Sayfa 32/32 İlkİlk ... 222829303132
157 sonuçtan 156 ile 157 arası

Konu: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Durum:
    melekmesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Çarpışma - Bölüm Yorumları

ben geçen bölümün sonunu izleyebildim bölümün tamamını izleyemedim zaten çok yavaş ilerliyor diğer bölümü izlersem bişey kaçırmam diye düşünüyorum zeynep karakterine müthiş bir eleştiri var saygı duyuyorum fakat ben elçini izlemeyi seviyorum normal klasik bir anne izlemiyoruz ben de farkındayım bu gerek senaryodan gerek elçinin oyunculuğundan yani senaryo kısmını bişey diyemem yazılsa belki elçin onu da oynar ama izlediğimiz kısım da ben kötü göze batan bir oyunculuk göremiyorum feryat figan bağıran bir anne yok ben açıkçası bundan memnunum tabi ki çocuk kayıpken yemek yapmalarından bahsetmiyorum orası çok olmamış ben kerem ve cemreye de ısınabilirim fakat keremin annesi babası boynuzlayan sevgilisi arkadaşı grubunu sevmedim keza cemrenin de aynı şekilde üvey annesini babasını sevgilisini sevmedim o kısımlar umarım uzatılmaz çok

Durum:
    Zuzinha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    243
    257 mesaja 536 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Ay bekle bekle gelen fragmana bak. Yeter Kadir'in kamu malına verdiği zarardan içim şişti. Zeynep'in Veli'yi odunla dövdüğü sahne içimin yağları eridi ama herhalde yine yakalanıyor. Geçen bölüm Aylin'i hiç vermemiş olmaları büyük handikap. Kızın kurtulmasını sadece Zeynep ne endişeli anneyi oynayabiliyor ne de bu haldeyken romantik sahne yazılabiliyor diye istiyorum. Bitsin şu iş de kurtulalım duygusuyla izliyorum:) Anne-kız ilişkisi de geçmedi bana. Senarist Zeynep karakterini sevmiyor sanki:) Dev handikap. Özete bakılırsa Veli kızını kullanarak Kadir'e zarar verdirtmeye çalışıyor Zeynep'e. İlginç olabilir. Zekice bir hamle ya da Kadir'le Zeynep'in birbirlerini ne kadar iyi tanıyıp güvendiklerini göreceğimiz bir şey gelirse iyi olur. Zeynep'e ve Zeykad'a hayranlık duyacağımız bir şeyler lazım.

Sayfa 32/32 İlkİlk ... 222829303132

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 37 kullanıcı var. (4 üye ve 33 konuk)

1. ışılka,
  2. fifi92,
  3. ozenc-can,
  4. messi1

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri