Sayfa 3/3 İlkİlk 123
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Şahinler Tepesi

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    47
    44 mesaja 58 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Şahinler Tepesi

Kötü haberler daha bitmemiş Ebru Özkan gibi zarif bir hanımın kızını Aybüke Pusat oynayacakmış... Kızın yüz yapısı zaten bir garip, kesinlikle olduğundan daha büyük gösteriyor... Üstelik sıfır zarafet... Sıfır asalet... Berbat bir posture sahibi... Öff gerçekten tam bir epic fail...

Aybüke’nin Ebru Özkan’ın kızı olabileceğini kabulleneceğim tek senaryo Aybüke’nin küçükken çalınmış olduğu, sokaklarda erkek Fatma modunda top oynayarak büyüdüğü senaryodur... Büyüdüğünde annesinin asaletinin %1’ini almamasını mantıklı şekilde açıklayacak tek senaryo budur
    Konu justitia tarafından (Dün Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi justitia nickli üyemize teşekkür etti:
    Heartfilia (Bugün),Selin (Bugün)

Durum:
    saylan_çu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Ankara
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Şahinler Tepesi

Aybüke konservatuar mezunu, iyi eğitimli bir genç kadın. Balerin olan birine zarif değil dersem taş olurum :) o yüzden hakkını vereyim, oldukça zarif bir kadın. Son derece de asil. Duruşunu, kişiliğini çok beğeniyorum. Sanata ilgisi de cabası. Ebru Özkan gibi zarif bir hanımefendinin kızı rolü için bu yaşlarda daha zarif birini bulamazlardı 'bence'

Bu zamana kadar da oldukça iyi isimlerle çalıştı. Ay yapımla ilk işi medcezirde küçük bi roldü. Şimdi aynı yapımın Hilal Saral projesinde başrol oynayabiliyorsa bi sebebi olmalı. Medcezir'den Söz'e katettiği yola bakarak söyleyebilirim ki Aybüke Pusat gerçekten yetenek sahibi bir oyuncu. Eski partnerinin fanlarının oluşturduğu algı sağolsun kendisini hak etmediği halde şişirecek bi kitlesi yok, aksine oldukça fazla lince maruz kaldı. Fakat benim nazarımda seyir zevki olan bir isim, sözden ayrılınca yeri çok belli olmuştu. Hak ettiği değeri bulacağı bir yapım ve ekiple çalışacak olması beni sevindiriyor. Boran ile de hoş duracaklarını düşünüyorum. Yolları açık olsun.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 17 kullanıcı var. (5 üye ve 12 konuk)

1. justitia,
  2. chels,
  3. enginci,
  4. Heartfilia,
  5. GoodMood

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri