diye, sanki koca bir "hic" izledim, o derece aklimda hicbirsey kalmamis.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri