Sayfa 55/59 İlkİlk ... 545515253545556575859 SonSon
295 sonuçtan 271 ile 275 arası

Konu: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    hakumuttt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    105

Aldığı Beğeni: 351

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Şahin Tepesi - Bölüm Yorumları

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim yapımcıların vizyonsuzluğuna katılıyorum ama Şahin Tepesi oyuncu seçimleri harici de kötü bir uyarlama... Orijinali diziyi bu kadar sulandırıp yerine yeni bir çatışma koymayınca insanlar ne yapsın? Orijinaldeki çifte bakar mısınız? Başkasından çocuk yapan fettan hatunu eline erkek eli değmemiş saf kız yapmışlar.. Kimse bana bu tutmaz demesin... Bizim Hikaye’nin yan çifti RahDen’in (izlemiyorum ama sosyal medyada izleyenler görüyorum) sahneleri oldukça izleniyor... Kötü kızları izlemiyoruz diye bişey yok... Ne bu tatlı çift ısrarı anlamadım... Tatlı çiftleri de seviyoruz ama böyle dizilerde değil...

Kurtlar Vadisi’nin ilk bölümleri gerçekten iyiydi... Bir düşünsenize günümüz yapımcıları olsa Çakır’ı öldürür müydü?

Ben Boran Kuzum’u severim.. Hem Muhteşem Yüzyılda hem Vatanım Sensin’de izledim... (Tarihi dizileri kaçırmam ) Hatta bu dizi o yüzden ilgimi çekmişti... Ebru Özkan da hoşuma gider... Bunların üstüne Aşk-ı Memnu yönetmeni deyince ben de bişey sandım... Ne bileyim dünyanın en vizyonsuz seçimlerini yaptığını...

Bahsettiğin oyuncular sektörün en çok dalga geçilen ve en beğenilmeyen oyuncuları... Onlardan iyi olmak marifet değil ki... Ben Aybüke’yi oyunculuğundan da eleştirmedim zaten çünkü en başta role uygun değil... Hollywood’da yıldız oyuncular bile role yaş, görünüş olarak uygun muyum diye düşünüp kendileri rolleri bırakıyorlar... Ebru Özkan’ın kızı olacak tip, yaş, duruş yokken neden Aybüke role seçilir? Boran ile zerre uyumlu olmayacakları belliyken neden zorlanır? Aybüke ve Boran’ın partnerliğinin açıklandığı gün kendi fanları bile dalga geçti bu partnerlikle, oradan anlamaları lazımdı...

RahDen'i tek başına ver bakayım ekrana kaç reyting alacak? Bizim Hikaye'yi izlemiyorum ama komedi konusunda iyi bir kitlesi var başladığından beri, o çift olmuş olmamış bence zerre etkisi yok sadece sosyal medyası var. Şimdi burda sosyal medyasıyla tutmuş bir çifti överken 6 bölümde fanları dışında da bu kadar sevilmiş bir çifti niye es geçiyorsun?

Evet başladığında ben dahil belki de kimse yan yana olur demedi, yakıştırmadı, oyunculuk açısından gömdü ama bence ilk fragmandan tut çoğu sahnelerine kadar seyirci tarafından kabul gördü. Görmese bu kadar uğraşılır mıydı? Bunu fanlara da bağlayamayız bence çiftin sahneleri trendler listesinden de inmedi uzun bir süre, bence çift gayet de sevilmişti. Zaten reytingi Kanal D'de hala devam etmekte olan diğer dizilerle hemen hemen aynı, 3/4 barajı alıyordu yani o kadar 1'lik değildi ki. Niye taktın sen çifte ya

Mesela ben sana bir soru sorayım bu projeye hangi castı oluştururdun? Aynı senaryo aynı kişiler sadece esas çifti değiştik diyelim kimleri koyardın?

Çakır'ın çıkışı cesurluk değildi yalnız, Oktay Kaynarca ile bir anlaşmazlık yaşadılar ve Polat karakterinin daha öne çıkması gerekiyordu o yüzden Çakır karakteri öldürüldü. Zaten iki dizinin de ana yapımcısı konumundaki Raci Şaşmaz Oktay'a yeniden Çakır karakterini yazdı EDHO ile
    Yani aslında bakarsan o zamanlar da popülerlik neyi isterse ona göre ilerliyordu hatta son sezonda Masonlar İllüminati falan bayağı saçmaladılar ama ilk sezondaki senaryo Soner Yalçın'ın da katkısıyla gayet güzel yazıldı, çekildi.
    Hatta onun yönetmeni Osman Sınav benzer hamlelerle şimdilerde Sen Anlat Karadeniz izleyicisini çekiyor.

Bence orjinal hikaye ATV'de yazılmış olsa da yine tutmazdı. Çünkü çekim farkı var, yazılan replik açısından fark var. Verda başkasından çocuk yapıp mahalle kadını ağzıyla konuşmayacaksa yaptığı çocukla peynir çeşidi yaftasını alıp otururdu yerine kimse de izlemezdi. Kanalın kitlesine her türlü aykırı..

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    59

Aldığı Beğeni: 97

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hakumuttt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RahDen'i tek başına ver bakayım ekrana kaç reyting alacak? Bizim Hikaye'yi izlemiyorum ama komedi konusunda iyi bir kitlesi var başladığından beri, o çift olmuş olmamış bence zerre etkisi yok sadece sosyal medyası var. Şimdi burda sosyal medyasıyla tutmuş bir çifti överken 6 bölümde fanları dışında da bu kadar sevilmiş bir çifti niye es geçiyorsun?

Evet başladığında ben dahil belki de kimse yan yana olur demedi, yakıştırmadı, oyunculuk açısından gömdü ama bence ilk fragmandan tut çoğu sahnelerine kadar seyirci tarafından kabul gördü. Görmese bu kadar uğraşılır mıydı? Bunu fanlara da bağlayamayız bence çiftin sahneleri trendler listesinden de inmedi uzun bir süre, bence çift gayet de sevilmişti. Zaten reytingi Kanal D'de hala devam etmekte olan diğer dizilerle hemen hemen aynı, 3/4 barajı alıyordu yani o kadar 1'lik değildi ki. Niye taktın sen çifte ya

Mesela ben sana bir soru sorayım bu projeye hangi castı oluştururdun? Aynı senaryo aynı kişiler sadece esas çifti değiştik diyelim kimleri koyardın?

Çakır'ın çıkışı cesurluk değildi yalnız, Oktay Kaynarca ile bir anlaşmazlık yaşadılar ve Polat karakterinin daha öne çıkması gerekiyordu o yüzden Çakır karakteri öldürüldü. Zaten iki dizinin de ana yapımcısı konumundaki Raci Şaşmaz Oktay'a yeniden Çakır karakterini yazdı EDHO ile
    Yani aslında bakarsan o zamanlar da popülerlik neyi isterse ona göre ilerliyordu hatta son sezonda Masonlar İllüminati falan bayağı saçmaladılar ama ilk sezondaki senaryo Soner Yalçın'ın da katkısıyla gayet güzel yazıldı, çekildi.
    Hatta onun yönetmeni Osman Sınav benzer hamlelerle şimdilerde Sen Anlat Karadeniz izleyicisini çekiyor.

Bence orjinal hikaye ATV'de yazılmış olsa da yine tutmazdı. Çünkü çekim farkı var, yazılan replik açısından fark var. Verda başkasından çocuk yapıp mahalle kadını ağzıyla konuşmayacaksa yaptığı çocukla peynir çeşidi yaftasını alıp otururdu yerine kimse de izlemezdi. Kanalın kitlesine her türlü aykırı..
    Şahin Tepesi’nin aldığı reytingi alır herhalde?

Bu arada sadece sosyal medyası var denilen yan çift RahDen’in bu sezon tanışması 6.7 milyon izlenmiş, başka milyonluk sahneleri de var ama o sahnede kızı çöpe atmıştı bu arkadaş o yüzden bu derece izlenmesi de garip bir yandan... Buradaki çok trend çiftin etkilenmeli dans sahnesi 800bin olmamış henüz... İki diziyi de izlemiyorum ama istatistik yalan söyleme sanatıdır o yüzden sayıları kullanayım biraz Ki dansdır, öpüşmedir daha çok izlenir çünkü yurdum insanı meraklı bunlara...

Ben olsam kimi seçerdim bilmiyorum ama kesinlikle Aybüke’yi seçmezdim... Farklı bir yüzü var, her role gitmez... Bazı rollere ise cuk oturur.., Bu role ise olmazdı... Boran’ı normalde severim ama o da rolüne gitmemişti... Normalde Behlül gibi havalı olması gereken karakter, evin şöförü Beşir gibi duruyordu...
    Konu justitia tarafından (05-01-19 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    105

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahin Tepesi’nin aldığı reytingi alır herhalde?

Bu arada sadece sosyal medyası var denilen yan çift RahDen’in bu sezon tanışması 6.7 milyon izlenmiş, başka milyonluk sahneleri de var ama o sahnede kızı çöpe atmıştı bu arkadaş o yüzden bu derece izlenmesi de garip bir yandan... Buradaki çok trend çiftin etkilenmeli dans sahnesi 800bin olmamış henüz... İki diziyi de izlemiyorum ama istatistik yalan söyleme sanatıdır o yüzden sayıları kullanayım biraz Ki dansdır, öpüşmedir daha çok izlenir çünkü yurdum insanı meraklı bunlara...

Ben olsam kimi seçerdim bilmiyorum ama kesinlikle Aybüke’yi seçmezdim... Farklı bir yüzü var, her role gitmez... Bazı rollere ise cuk oturur.., Bu role ise olmazdı... Boran’ı normalde severim ama o da rolüne gitmemişti... Normalde Behlül gibi havalı olması gereken karakter, evin şöförü Beşir gibi duruyordu...
    Eee madem sayılar yalan oluyor o zaman RahDen'in de etkisi olduğu söylenemez

Bence kimi getirirsen getir aynı etkiyi yaratırdı, çünkü problem hikayede daha önce defalarca kez denenmiş ve cinayeti baştan göstererek yanlış yoldan girdiler. Ayrıca yine söylüyorum kanal etkili.

Bir de sen kitle karşılaştırması da yapıyorsun burada, 800 bini yeni başlayan bir dizinin izleyicileri artı yeni gören kişiler izliyor. Ama 6 milyonu geçen sezondan beri devam eden bir dizinin izleyicileri artı yeni görenler izliyor. Tarih farkını da dahil etmiyorum daha bak

Bence kabul etmek istemiyorsun ama bu çift gerçekten olmuştu, eğer daha farklı bir senaryoyla yazılmış olsalardı bir tanışma hikayeleri altı dolu bir çatışma yaratılmış olsaydı çok daha fazla ilgi çekerdi. Atv izleyicisinin aktivist bir kadına düşmesi biraz zor canısı ya Farklı bir yol izlemiş olsalardı, oyunculuk olarak eksik bulduğum Aybüke bile bu rolü gayet oturturdu, çünkü sanıldığı kadar kötü değilmiş bunu görmüş oldum. Ayrıca set farkı, partner farkı gibi bilumum sebep de etkili bunda, ya da en azından ben öyle düşünüyorum.
    Verda ve Efe'nin hızlandırılmasının sebebi de reytinglerdi, çünkü bale yaparken gördüğü sahne sonradan eklendi artı daha o bölümde Efe'yle yeniden karşı karşıya kaldığı ve ters konuştuğu çok sahne vardı.
    O kadar hıza rağmen gayet de ilgi çekmişlerdi, başka bir elde başka bir kanalda daha fazlasını görürdük bence.

Boran konusunda başlarda katılıyordum ama hikaye ilerledikçe onu da aştım çünkü dikkat edersen Boran'ın ilk imajı ile sona doğru olan imajı aynı değil saçlarında değişiklik yaptılar. Klasik şımarık zengin çocuğuydu ama eksiği önceden de yazmıştık hatırlarsan sempatisi yoktu, son zamanlarda onu da eklemişlerdi ama baştan sert yazmayı planladıkları açıktı.
    Boran bu kadar eksikliğe rağmen yine de Efe'yi yaratabilmişti, birkaç küçük sahneden bile bunu çıkarabildim ben.

Ki Efe gerçekten dizinin harcanan karakteri oldu desek haksızlık etmiş olmayız zira kendi evinde mi ailesinin evinde mi kaldığı bir türlü anlaşılamayan her olaydan son haberi olan son dk her yere müdahale eden etkisiz eleman gibi yazılmıştı. Eee böyle yazılmasına rağmen Boran bu kadar konuşulduysa oyuncu sayesinde zaten.

Ben ŞT'nin ağır bir başarısızlık olarak değerlendirildiğini düşünmüyorum. Olmamış çok fazla şey vardı ama bunu yanlış casta bağladıklarını hiç sanmıyorum. Burda biri daha önceden yazmıştı hikayeyi o 2 senariste emanet etmek belki de büyük bir hataydı. Ki daha ilk bölümden hepimizde "noluyor la?" havası oluşmuştu.

Eee bu senaryoya rağmen bu kadar konuşuldularsa bir de iyi senaryoyla neler yaparlardı..

Bunu ben şeye benzetiyorum Sırma'nın sonlara doğru batırmasına rağmen hepimiz için Yağız Egemen efsane olarak kaldı, bir de hakkıyla yazıldığını düşün of of of

Durum:
    Marvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 18

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hakumuttt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla altına imzamı atarım ben bu yazının ama şöyle bir şey de var, reyting sistemi bu ülke tv'lerinde yayınlanan herşeyi belirlerken sektörün nasıl gelişmesini bekliyoruz. Topu totale atmayın yeter diyorlar ama Totalin izlediği en az 10 reyting aldırdığı dizilere bir bakar mısınız nasıl topu totale atmayalım, topu totale monte etsek içim gene de rahatlamaz benim o derece çirkinleşirim bu konuda

Ekşi'de bile bu dizi hakkındaki 10 yorumdan 7'si yanlış kanal diyor, oyunculuk ve kastın bu dizi nezdinde %1 etkisi anca vardı bence çünkü inadına savunuyorum çift tutmuştu, hikaye yavandı onu yazamadılar o ayrı. Ama o kanal var ya o kanal, gerçekten kelimeleri kifayetsiz bırakıyor

Genel olarak bakalım tüm kanallara en yüksek reyting alanlar temelde hep aynı yere değinenler, ya milli duygular, ya da ağlak dramlar. Arada bir gerçekten güzel senaryosu ve hikayesi olan kaliteli işler çıkıyor ama o da popüler kültür ve gene total reytinginin kurbanı olup raydan çıkıyor bknz. ÇUKUR!

Godfather olarak yola çıkıp 01 Adana'ya bağladılar..İçimde büyük yaradır.

Yani tamam bahane aramayın hikaye üretsinler izleyelim diyoruz ama ne kadar? Bu dizinin ahım şahım bir kalitesi yoktu belki ama bu dizinin yayınlandığı gün yayınlanan 13 senedir aynı konuları döndür başa işleyen Arka Sokaklar en az 10 reytingle 1.oluyor ya Gel de takılma reytinge şimdi

A.S'yi izleyenler bilir o kamerası insana kendini çatıdan atma isteği uyandırır bir yerden sonra. ŞT'nin çekimleri is adeta ruhunu açıyordu insanın, hele ki o Efe'nin Verda'nın boynunu öptüğü sahne

Hadi A.S yılların dizisi ondan izleniyor diyelim, bir Allah'ın kulu bana açıklayabilir mi Cumartesi günü Kanal D ekranlarında eski KÖTÜ olan yeşilçam sinemasının geneli demiyorum bak kötü olanının, konusunu hatta o kusturacak derecede iğrenç olan çekim açısını ulusal bir kanalda yayınlama cesaretini göstermiş o dizi nasıl en az 8 reyting alabiliyor?

Ya 3 senedir CIA aşağı, Mossad yukarı sürrrreekli dış mihraklar diyen EDHO'ya 9 reytingi kim veriyor?

İçinde silah geçmeyen hikaye yok nerdeyse artık, geçmesin şiddete karşıyım diyen tayfadan da değilim ben Çukur'un ilk bölümlerini bir 10 bölüme kadar gayet ayıla bayıla izlemiştim ama MEŞRULAŞTIRMAYIN yeter ya! Meşrulaştırdıkça diğer kanallar da tutar bu diyerek aynı tarzda elli tane işi piyasaya sürüyor. Bunların tutmasını sağlayan da Total kitle işte? Topu şimdi nasıl bunlara değdirmeyeyim ben? Nasıl yapımcılara suç atayım direk?
    Tamam sütten çıkma ak kaşık da değiller ama Ercan Kesal bile çıkıp kanalın ve totalin isteğine yönelik olarak İdris Koçovalı bu sezon hayatta diyorsa ben öyle işin...

ŞT çok mu efsane bir işti hayır değildi, ama zaten daha yayınlanalı 6 bölüm olmuştu. Dizinin keşke orjinalindeki hikayeyi yansıtsalarmış üstelik dönem işi gibi ne güzel olurdu demeden edemiyor insan ama orjinal aile şarap üretirken bizim aile parfüm üretiyordu var burdan hesapla ne kadar uyarlayabilirlerdi..
    Bu bahane olur mu olmaz özellikle senaristlerde büyük suçu buluyorum ben çünkü gerçekten altı boş çok sahne yazdılar. Ama bu boş sahnelerin sebeplerinden birinin reyting düşüklüğü ile hızlandırılan senaryo olduğunu düşünüyorum yoksa finaldeki o 5 dk gayet güzel yazılmıştı. Bu dizinin tutmamasının en büyük sebebi KANAL! Star Tv'de yayın hayatına başlasaydı aynı tepkiyi almazdık bence çünkü her kanalın kendine ait bir seyirci kitlesi var ve ATV'de bu diziden önce başrolünde Emrah'ın olduğu konaklı ağa dizisi vardı Yani bu dizinin o kitleye hitap edeceğini sanmak büyük aptallık!
    Sadece bu da değil üstelik patlayan işi AY Yapım'ın 8.Gün'ü de patlamıştı, yanlış gün ve yanlış kanal seçimiyle. Entrikalı olur izlenir kafasıyla ATV'ye vermek büyük hata çünkü ATV'nin entrikasıyla ŞT'nin entrikası bir değildi.
    Bunla bahane olarak görülebilir çoğunluğa ama kanalın çok büyük bir eksisi olduğu gün gibi aşikardı bence..

Marvin; Kurtlar Vadisi'nin ilk 97 bölümü eksiği olmasına rağmen gerçekten ülkede yazılmış en iyi işlerdendi. Üstelik yazılan senaryosunda da bir propaganda amacı taşımaz aksine bir kurgu hikayeyi anlatırdı en azından ilk 2 sezonu öyleydi. Oğlu kendisine karşı büyük bir düşmanlıkla yetiştirilmiş Karahanlı'yı zamanında ne babalarla kıyaslarlardı ah..

Yorumunuzda bir tek şuna katılamayacağım, İçerde zaten bir Amerikan hatta Çin filminin uyarlamasıydı ve kendine ait hikayesini anlatıp bitirdi. Çukur'un şu anki rezilliği de maalesef total kitle ve popüler kültür kurbanı olmasından kaynaklanıyor. Yoksa tek başına Vartolu Saadettin de Selim Koçovalı da uğruna tez yazılacak kadar özel yazılmış karakterlerdi başlarda.
    Sonra olay evinde çay ve mandalinasıyla tv izleyen babaların "bak babadır döver de sever de" mantığına saplanıp kaldı.

Yani özetle demek istediğim, evet yapımcıların suçu var, evet senaristler aptal yerine koyup yazıyorlar evet bazen castlar da kötü seçiliyor ama iş dönüp dolaşıp TOTAL'de bitiyor! O reyting sistemi bu ülkede olduğu sürece biz tv'lerde bırak Game of Thrones gibi diziyi Breaking Bad gibi bütçesi düşük senaryosu efsane yazılmış bir dizi bile çekemeyiz.

Çünkü kitle hala bak o kötüydü de bak cezasını çekti de bak o onu görüp ihbar etti de öyle yakalandı, tarzında yazılan senaryoyu yiyen kitle! Eee işin ticari yönünü de hesaba katarsak yapımcılara sövemiyorum maalesef..
    Şu an yazdığım başlıktan giderek sapıyorum ama söylemeden edemiyeceğim İçerde haklısın uyarlama bir dizi fakat kötü bir uyarlama bana göre.Bir kere en başta Türk mafya dizilerinde kötü adamın şiveyle konuşması klişesiyle baştan kredisini bitirdi.Bu tarz dizilerde villian ya da antikahramanlar kritiktir.Bizim yerli dizilerde neden kötü karakterlerimizin abuk bir şivesi var ve insanlar bunu çok seviyor anlamış değilim.Çukura hiç girmiyorum belki propaganda yapmıyor ama aşırı ataerkil övücülük ve hammaset edebiyatı yaptığı için her zaman itici geldi.Tek orjinal karakteride bana göre Selimdir.Diğer hepsini Godfatherdaki karakterlerle eşleştirebilirim çünkü dizinin kendisi de koca bir godfather 2018 in turkey kıvamında.
    Şahin tepesinin ilk bölümünü izledim sadece bence genel olarak sadece Aybüke değil Boran da çok oturmamış bu role fakat dizinin tutmamasını ne buna bağlarım ne başka bir şeye çünkü bence artık tr de dizilerin tutması tamamen şans.En beklemediğin dizi patlıyor,en büyük şirketli büyük oyunculu diziler batıyor.Çiftin yakışıp yakışmaması çok önemli değil bence dizinin tutmasında misal İstanbullu gelinde ana çift sanki çok mu yakışıyor ama bir şekilde dümenini döndürüyor dizi

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    105

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Marvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an yazdığım başlıktan giderek sapıyorum ama söylemeden edemiyeceğim İçerde haklısın uyarlama bir dizi fakat kötü bir uyarlama bana göre.Bir kere en başta Türk mafya dizilerinde kötü adamın şiveyle konuşması klişesiyle baştan kredisini bitirdi.Bu tarz dizilerde villian ya da antikahramanlar kritiktir.Bizim yerli dizilerde neden kötü karakterlerimizin abuk bir şivesi var ve insanlar bunu çok seviyor anlamış değilim.Çukura hiç girmiyorum belki propaganda yapmıyor ama aşırı ataerkil övücülük ve hammaset edebiyatı yaptığı için her zaman itici geldi.Tek orjinal karakteride bana göre Selimdir.Diğer hepsini Godfatherdaki karakterlerle eşleştirebilirim çünkü dizinin kendisi de koca bir godfather 2018 in turkey kıvamında.
    Şahin tepesinin ilk bölümünü izledim sadece bence genel olarak sadece Aybüke değil Boran da çok oturmamış bu role fakat dizinin tutmamasını ne buna bağlarım ne başka bir şeye çünkü bence artık tr de dizilerin tutması tamamen şans.En beklemediğin dizi patlıyor,en büyük şirketli büyük oyunculu diziler batıyor.Çiftin yakışıp yakışmaması çok önemli değil bence dizinin tutmasında misal İstanbullu gelinde ana çift sanki çok mu yakışıyor ama bir şekilde dümenini döndürüyor dizi

Kebapçı Celal'in neden Doğulu olduğuna dair hiçbir fikrim yok ama bir açıdan Kebap'la mı bağdaştırdılar yoksa Celal Baba yarattıkları için mi Doğuya yöneldiler hiç bilmiyorum Yalnız gerçekten Çetin Tekindor dahi oynasa çok itici bir karakterdi.
    İçerde'yi başta izleme sebebim Köstebek'i nasıl uyarladıklarını görmekti, kardeş hikayesi falan iyice Yeşilçam olacak mı diye oturmuştum başına, ama Mert Karadağ karakteri ve eleştirdiğim kardeşlik hikayesi çok çektiği için izledim.

Çukur zaten ilk bölümlerinden Godfather çakması olduğunu haykırıyordu ama sonra nolduysa, yani işte hitap ettikleri kitle ve reytingten ötürü bir anda 01'e bağladı

Aynen lafı ağzımdan aldın Özcan Deniz'in dizilerinin tutma sebebini nereye bağlayalım şimdi

---

Ben bir de bu konudan ayrı olarak şunu yazmak istiyorum. Tuna Akdora karakterini hiç sevmemiştim ve Zerrin Hanım'ın çok yukarıdan oynadığını düşünüyordum hep bunun sebebini ekşide yazan bir arkadaş sayesinde anladım, burda da yazılmıştı gerçi ama "neden" demiştim okuduğumda. Falcon Crest'teki Tuna karakteri de tıpkı bizdeki Tuna gibi içi varoş dışı elit bir karaktermiş meğerse ondan böyle bir tipleme yaratılmış. Zerrin Hanım'ı kutlarım gerçekten çok iyiydi ama ben hiç sevememiştim ya.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri