Sayfa 33/33 İlkİlk ... 232930313233
165 sonuçtan 161 ile 165 arası

Konu: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    sideways - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 5 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Dizinin ratingleri gerçekten de kötü durumda.Bu durum böyle devam ederse Ay yapım olduğu için atv en az 8 bölüm dayanır.Ya da en mantıklısı gün değişikkliği.Dizide şu Cem'in sevgilisi hiç ilgi çekmiyor.Ayrıca kadın başroller tamam ama erkek başroller fena.Yetenekli ve tecrübeli oyuncular olabilir ama bu diziye gitmemiş.

Durum:
    Caruso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    10
    10 mesaja 31 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Deniz ve Cem'in aptallıkları, Melek ve Tuna'nın birbirlerini köşeye sıkıştırma kozları. Gerçi Melek koz olarak kullanacak bir karakter değil. Ama sonuçta Tuna'yı köşeye sıkıştıracak olaylar.
    Tuna Mete'yi öldürür mü merak ediyorum...
    Cem'in kız arkadaşı ve abisinin hikayesi o kadar kısır ki birkaç bölüm heyecan olsun diye yazdı senarist sanırım. Bu bölüm bu hikaye biter bence. Cem'de para yok. Kız para alamıyor Abi ne yapabilir ki? Cem'in kafasına silah dayayıp Tuna'yı soy mu diyecek?? Evi sat mı diyecek?? Sanırım Cem'le kız o Abi'yi öldürecek; ya kazaara ya da planlı... Ve eğer Tuna Cem'i takip ettiriyorsa vay Melek'in haline.

Verda ile Efe, hem farklı kültürlerin insanları olmaları, hem anneler arasındaki güç savaşı arasındaki (gerçi Efe pek yürekten annesinin tarafından yer almayacağını Melek'in odayı boşaltmalarını söylediğindeki tavrında gösterdi ama...) aşkları biraz imkansız ya da engelleri olan bir aşk gibi dursa da aman aman imkansızlık henüz göremediğimi belirtmeliyim. Gerçi Demir ve Melek arasında küllenmiş aşk alevlenirse o zaman ne olur bilmiyorum... ama umarım olmaz. Çünkü o elektriği seyirciye vermeleri imkansız.
    Konu Caruso tarafından (10-12-18 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.

3. 2 kişi Caruso nickli üyemize teşekkür etti:
    ACABA (12-12-18),Osysia (10-12-18)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    89
    124 mesaja 209 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Merhabalar. Dizide seçilen mekanlar sanatsal faktörlerin yarattığı tüm etkiler güzel. Sunulan görsellik kendini izlettiriyor. Lakin başroller için kullanılan hikayeleri beğenmedim. Efe ve Verda'nın hikayesi ve Efe karakteri bana çok zayıf geldi.Aybüke Pusat'la da pek yakıştıramadım Boran Kuzum'u ne yalan söyleyeyim. Bir şeyler eksik ama ne eksik tam bilmiyorum. Güzellik ve yakışıklılık elbette görecelidir elbette ama esas çift olmak içın yeterli ışık var mı ikisinde emin değilim.Vatanım Sensin'i izlemedim Boran Kuzum hakkında kişisel olarak ne desem boş gelir ama yüz olarak bence esas oğlan olması için biraz erken diye düşünüyorum. Oyunculuğunda o etkiyi hissetmedim ben. Karakterin yazımı da çok kötü ve vasat geldi çok klişe göründü gözüme karakter. Ayrıca bence Aybüke'ye uzun saç daha çok gider saçları uzatsalar daha güzel olur sanki. Onun dışında Erkan Melek ve Demir üçgeni bana daha çekici geliyor. Kaan Taşaner'i zaten çok severim. Ebru Özkan gibi zarif bir kadınla da çok yakışmışlar. Zerrin Tekindor muhteşem izlenilesi bir kötü olmuş çok beğendim. Hanımefendi Matmazel'den entrikacı bir cadı olan Tuna'ya geçiş mükemmel.

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Ettiği Teşekkür
    180
    64 mesaja 84 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Bölüm den resimlerin paylaşılması, her hafta en az 3 fragmanın yayınlanması her ne kadar görsel açısından iyi olsa bile... Bölümü izlediğimiz de heyecalanacağımız sahne sayısı maalesef az kalıyor! Misal son 3. fragmanı keşke vermeselerdi.

Efe ile Verda arasında sözüm ona imkansızlık var gibi ama daha göremedik! O kadar hızlı ilerliyor ki? Bu bölüm öpüşme ve halvet sahnesi beni şaşırtmaz!

6. ACABA nickli üyemize teşekkür edenler:
    Osysia (Dün)

Durum:
    Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    310
    5 mesaja 11 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin ilk bölümü başladığında izlemek istedim,ama okadar kasvetliydi ki çok sıkıldım.Hemen cinayetle başladı adamı da o güzel gölün içine attılar korku filmi gibi,göl yalan oldu.Artık gece gece Deniz'in gittiği ürkütücü bir yer oldu,birde bir müzik var her an bir cinayet daha işlenecek gibi insanın aklını alıyor.Halbuki o gölde ormanda ne romantik sahneler çekilebilirdi,yine çekilir ama benim aklıma Mithat Amca gelecek oraları görünce.Ayrıca bu cinayetler devammı edecek şimdi korkmaya başladım ben.Önce balıkçı amca sonra Mete.Polisiye yada korku filmi gibi.Seneryonun bu kadar kasvetli olmasına gerek varmıydı.Artık normal seneryolar ilgi çekmiyormu.Dallastan bir giriş yaptılar isminide Şahin Tepesi'den aldılar.Çiftlik hayatı,düşman aileler,dışardan gelip yerleşenler,şirket,okul,birazda şehir hayatı,karıştırıp yazın işte.
    Efe ile Verda'yı bazen beğeniyorum bazen beğenemiyorum.Henüz bir karar veremedim.Bu akşam izleyeceğim bakalım nasıl olacak.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 33/33 İlkİlk ... 232930313233

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 30 kullanıcı var. (5 üye ve 25 konuk)

1. Caruso,
  2. Mislina,
  3. Manoura,
  4. albacesco,
  5. Boncuk :-)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri