Sayfa 10/36 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon
178 sonuçtan 46 ile 50 arası

Konu: Halka

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    75
    Verdiği Beğeni
    249

Aldığı Beğeni: 558

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Halka

bende ilk başta Cihangir Hümeyranın oğlu, Kaanda İlhanın oğlu sandım, fakat sonra banada aşırı saçma geldi
    yani İlhan neden öz oğlunu başkasına versin kendisinin olmayan çocuğuda öz oğlu gibi büyütsün saçma yani
    muhtemelen İlhan ve karısının çocukları olmuyordu, onlarda Cihangiri zorla alıp kendi çocukları gibi büyüttler
    Hümeyrayada başka bir çocuk verdiler Kaanı yani ama Kaanda bence alelade birisinin çocuğu değildir muhtemelen
    hatta Cihangir ve Kaan kardeş bile çıkabilir baba tarafından, Cihangir Hümeyranın oğlu Kaanda
    Cihangirin şu an anne dediği sarışın kadının oğlu olabilir, arabada ölen adam ikisindende çocuk yapmış olabilir
    böylede biraz saçma oldu gerçi

diziye gelince ilk bölüm güzeldi, sonlara doğru sıkıldım gerçi ama bölüm aşırı uzun olduğu içindi
    Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşının olduğu sahneler bence daha güzeldi
    Serkan Çayoğlu aşırı karizmatik olmuş ama hepsi okadar
    Hande Erçel ise bildiğimiz Handeydi işte Güneşin Kızlarındaki Selini alıp Halkaya koymuş gibiydiler
    hiç farklı bir karakteri canlandırıyormuş gibi bir havası yoktu herşeyi aynıydı
    Reytingler güzel gelmiş haftaya diğer diziler başlayınca nasıl bir reyting alır bilmem ama
    pek takmaya gerek yok nasılsa TRT1 de yayınlandığı için bir süre yayında kalır....

2. Beğenenler;
    AFKfan (16-01-19)

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    722

Aldığı Beğeni: 445

Bahsedilme
    13 Mesaj

Senaryo super ilgimi cekti... sapitmazsa devam edicem bende.... boyle gizemli dizileri, severim.... bu cocuk meselesi zaten basli basinca ilginc... Tepeli kendi oglunu bir baskasina vermez benim dusuncem... Nasil Kaan'in annesi anlamissa oglunun degistirildigini, bence Tepeliler de anlarlardi ve ortaligi ayaga kaldirirdi o sari kaplan anne... Olasilikla cocuklari olmuyodu... ama baska cocuk mu yoktu? HANI niye ozellikle KARABULUT'un oglunu aldilar? ve KAAN kimin oglu? Iskender desek, Iskender babayi oldurenler arasinda... yoksa niye ayni senaryoyu tekrar yaratsin nisanliyi kacirma durumunda? Oyle dusunursem de, kendi oglunu niye oyle versin? Ha belki kotu hayatdan uzak, dusmanlardan uzak korumak amacli desem yine de oturmuyo bende.. Tepeli gercek babasi desem, ne bileyim bu sefer de kadin gidip oglu icin is istermiydi, aralarindaki iletisim, vecut dilli farkli olurdu bilemedim....

Ama Kaan'in annesi gorundugu gibi degil, onu zaten anladik... fazlasini biliyo...

Polis kizin son sahnede olmasi da, filmi ceken kisinin polis olabilecegini de dusunduruyo... bakalim Mudur'un dusuncesi cikacak mi? Mudurun kendisine de guvenebilirmiyiz... hani olaylarin bunca sene sonra da cikmasi ilginc, hani niye o kadar beklemis gonderen kis? Belki de yeni gecti eline? neyse bir iki bolume anlariz artik yavas yavas...

Genel olarak Serkan fani degilim...ama neyse allahdan insomina hastasi yapmislar adami... senarist iyi dusunmus... bana biraz donuk geliyo bu oyuncu, ama dizi icin cekebilirim, insominac olmasi bana zayif gelen noktalarini kapatiyo...

Durum:
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    722

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende ilk başta Cihangir Hümeyranın oğlu, Kaanda İlhanın oğlu sandım, fakat sonra banada aşırı saçma geldi
    yani İlhan neden öz oğlunu başkasına versin kendisinin olmayan çocuğuda öz oğlu gibi büyütsün saçma yani
    muhtemelen İlhan ve karısının çocukları olmuyordu, onlarda Cihangiri zorla alıp kendi çocukları gibi büyüttler
    Hümeyrayada başka bir çocuk verdiler Kaanı yani ama Kaanda bence alelade birisinin çocuğu değildir muhtemelen
    hatta Cihangir ve Kaan kardeş bile çıkabilir baba tarafından, Cihangir Hümeyranın oğlu Kaanda
    Cihangirin şu an anne dediği sarışın kadının oğlu olabilir, arabada ölen adam ikisindende çocuk yapmış olabilir
    böylede biraz saçma oldu gerçi

diziye gelince ilk bölüm güzeldi, sonlara doğru sıkıldım gerçi ama bölüm aşırı uzun olduğu içindi
    Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşının olduğu sahneler bence daha güzeldi
    Serkan Çayoğlu aşırı karizmatik olmuş ama hepsi okadar
    Hande Erçel ise bildiğimiz Handeydi işte Güneşin Kızlarındaki Selini alıp Halkaya koymuş gibiydiler
    hiç farklı bir karakteri canlandırıyormuş gibi bir havası yoktu herşeyi aynıydı
    Reytingler güzel gelmiş haftaya diğer diziler başlayınca nasıl bir reyting alır bilmem ama
    pek takmaya gerek yok nasılsa TRT1 de yayınlandığı için bir süre yayında kalır....
    ya evet ayni seyleri dusunmusuk, bende her turlu senaryoyu degerlendirmeye calistim kafamda... bunu ya her iki tarf icin intikam amacli yaptilar... ama bu durumda da, Tepeliler ortaligi kaldirirdi eger gercek cocuklari alinmis olsaydi... ihtimaller arasinda, en aklima yatan onlarin cocuklarinin olmamasi... ama baska cocuk da olabilirdi o zaman diyorum... hani neden KARABULUT'un oglu? hani KAAN'i da alabilirlerdi o zaman... Degis dokusun sebebi ne? Cocuklarin yine de bir ozelligi olmali... hani desem, belki mafya cocugu, mafya'dan uzak buyusun iyi bir hayati olsun diye baskasina verdi dicem de, bunlar oyle dusunmez ki... ego, iktibar konusu genelde oglu olmasi falan...

belki bir sey kacirdim? Karabulut'un cocugunu niye kacirdilar? Mesela Irem'i, Mujdeyi kacirdi diye karsilik verdiler.... O zaman da diyorum, acaba KARABULUT bu KAAN'in ailesine mi birsey yapti? ve karsiliginda cezasi bu oldu? Ya sacma ama simdi Muge Anlida gecen sene olan bir hikaye aklima geldi... adamin biri, adamin birini oldurmus... sonra olen adamin ailesi, cocugunu kacirip birilerine satmislar... yani sen bizden can aldin, bizde senin canini aliriz gibilerinden... oyle birsey geldi simdi aklima... yah allah, tam AFKfan'lik bir dizi... coz cozebilirsen...

Bu arada Anne Karabulut da kim acaba? Hem babasi da kabadayimis... sonra bir kabadayi ile evlenmis... burda bir Mujde paralleli olabilir... biliyoruz hikayeler hep yansir bir sekilde.. ama ilk dizilerde vurulan esas karakter, artik sonunu hayir etsin... olaylar biliyoruz asama asama... bir sonraki daha kotu oluyo...

5. Beğenenler;
    dajavu (16-01-19)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Verdiği Beğeni
    144

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    23 Mesaj

Alıntı AFKfan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senaryo super ilgimi cekti... sapitmazsa devam edicem bende.... boyle gizemli dizileri, severim.... bu cocuk meselesi zaten basli basinca ilginc... Tepeli kendi oglunu bir baskasina vermez benim dusuncem... Nasil Kaan'in annesi anlamissa oglunun degistirildigini, bence Tepeliler de anlarlardi ve ortaligi ayaga kaldirirdi o sari kaplan anne... Olasilikla cocuklari olmuyodu... ama baska cocuk mu yoktu? HANI niye ozellikle KARABULUT'un oglunu aldilar? ve KAAN kimin oglu? Iskender desek, Iskender babayi oldurenler arasinda... yoksa niye ayni senaryoyu tekrar yaratsin nisanliyi kacirma durumunda? Oyle dusunursem de, kendi oglunu niye oyle versin? Ha belki kotu hayatdan uzak, dusmanlardan uzak korumak amacli desem yine de oturmuyo bende.. Tepeli gercek babasi desem, ne bileyim bu sefer de kadin gidip oglu icin is istermiydi, aralarindaki iletisim, vecut dilli farkli olurdu bilemedim....

Ama Kaan'in annesi gorundugu gibi degil, onu zaten anladik... fazlasini biliyo...

Polis kizin son sahnede olmasi da, filmi ceken kisinin polis olabilecegini de dusunduruyo... bakalim Mudur'un dusuncesi cikacak mi? Mudurun kendisine de guvenebilirmiyiz... hani olaylarin bunca sene sonra da cikmasi ilginc, hani niye o kadar beklemis gonderen kis? Belki de yeni gecti eline? neyse bir iki bolume anlariz artik yavas yavas...

Genel olarak Serkan fani degilim...ama neyse allahdan insomina hastasi yapmislar adami... senarist iyi dusunmus... bana biraz donuk geliyo bu oyuncu, ama dizi icin cekebilirim, insominac olmasi bana zayif gelen noktalarini kapatiyo...
    Yorumunu gördükten sonra acaba bende mi diziyi izlesem diye düsündüm. Gizemli, kafa yoran senaryolari severim ve sen de burda olduguna göre dizide is var demektir

Yalniz süre nedir… rakipsiz baslamasina ragmen 2 bucuk saati asmis. TRT'nin reyting kaygisi da yok, süreyi neden bu kadar abartiyor anlamiyorum.

Durum:
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    722

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumunu gördükten sonra acaba bende mi diziyi izlesem diye düsündüm. Gizemli, kafa yoran senaryolari severim ve sen de burda olduguna göre dizide is var demektir

Yalniz süre nedir… rakipsiz baslamasina ragmen 2 bucuk saati asmis. TRT'nin reyting kaygisi da yok, süreyi neden bu kadar abartiyor anlamiyorum.
    Reytingleri takip etmiyorum ama iyi gelmistir diye dusunuyorum... Hande fanlari da cok bu arada... cok koyu takipcileri var, Serkan'in da oyle... ikili arasinda elektrik de tutarsa, dizi alir ucar da ucar.... senaryo gercekden benim icin ilginc di... dusundurucu, ve gizemli... eger bu yonde devam ederse gercekden basarali bir is cikabilir ortaya... ilk bolumde ciftleri pek gormedik... yan ciftlerden elektrik aldim, potansiyelleri yuksek... Serkan'la/Hande cok fazla sahneleri olmadi henuz, o yuzden fazla yorum yapamicam... sahsi dusuncem ciftin kimyasi gidisati belirlicek faktorlerden cunku cok polorizing bir kisilik Hande ve sosyal medyada... ben kizi sempatik buluyorum, seviyorum... diger dizilerinden pek fark goremedik karakterinde simdilik ama fazla sahnesi de yoktu... ilk verilen izlenim bizim normalde alisik oldugumuz saf kizlardan degil gibi- bunu sevdim aslinda.. Asi bir tip, mafya babasina kafa tutacak kadar asi.... ve sanki biraz da piskopat bir tip cikabilir... gerci boyle bir mafya'nin kizi nasil olabilir? Mujde karakterini cok cok ilginc bir sekilde ilerletebilirler... asi olmasindan haric, fazla ipucu da verilmedi.. Anne hakkinda bilgimiz yok? Degis dokus yapilmis bebekler var, iki oglan? Esas oglan'i cozduk, belli gibi... yada oyle gorunuyo ve sonradan bir ters kose olucak... Kaan, yan karakter henuz bilmiyoruz niye kacirilan ESAS OGLAN'in yerine verilmis... halkalar icinde halkalar... en azindan biri iki bolum tavsiye ederim izlemeni..

PS.... Mujde'nin annesi nerde? Hic anne lafi gecmedi?

Sayfa 10/36 İlkİlk ... 6789101112131420 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri