Sayfa 87/91 İlkİlk ... 3777838485868788899091 SonSon
452 sonuçtan 431 ile 435 arası

Konu: Kızım

Durum:
    CandanHosgorK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    62
    9 mesaja 20 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Kızım

Ters köşe olsun Demir Cemal'i ihbar etmek zorunda taşlar Cemal'in evinde polis biraz da Cemal'in peşine düşsün onu yakalasın Cemal'in yakalanınca yüzünü çok merak ediyorum
    Ben Candan Hoşgör Veteriner Hekim

2. 3 kişi CandanHosgorK nickli üyemize teşekkür etti:
    Hercai (09-02-19),symylmz (09-02-19),Urfatokat15 (09-02-19)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    2,777
    204 mesaja 744 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

[/QUOTE]
    Son olarak asu diziye veda etti ama geçmişte olan gerçekleri itiraf etmiş olmasını istiyorum ben en azından bir mektup falan bırakmış olsa çok iyi olur
    Cemal demir yüzünden değil asu yüzünden hapis yattı bu sır asu ile birlikte gitmiş olmamalı cemal öğrenirse belki demir e olan düşmanlığı bir nebze azalabilir[/QUOTE]

Bu yorumu ben yapmıştım fragmanı görünce de sanki senarist beni duymuş dedim istediğim gibi asu gerçekleri anlatan bir mektup bırakmış cemal e ama ben cemalin tepkisi ve bundan sonraki davranışları ne olacak çok merak ediyorum
    demir tutuklanmamış candan demir i affetmiş ve formalite evlilik yapmışlar olaylar nasıl o noktalara geldi çok merak ediyorum cumayı merakla bekliyorum gerçekten

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

4. 3 kişi Urfatokat15 nickli üyemize teşekkür etti:
    CandanHosgorK (12-02-19),deren1970 (12-02-19),symylmz (12-02-19)

Durum:
    bhr94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    70
    125 mesaja 282 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Son bölümü hiç sevmemiştim, çünkü saçmalıklar silsilesi benim için devam ediyordu. Sürekli kılık değiştirmeler, yurda hiçbir kimlik kontrolü olmadan sırf çeşitli kılıklara bürünerek girmeler derken ben diziden kopmuştum ta ki son bölüm için verilen fragmana dek. Anlaşılan dizi sonunda, özlediğim eski bölümlerine dönecek. Çünkü diğer türlüsü dizinin ruhuna aykırıydı. Bu kız baba-kız ilişkisi ile başlayıp Candan, Uğur gibi karakterlerle de kan bağının çok da önemi olmadığını, aile olmak için önemli olanın hissedilen sevgi olduğunu anlatan bir diziydi. Öykü'nün biyolojik annesi Asu olduğu halde Öykü'ye Asu'dan daha fasla sevgi ve şefkat gösteren Candan, Öykü'yü sahiden yeğeni olarak benimseyen Uğur, torunuymuşcasına Öykü ile ilgilenen Hacı anne; dizinin anlatmak istediklerini hoş bir şekilde veren karakterlerdi. Hoş bana kalsa Asu da güzel değişimler geçirecekti, evet belki Candan gibi olmayacaktı, ama onda da hoş değişimler izleyecektik. Olmadı, neyse artık.

Demek istediğim dizi eski kıvamına geri dönüyor. Demir ve Öykü evlerine geri dönüyorlar. Candan ve Demir arasında uzun süredir tahmin ettiğimiz gibi formalite evlilik gerçekleşiyor. Bu evliliğin gerçekleşme sebebini anlayamadım gerçi. Demir aklandıysa Öykü otomatikmen onun velayetine geçmez mi zaten? Neden formalite bir evliliğe ihtiyaç duyuluyor izleyip göreceğiz. Diğer bir hoş detay da Demir'in farklı şeyler deneyimlemesini izlemek olacak. İlk bölümler ayrı keyifliydi, çünkü çocuk bakımı hakkında hiçbir şey bilmeyen Demir'in yavaş yavaş babalığı öğrenmesini izlemiştik ve bu tarz süreçleri izlemek keyiflidir. Demir'in bir çocuğun bulundukları havada dondurma yememesi gerektiğini Mertcan'ın annesinden öğrendiği ve sonraki bölümlerin birinde dondurma yiyemeyiz, hasta oluruz demesini hatırlıyorum mesela. Hoş bir detaydı. Dolayısıyla izlemesi keyifliydi. Evet, Demir şuan çocuk bakımından anlıyor, kızına çok da iyi bakıyor. Ama ev yönetme hatta çocuk bakma konularında hala eksikleri var. Bunları da Candan ile deneyimleyecek olması eğlenceli sahneler çıkaracak belli ki. Fragmanı çok beğendim, merakla bekliyorum bölümü.
    Konu bhr94 tarafından (12-02-19 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.

6. 4 kişi bhr94 nickli üyemize teşekkür etti:
    CandanHosgorK (12-02-19),deren1970 (12-02-19),symylmz (12-02-19),Urfatokat15 (12-02-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    187
    213 mesaja 426 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    5 Mesaj

muratla değilde demirle olan evlilik daha iyi olmuş bencede .. fragmanı görmedim henüz ama..

muratla olsa idi birde onla uğraşırdık
    demirin aklanmasına da sevindim

8. 4 kişi SELVERR nickli üyemize teşekkür etti:
    CandanHosgorK (12-02-19),deren1970 (12-02-19),symylmz (12-02-19),Urfatokat15 (12-02-19)

Durum:
    DowneyJr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Konular
    31
    Ettiği Teşekkür
    79
    358 mesaja 481 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    5 Mesaj

Ben şok ne ara aklandı ne ara evlendiler tuhaf
    Ama eğlenceli sahneler bizi bekliyor.. Artı cemal in okuduğu günlük acaba ne yazıyor merak ettim. Can sıkıcı bi durum olmaz inş

10. DowneyJr nickli üyemize teşekkür edenler:
    symylmz (12-02-19)

Sayfa 87/91 İlkİlk ... 3777838485868788899091 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 23 kullanıcı var. (1 üye ve 22 konuk)

1. DowneyJr

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri