Sayfa 25/32 İlkİlk ... 15212223242526272829 ... SonSon
158 sonuçtan 121 ile 125 arası

Konu: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    16
    Ettiği Teşekkür
    95
    358 mesaja 726 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    7 Mesaj

Standart Cevap: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Ön izleme sahnesinde..

Kerem'in geçmişi göz önüne geliyor galiba. Hapise neden düştüğü falan filan.. Yazık ya çocuğa resmen bu hayata düşmüş gibi. Kadir de bu yüzden mi acaba ona sürekli kol kanat geliyor.. Sebepler o kadar çok ki, peki bu şerefsiz baba gerçekten de sakat mı? işte orası bana nedense hala inandırıcı gelmiyor. Kerem'i daha kötü çukura atmak için oyun oynuyor olabilir bu baba denilen şerefsiz.
    Kerem, her şeyi Cemre'ye anlatacak mı? işte burası da çok önemli. Kerem, Cemre'ye her şeyi anlatsa bile , ben sanmıyorum Cemre'nin tutup da Kerem'e inanacağını. Cemre, hem hırslı hemde vicdanlı bir kadına benziyor.. Belkide bu yüzden bu hırsından ötürü Kerem'e inanmayacak. Gerçi insan da kolay kolay üstüne kondurmaz..
    Bu dizi tek sezon muş, yapımcı bana kalırsa riske girmek istemedi , dizi eğer beğenilmezse bu şekilde koyarız sahaya dedi. Eğer dizi tutulursa, sanmıyorum tek sezon kalsın. Dizi çok başarılı. Akşam yeni bölümü merakla bekliyorum. Keyifli seyirler..

Durum:
    fifi92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    çoban yıldızı
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    20
    31 mesaja 32 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Zzeynep ne kadar bencil. Evet BENClL biri bence,o ne demek ya sen sev benim yermede sev,ben ve çocuklarım acı çeksin istemiyorum ama sen yaşa o acıyı benmi yanlış düşünüyorum acaba ama bu bildigin bencillik

kereme acayip üzüldüm hatta durumuna yıkıldım,oyunculuk muhteşem,o nasıl masum bi bakıştır öyle,ses tonu,arada sesinin titremesi içim aacıdı vallahi,Alpereni Çukurda harcadılar resmen

keremi kucaklayasım geldi vallahi,tamam yaptığı doğru bir şey değil ama sevdigimdendir ki kıyamıyorum ona

cemre keremin teklifini kabul edecek babasının kaandırılmasını hazmedemez,kereminde işi görülecek bu vesile ile,artık intikam mı alır nispet olsun diye avukatlamı takılır ki inşallah cemreye yürürür zira o ikisi için tekrar hayatı mahvolsun istemem kendisi de istemiyor ki avukata şart koştu,bir birilerine yardım ederek yaklaşacaklar ve bu güzel olacaktır bence

Zeynep sonunda bir kaç saniyede olsa kızını hatırladı,kızını unuttugunu düşünüyordum nerdeyse,oyuncu çok zayıf ya kıvancı bile bu bölüm begendim hele demire ‘sen kiimsin hemşerim,dediginde patlattım kahkahayı vallahi kıvanc iyide elçini napacaz bilemedim

Alperen harika benim için yerim onun masumlugunu tatlılıgını

belma şok Belma error papagan yapti yapacagini

aha sneakpeak verdiler çarpişmayada darisi jenerike.bence artik bi jenerigi hakediyor

zeynep kadire sarilmaya bahane ariyor saanki,hani kizim nerde de tut kolundaan çekiştir kizima götür diye yok illa sarilacak,oyuncudan annelik hissi alamiyorum,tamam ben dediklerimi senarist yaziyor eyvallah vücut dili denen bişey var oda yok,anca sakar,hop diye kucaga düşmeler öyle saçaama sapan sahneler olsun kadin oyunculari öyle yazsinlar,onlarda oyuncuyun diye oynasinlar.çok çalişman lazim elçin çooookkkk

Bi para mevzusu dönüyor ortada anlamadim,veli ve selim gür ne alaka,abi kardeş gibi duruyorlar sanki ama başka ve daaha derin gibi mevzu neyse

Alpereni övmek istiyorum
    Konu fifi92 tarafından (06-12-18 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Durum:
    melekmesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin başını gene izleyemedim bu sefer bölüm uzundu galiba bittikten sonra başlamadızeynep kadiri polis olduğu için terketmiş ama gitmiş galip gibi karaktersiz bir adamla evlenmiş hiç mantıklı değil zeynep babasını kaybettiği için kadiri de kaybedeceğini düşünmüş aslıyla evlenip çoluk çocuğa karışırsa kadirin öleceğini düşünmemiştir onların mutlu olucağını düşünmüş ve çekmiş gitmiş kerem de cemreye gördüklerini anlattı kısmen cemre nasıl güvenip çıkarıcak ki zeyneple cemrenin karşılaştığı sahneyi kaçırdım ben ne oldu cemre kendini bıçaklayanın peşine düştü zeynebi kurtaramayacak mı ev hapsi verildi ama bir şekilde özgürlüğüne kavuşmalı ki kendi de çıkıp kızını aramalı kadire sevketti işi sadece beklemeye mi geçti çocukta hala bulunmadı kadir yeni bölümde de bulamıyor gibi geldi bana çocuğada bağlanıyor veli git gide bir kaç hafta daha kalırsa hiç ayrılamıcak
    Konu melekmesut tarafından (06-12-18 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    semaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    5
    28 mesaja 47 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Cok guzel 2 dizimiz oldu nihayet; Carpisma ve Muhtesem Ikili. Kivanc harika, Onur Saylak harika, Elcin Sangu KAsk daki karakterinden muhtesem bir degisimle super bir yeni rolu ustlenmis ve bence muhtesem. Alperen zaten cok yeni ve genc bir oyuncu, istikbali parlak.

emeklere saglik, abuk subuk dizilerimize son veriyor Persembenin yildizlari.

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    243
    257 mesaja 536 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Kadir bir harika. Kadir-Zeynep aşkının derinliği içime şimdiden işledi. Ama Zeynep'in kızı daha ne kadar Veli'yle kalacak bu konuda endişeliyim. Kızı kayıp olduğu sürece Zeynep karakterinden fazla bir hareket, duygu bekleyemeyiz. Zaten evli olması dert bir de kızı kaçırılmışken aşk yaşaması zor. Ben aşk isterim:) Birkaç bölüme kızına kavuşsun. Sonra Galip gelir falan bize dert çok. Zeynep'in başkasından kızı olması izleyiciyi soğutabilecek bir durum. Kadir'in çıkar diye umutlanmıştım. Zeynep'in gidiş sebebini tutturduk ama hamileyken gitmemiş. 2007'de 5 yıl önce terk etmişti Kadir'i. Çocukları olsa şimdiye üniversite sınavına hazırlanıyordu:) Onu katillerin eline bırakıp giden adamın kızın gerçek babası olmasına da ayrıca içerledim. Hiç hoşuma gitmedi bu durum:) Zeynep-Kadir aşkını iliklerime kadar hissetsem de nasıl tekrar yeşerecek böyle bir ortamda bilemedim. Kadir pert. Zeynep pert. Ortada başkasından çocuk var. O çocuk ortada yok. Kız cezaevi yolcusu, adam mezara yürüyor. Tey tey tey:)))

Bölüme genel olarak bayıldım. Favori karakterim Kadir olmasına rağmen favori sahnem Kerem-Cemre karşılaşmasıydı. Alperen de bakışlarıyla oynayan çok iyi bir oyuncu. Bakışlarıyla, mimikleriyle sahneyi arşa çıkardı. Döndür döndür izle bir sahne olmuş. Cemre'ye aşık Kerem'i izlemek muhteşem olacak belli.

Cemre'nin babasıyla Veli tanıdık çıktı şaşırmadık. Biri birini tanımazsa şaşırıyoruz zaten:) Ama Veli'nin orta kademe yönetici çıkmasına şaşırdım:))) CEO kim merak ettim? Tam bir it ite it kuyruğuna hadisesiymiş:) Büyük patron Kadir'in annesi çıkmasa bari:))))))

6. 2 kişi Zuzinha nickli üyemize teşekkür etti:
    efran_albatros (07-12-18),Yasemingll (07-12-18)

Sayfa 25/32 İlkİlk ... 15212223242526272829 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 42 kullanıcı var. (4 üye ve 38 konuk)

1. ışılka,
  2. fifi92,
  3. ozenc-can,
  4. messi1

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri