Sayfa 90/96 İlkİlk ... 4080868788899091929394 ... SonSon
477 sonuçtan 446 ile 450 arası

Konu: Muhteşem İkili - Bölüm Yorumları

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    148
    183 mesaja 368 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Muhteşem İkili - Bölüm Yorumları

Salı gününe geçtiğine dair haberler dolaşıyor sanırım cidden değişti günü.

Yayın günü değişikliği için geç kaldılar gibi geliyor.

Bakalım 3 haftalık ara iyi bir şeye yarayacak. Gün değişikliği ne kadar etkili olur izleyip göreceğiz

Durum:
    selcuk0857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    EA&KB
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    7
    38 mesaja 105 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi 3. bölümde Salı günü olacaktı her şey çok farklı olabilirdi o zaman. Şimdi bu 3 haftalık arada kanal Salı yayınlayacağı bütün filmleri yayınladı ve o gün de boşa çıktı yerine bizim diziyi koydu gibi oldu. Bakalım senaristlerden yana pek bir umudum olmasa da belki bu verilen arada seyircinin isteklerine kulak verip kendilerine çeki düzen vermişledir.

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    645
    222 mesaja 606 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Vallah bence bu dizinin gününden önce senaryo ve aksiyon kurgusunun değişmesi gerekiyor ilk başta da şu can sıkıcı ahsen ve intikamı konusundan kurtulmaları gerekiyor madem iki polisin eğlenceli maceralarını anlatıyor o zaman hem eğlenceli hem dikkat çekici samimi sıcak konular ve sahneler yapmaları gerek mesela aile sahneleri çok güzel oluyor Yağmur Mustafa Kerim can Kaan Mert Nilüfer Feridun amca sahneleri daha çok olsa süper olurdu aile olarak kan bağının önemli olmadığını sevgiyle birbirine sıkı sıkı bağlanan her türlü sorunda acıda mutlulukta hep yan yana olan bir aile olsunlar ve en önemlisi de iki senaristin dengeyi tutturması gerekiyor yada tek senarist yazsa olmuyor mu çünkü bir bölüm bir karaktere söylettikleri şeyleri öteki bölüm yok sayılıyor bu da inandırıcılığı yok ediyor neyse bakalım ne olacak bu arada forumdaki herkesin yeni yılını kutlar sağlıklı mutlu bir yıl dillerim
    Konu mehmetlover tarafından (11-01-19 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir.

4. 4 kişi mehmetlover nickli üyemize teşekkür etti:
    Dale Cooper (17-01-19),ipekaziz (11-01-19),mimoza17 (14-01-19),SELVERR (11-01-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    148
    183 mesaja 368 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallah bence bu dizinin gününden önce senaryo ve aksiyon kurgusunun değişmesi gerekiyor ilk başta da şu can sıkıcı ahsen ve intikamı konusundan kurtulmaları gerekiyor madem iki polisin eğlenceli maceralarını anlatıyor o zaman hem eğlenceli hem dikkat çekici samimi sıcak konular ve sahneler yapmaları mesela aile sahneleri çok güzel oluyor Yağmur Mustafa Kerim can Kaan Mert Nilüfer Feridun amca sahneleri daha çok olsa süper olurdu aile olarak kan bağının önemli olmadığını sevgiyle birbirine sıkı sıkı bağlanan her türlü sorunda acıda mutlulukta hep yan yana olan bir aile olsunlar ve en önemlisi de iki senaristin dengeyi tutturması gerekiyor yada tek senarist yazsa olmuyor mu çünkü bir bölüm bir karaktere söylettikleri şeyleri öteki bölüm yok sayılıyor bu da inandırıcılığı yok ediyor neyse bakalım ne olacak bu arada forumdaki herkesin yeni yılını kutlar sağlıklı mutlu bir yıl dillerim
    Polislik anlamında onları saf ve salak gösterme dışında pek bir şey yaptıklarını düşünmüyorum... hani hepimiz izlerken sahneleri dizilerde çoğu şeyin gerçek olmadını biliriz ama burda bariz çakma olduğu belli oluyor. artık senaryodan mı çekim açısından mı o kadar yapay ki. hani sahnelere dikkat etmekten çok saçma diye gülüyorum ben..

ikili ilişkileri de ahsen mevzusu ile baydılar o yüzden son bölümde onalardan da pek tat almadım ben. o zamanda yazdım feridun barca ile sahneler ve kaan sahneleri eğlendirdi koca bölümde.

bilmiyorum senaryoda bi değişiklik oldu mu malum demiray mevzusu sonrasında da değişiklik beklerken onun çakması ahsen geldi benzer bi olayla..

daha iyisini yapabiliyorlar mı merak ediyorum... senaryo üzerinde çalıştılar mı acaba çünkü ekip foxun yeni dizisi vurgunu da yapıyormuş. ağırlık ona verilmiş olabilir

ve sanırım gün değişikliği artık son şans...
    Konu SELVERR tarafından (11-01-19 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

6. 2 kişi SELVERR nickli üyemize teşekkür etti:
    Dale Cooper (17-01-19),mehmetlover (11-01-19)

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    253
    126 mesaja 195 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

fragman yayınlanmış. Artık Salı günleri yayınlanacağı da ilan edilmiş.

Salı gününe yeni diziler konduktan, dizi yorulduktan sonra gün değişikliği manasız olmuş. Korkarım seyircinin gün değişikliğinden haberi de olmayacak.

MKC ölmemiş ama iyileşmemiş de. Bir sakatlık durumu söz konusu olabilir. Barca da adamların peşinde düşmüş

MKC Nilüfer'e Barca için bir gün kendini öldürtecek ortada kalacaksın gibisinden bir şeyle söylüyor.
    Konu nadine tarafından (16-01-19 Saat 19:31 ) değiştirilmiştir.

8. nadine nickli üyemize teşekkür edenler:
    mimoza17 (16-01-19)

Sayfa 90/96 İlkİlk ... 4080868788899091929394 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 45 kullanıcı var. (4 üye ve 41 konuk)

1. symylmz,
  2. mehmetlover,
  3. deren1970,
  4. marla_singer

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri