Sayfa 82/82 İlkİlk ... 32727879808182
407 sonuçtan 406 ile 407 arası

Konu: Bir Litre Gözyaşı [2018]

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Ettiği Teşekkür
    183
    68 mesaja 89 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Bir Litre Gözyaşı [2018]

Konuşulanlar eğer doğruysa ki, ateş olmayan yerden duman çıkmaz! Keşke 13. Bölüm final olsaydı. Gençlik dizisi olacak deniliyor bu isimle gençlik dizisi olamaz...

Hastalık durumu devam edecekse, Anne neden çıktı? Hadi Anne çıktı! Ananne neden çıktı? Yoksa Figen, Mahir'in, babasıyla mı kaçacak? Böyle olacaksa keşke 13. Bölüm de final olsaydı daha iyi idi...

2. 2 kişi ACABA nickli üyemize teşekkür etti:
    angelic (Dün),mehmetlover (11-01-19)

Durum:
    *nurhayat* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    21
    21 mesaja 55 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Bir Litre Gözyaşı [2018]

Kendi açımdan ilk başta dizinin konusu ilgimi çekince başlamıştım ve en son televizyonda yerli dizi beş-altı sene önce izlemiş biri olarak söylüyorum bunu. Daha sonra aslolan konunun yerini Mahir karakteri aldı bende, bakış açısı Cihan'a olan safi duyguları. Konu için başladığım dizide geldiğim nokta bu oldu. Nedeni de bir süre sonra hastalık konusundan uzaklaşılması, bu noktada diziye beni bağlayıcı Mahir karakteri oldu. Yoksa çoktan bırakmıştım diziyi.

Dizideki en gerçekçi karakter belki de Mahir'dir. "Böyle sevgiler kaldı mı" klişe cümlesini kurdurtacak güçte olsa da bana göre yaklaşımları hayatın içinden en azından verdiği hissiyat bu. Belki de televizyonda bu tip karakterler kalmadığındandır. Belki de oyuncu kaynaklıdır. Belkilerden ortaya karışık.
    Acının yaşattıklarından arda kalan hayata bakışı olmuş, bu perspektifin en güzel noktasına da Cihan'ı koydu. Ben bu naifliği izlemeyi çok sevdim ve bu aktarımların devam edeceğini de düşünüyorum zira 13 bölüm boyunca istisnai durumlar dışında izlemekten çok keyif aldım bu ikiliyi Miray ve Mert'in payı büyük bu durumda.

Aile sahnelerinde izlemekten en keyif aldığım sahneler Elif ve Cihan ikilisinden sonra Figen ve Cihan sahneleriydi. Figen'in güçlü oluşunu, kızının mutluluğu için fedakarlıklarını izlemeyi çok sevdim olmayışı çok büyük eksiklik olacak. Yeri nasıl dolacak veyahut dolacak mı izledikten sonra göreceğiz. Önyargılı değilim 14.bölüme, hep dediğim gibi hala güzellikler var kadroda izlenebilirlik açısından. Fakat zaman kıymetli senaryonun tıkanması durumunda oyunculuklar bile kurtaramıyor dizileri umarım kalan güzel kadroyla zaman atlaması ile bazı detaylar gözden kaçmaz.
    Böyle söylüyorum fakat çok daha güzel sahneler izleyeceğimizi hissediyorum bakalım.
    Konu *nurhayat* tarafından (Dün Saat 05:12 ) değiştirilmiştir.

4. *nurhayat* nickli üyemize teşekkür edenler:
    esra086 (Dün)

Sayfa 82/82 İlkİlk ... 32727879808182

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri