Sayfa 48/64 İlkİlk ... 3844454647484950515258 ... SonSon
320 sonuçtan 236 ile 240 arası

Konu: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Durum:
    efran_albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    nadaan parindey
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    52

Aldığı Beğeni: 181

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Çarpışma - Bölüm Yorumları

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazdigin hicbir olayi hatirlamiyorum, Ileri sardira sardira izledigimden olsa gerek
    Ama artik gösterilmek istenen her sey gösterildi bence, Kadiri de Veliyi de iyi tanidik. Daha fazla Flashback olmaz gibi geliyor. Umarim.

Veli Zeynepi avcunun icine aldi almasina da, ne yapacak. Siyah takim elbise giydirip adamlarindan biri mi yapacak, düsmanlarini mi öldürtecek, Kadir'e karsi mi kullanacak. Banka'dan para calmasini isteyecek desek o da olmaz, kadin zaten hem emniyette hem disarda meshur olmus herkes taniyor. Zeynep'i kullanarak Kadir'in canini yakmak isteyecek bu belli, ama bakalim nasil…

Birde bakiyormusuz Zeynep Walter White misali git gide pislige bulasiyormus ve sonunda yeralti dünyasinin lideri oluyormus
    Kara para aşk'taki gibi mi olur acaba, orda kızın kardeşini kaçırıp tehditle para falan kaçırtmıştı kıza dizinin bad guy müessesesi Polis olan esas oğlanımızdan gizlemişti tabii kız ortaya çıkınca da bir sürü kavga gürültü. Hoş Zeynep Kadir'den bir şeyler saklama hakkını kullandı, yeniden o topa girerse aralarındaki sözde büyük aşk iyice yalan dolan olur. Saklamasa Kadir'e güvense nolacak sanki o işin sonunu da gördük Bakalım tekrara düşmeden işleyebilecekler mi bu konuyu??

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,136

Aldığı Beğeni: 652

Bahsedilme
    7 Mesaj

5.bölümüde bitirmiş bulunmaktayım Kıvanç muhteşem ya sanki Kıvanç değilde
    Gerçekten Kadir adalı döktürdü yine bu bölüm Meral kopyalamıştı ve Yakuba
    demedi belliydi onada güvenmeyeceği Demirle Belma sevindiler ama bir kopya
    olduğunu duyunca ne yapacaklar bakalım Yakup Keremi fena yakaladı bakalım
    neler olacak 6.bölüme devam edelim

edit:
    Kadir güzel plan kurmuştu ama Veli herşeyi o kadar ince düşünüyor ki anladı Kadirin işin içinde olduğunun Kadir bir tık daha dikkatli olacaktı bu arada Veli Kadire tepkili ama ailesi kendi yüzünden öldü en baştan uyuşturucu işine girmeseydi ailesini kaybetmezdi Kadir aslında yardım etmeye çalıştı Veliye amire bile isim vermedi yardım etmek için ama Veli anlamadı para uğruna ailesini kaybetmiş Veli Cemre sonunda öğrendi bakalım neler yapacak ve bölüm sonu Veli Zeynebe Galibi öldürttü süperdi ya..
    Konu angelic tarafından (06-01-19 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Verdiği Beğeni
    144

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    23 Mesaj

Alıntı efran_albatros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kara para aşk'taki gibi mi olur acaba, orda kızın kardeşini kaçırıp tehditle para falan kaçırtmıştı kıza dizinin bad guy müessesesi Polis olan esas oğlanımızdan gizlemişti tabii kız ortaya çıkınca da bir sürü kavga gürültü. Hoş Zeynep Kadir'den bir şeyler saklama hakkını kullandı, yeniden o topa girerse aralarındaki sözde büyük aşk iyice yalan dolan olur. Saklamasa Kadir'e güvense nolacak sanki o işin sonunu da gördük Bakalım tekrara düşmeden işleyebilecekler mi bu konuyu??
    KPA'ta Elif Ömer'i tanimadan önce karanlik islere bulasmisti, burda Zeynep Kadir'i tanidiktan sonra bulasiyor. Baslangic noktasi tamamen farkli. Ama bundan sonra buna benzer bir sekilde ilerleyebilir. Hatta bence simdilik en mantiklisi böyle ilerlemesi olur. Galibin ölümünün anlami olmali, hikayeye katkisi olmali, ve en önemlisi Zeynebi degistirmeli…

Alıntı angelic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edit:
    Kadir güzel plan kurmuştu ama Veli herşeyi o kadar ince düşünüyor ki anladı Kadirin işin içinde olduğunun Kadir bir tık daha dikkatli olacaktı bu arada Veli Kadire tepkili ama ailesi kendi yüzünden öldü en baştan uyuşturucu işine girmeseydi ailesini kaybetmezdi Kadir aslında yardım etmeye çalıştı Veliye amire bile isim vermedi yardım etmek için ama Veli anlamadı para uğruna ailesini kaybetmiş Veli Cemre sonunda öğrendi bakalım neler yapacak ve bölüm sonu Veli Zeynebe Galibi öldürttü süperdi ya..
    Planin islememesinin en büyük nedeni Galibin kurallara uymamasi. Velinin de Kadirin de baslangic sansi ayniydi, Galibe güvenmekten baska careleri yoktu. Galib oldugu yerde kalsaydi Veli'nin eline böyle bir koz gecmeyecekti. Kendi etti kendi buldu aslinda…

4. Beğenenler;
    angelic (06-01-19)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,136

Aldığı Beğeni: 652

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KPA'ta Elif Ömer'i tanimadan önce karanlik islere bulasmisti, burda Zeynep Kadir'i tanidiktan sonra bulasiyor. Baslangic noktasi tamamen farkli. Ama bundan sonra buna benzer bir sekilde ilerleyebilir. Hatta bence simdilik en mantiklisi böyle ilerlemesi olur. Galibin ölümünün anlami olmali, hikayeye katkisi olmali, ve en önemlisi Zeynebi degistirmeli…

Planin islememesinin en büyük nedeni Galibin kurallara uymamasi. Velinin de Kadirin de baslangic sansi ayniydi, Galibe güvenmekten baska careleri yoktu. Galib oldugu yerde kalsaydi Veli'nin eline böyle bir koz gecmeyecekti. Kendi etti kendi buldu aslinda…
    Aynen öylede ben Veli tarafından bakarak yorumladım planı Galibin en büyük hatası bedelinide
    canıyla ödedi Kadire güvenip onlara göre hareket edecekti bakalım bundan sonra neler olacak
    merak ediyorum

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    17
    Verdiği Beğeni
    97

Aldığı Beğeni: 758

Bahsedilme
    7 Mesaj

Zeynep ve Kadir, yeni bölümde dilerim sahneleriniz azalmıştır, öylesine çok sevinirim ki bu olay gerçekleşirse..

Ve Kerem & Cemre sizi çok fazla özledim çocuklar, hadi çıkın gelin artık bea..

Kerem'i kim bulacak abi kim ya kim.. Kadir, safı Zeynep , haltının peşinde ondan vakit ayıracak ta eve gidecek te, Kerem'i bulup hastaneye götürecek te. PIRI PIRI PIRI ay ne çok kullandım ben, yine çok fazla rol çalan karakterleri Neyse, dilerim Cemre, Kadir'in evini biliyordur.. Bir kahramana ihtiyacımız var, şöyle güçlü kuvvetli, esmer yağız bir deli kanlı bir kıza. İsmi de Cemre olursa, çok büyük bir sevaba girer. Cemre'ye biz mi haber uçursak ya, ben çatlayacağım..

Saçma bir reklam prosedürü olayını eklediler, ilk defa bu sene yılbaşından ötürü dizilere bir ay tatil verdiler. Ne saçma bir prosedür iyice zıvanadan çıkardılar bu olayı. Neyse, Allah'tan Çarpışma tek sezonluk dizi.. Tadında, kalacak ya en çok ona sevindim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 10 kullanıcı var. (1 üye ve 9 konuk)

1. simran

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri