Sayfa 95/95 İlkİlk ... 45859192939495
475 sonuçtan 471 ile 475 arası

Konu: Kızım (Tv8)

Durum:
    Urfatokat15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ş.Urfa
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    2,837
    214 mesaja 784 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Kızım (Tv8)

Reyting yine düşük gelmiş ama gerçek şu ki bölüm çok güzeldi ama fragman eksikliği bölüm sonunun fragman a konması insanların bölüm videolarını ve bölümü blutv dışında izleyememesi bunlar hep reytinglerin düşmesine sebep oluyor
    Mesela gerçek baba tam tahmin ettiğimiz gibi cemal değilmiş cemal in her zamanki planlarından biriymiş millet cemal i baba olarak istemediği için saçmaladı dediler ve diziyi bıraktılar bölümü izlemeyen de gerçeği öğrenemedi malesef oyuncular yürekleriyle oynuyorlar emekleri boşa gidiyor diye üzülüyorum bu işe biran önce bir çözüm bulunmalı bölümler yada video lar tekrar tüplü sitede verilmeye başlanmalı

Bölüme gelecek olursam bölümü gerçekten çok beğendim ben yan karakterler çok dengeli işleniyor ve bölüme çok güzel katkı sağlıyorlar sevginin hikayeye resmen dahil olması candan ile dostlukları uğurla başını göğsüne yaslayacak kadar yakınlaşması o kadar sıcak ve güzeldi ki başrolleri gölgede bırakmayacak şekilde yedirildi
    Uğur dün akşam favorim sendin dizi başından beri beni hep güldürüyordun seninle eğleniyordum ama dün akşam ağlattın beni öykü babasından sonra senin gibi bir abisi olduğu için çok şanslı umarım başına kötü birşey gelmez
    [SIGPIC]Arnav&Kushi[/SIGPIC]

"ALLAHIM HER İŞİMDE SANA TEVEKKÜL EDİYORUM"

2. Urfatokat15 nickli üyemize teşekkür edenler:
    symylmz (16-03-19)

Durum:
    siyah lale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    123
    784 mesaja 1,213 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

4. 3 kişi siyah lale nickli üyemize teşekkür etti:
    Hercai (18-03-19),symylmz (18-03-19),Urfatokat15 (18-03-19)

Durum:
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    40
    48 mesaja 111 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

TDK da suyunu çıkartmak, bıktırmak ve bezdirmek kelimelerini neyle açıklıyorlar acaba? Onunla giriş yapayım. İlk bölümden itibaren izliyorum. Evet hiç tanımadığı bir çocuğa baba olmak, ev olmak ve aile olmak güzel bir başlangıçtı. Çekişe çekişe sevdiler birbirlerini. Sonra bu sevgiye Candan dahil oldu tamamlandılar. Bir garip karakter geldi annelikten uzak neyse ki gitti. Birşeyler oturacak gibi oldu. Lakin... Dram ağırlıklı bir konuyu yumuşatmak amaçlı seçilen yol çok yanlış. Polisiye dizi olsa biri kaçar diğeri kovalar. Defalarca tamam vazgeçtik temiz olalım artık çalışıp kazanacağız deniyor bölüm biterken ya da başlarken bir soygun planı yaparken buluyoruz. Ve ikide bir bunu çaresizlikten yaptıklarını vurguluyorlar.
    Çaresizlikle ve şokla bir yanlış bir kez yapılır. Kötü adamların malını çalmakla hırsızlık yanlış olmaktan çıkmıyor. Hele hele bunu bir çocuğun ön planda olduğu bir dizide tekrar tekrar işlemek çok yanlış bana göre.

Dermansız dertle uğraşmak zordur acı tecrübem ile biliyorum. Ama her ulaşamadığımız tedavi ve ilaç için bir soygun yapsak belki anneciğimde iyileşir. Tövbeler tövbesi. Bazı şeylerin tekrarı sevimsiz oluyor. Sadece çaldıkları ilaç biraz mazur görülebilir o bile çok yanlış. Ve aynı yanlış sırf diğer sezona sarksın diye işlenince ailece başladığımız diziyi sadece annem uzandığı yerden yarım yamalak bakar hale geldi.
    Konu ab-ı çeşm tarafından (18-03-19 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.

6. 3 kişi ab-ı çeşm nickli üyemize teşekkür etti:
    Hercai (19-03-19),serebra (19-03-19),symylmz (20-03-19)

Durum:
    symylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    1,119
    109 mesaja 449 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Son bölümü genel olarak beğendim. Ama Öykünün teyzesine o kadar yakın davranması biraz saçma geldi bana. İlk bölümde teyzesinin onunla hiç ilgilenmediğini görmüştük. Öykü teyzesini anlatan yazıyı okurken aslında tam tersi bir yaşantılarının olduğunu izlemiştik. Ancak bu bölümün başında sürekli teyzesiyle olmak istemesi tuhaf geldi. Onunla uyumak istedi, hikaye okumasını istedi ve okula da birlikte gittiler. Neyse ki Öykü ilerleyen dakikalarda bu durumun tuhaflığından bahsetti. Biz böyle değildik falan diye. Teyzesinin de güya özlediği için gelmiş gibi davranması inandırıcı değildi.

Okul kısmına gelirsem. Mertcanın sınıfla konuşması çok güzeldi. Öykünün soruyu çözerken geride kalması Mertcanın sınıfı durdurması ve Öyküyü beklemeleri gözlerimin dolmasına neden oldu. Sonrasında Sevginin bu durumdan Uğura bahsetmesi de çok hoştu. Uğurun Cemal meselesini öğrenmesi de yerindeydi. Cemalin aslında babası olmadığını yalan bir test düzenlemiş olabileceğini düşünmesi de güzeldi.

Gelgelelim hırsızlık mevzusuna. Tabi ki Demirin yaşadıkları hiç kolay değil. Ama her zorda kaldıklarında bu yola başvurmaları kabak tadı vermeye başladı. Zaten bu mesele yüzünden Uğuru ormanda bıraktık. Umarım bu son akıllarının başlarına gelmesini sağlar. Doğru düzgün bir iş arayışına başlar Uğur ve Demir.

Öykünün hafızası da sonunda yerine geldi. Daha fazla uzasa olmazdı zaten. Bu dizi Öykü ve Demirin ilişkisi sayesinde sevildi. Sonrasında da bu aileye Candan eklendi çok da güzel oldu. Tamam dizi hep güle oynaya devam etmez arada böyle sıkıntılar olmalı. Ama hafıza kaybı büyük bir sorundu. Bunun yerine ufak ufak ilerleseydi Öykünün hastalığı daha yerinde olabilirdi. Öykü ve Demiri her ne şekilde olursa olsun izlemek aşırı zevkli. Ama Öykünün Demire amca demesi beni o kadar üzüyordu ki sonunda bu durumdan kurtulduk.

Son olarak Cemalin Öykünün babası olmamasına sevindim. Gerçi Asu annesiydi de noldu ilk fırsatta çekti gitti. Açıkçası ben Asuya da şans vermek istemiştim. Ona üzülebilmek Öyküyü bırakmasının haklı bir sebebinin olduğunu görebilmek isterdim. Ama Asudan nefret etmemiz sağlandı. Cemal için de aynı düşüncedeydim. Sonuçta ilk başta Demir de Öyküye iyi davranmıyordu hatta kaçıp giderken Cemal onu durdurmuştu. Ama Demir hastalığı öğrendikten sonra iyice bağlandı ve Öyküye çok iyi davrandı. Ben bu sıralamayı Cemalde de beklemiştim. Ama o kısma hiç girilmeden (bence seyirci tepkisi yüzünden) geri dönüldü. Neyse önümüzdeki bölümlere bakalım artık. Eski tadına döner umarım...

8. 3 kişi symylmz nickli üyemize teşekkür etti:
    bhr94 (21-03-19),deren1970 (21-03-19),Hercai (21-03-19)

Durum:
    Hercai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    25
    20 mesaja 28 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin reytingilerini yükselteceklerine düşürmeye çalışıyorlar yaptıkları saçmalık bunu zaten açıklıyor..çok yazık ettiler diziye inşallah sezonu tamamlar diyeceğim tamamlayacağı bile şüpheli nisanda bitirirler reytingler ortada daha fazla acun tutmaz kanalda...

10. Hercai nickli üyemize teşekkür edenler:
    symylmz (21-03-19)

Sayfa 95/95 İlkİlk ... 45859192939495

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 11 kullanıcı var. (1 üye ve 10 konuk)

1. symylmz

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri