Sayfa 22/25 İlkİlk ... 121819202122232425 SonSon
123 sonuçtan 106 ile 110 arası

Konu: Vuslat

Durum:
    Abbey Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    51
    37 mesaja 54 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Vuslat

Aziz aradığı huzuru Salih Babanın dükkanında bulacak. Orada uyuyakalmış herhalde. Yeni bir rüya görebilir bu bölüm.

Nehiri oynayan oyuncunun Salih Babanın dükkanında fotoğrafları vardı. Nehirin Salih Babayla karşılaşması güzel olabilirdi. Umarım yeni bölümde onu da orada görürüz. Salih Babanın söyleyecekleri hoşuna gitmeyecektir kesin.

Durum:
    nur nurgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sonsuzluk
    Konular
    12
    Ettiği Teşekkür
    31
    165 mesaja 177 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar herkese merhaba, VUSLAT dizimizin günü geldi bir akşam olsa da izlemeye başlasak tam da dediğim gibi oldu özette yazmış Kerem Aziz'i herkese karşı kötülemeye başlar diye allahım Ferideye diyordu fragmanda Aziz abim beni ne şirkette ne de ailede istemiyor diye Aziz'in kendini Ferideye anlatması için bir kalbinin duygularının olduğunu anlatabilmesi uzun sürecek sanırım. Feridenin arkadaşı Emine acaba onu şirkette ziyarete filan geldiğinde Altan ile tanışırlar mı? diye düşünüyorum.Bu akşamda bizi heyecanlı bir bölüm bekliyor.

Durum:
    nur nurgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sonsuzluk
    Konular
    12
    Ettiği Teşekkür
    31
    165 mesaja 177 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 20 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar hepinize merhaba, bölümü izledim. Aziz ve Feride sahnesi çok azdı.Neyseki gelecek bölüm Aziz ve Feride sahnesi ile başlayacak bu arada Feride Aziz'e yine kızabilir broşumu nerden buldun filan diye bu arada fragman çok güzeldi hele Feridenin Azizin dudağını sildiği ve birbirlerine bakışları fragmanda en beğenmediğim Yalçının Ferideyi istemeye gelmesi gıcık oldum ya umarım Feride kabul etmez uygun bir dille istemediğini anlatır onlara Azizin bir erkek kardeşi varmış onu ve kuyuya düşüp ölmüş bunu öğrendik.Azizin Altanın evine gitmesi beraber sohbet etmeleri ve Altanın burası benim evim zeytin peynir hetir demesi çok güzeldi.Bu Ceylan'a neler oluyor Feride ablasına demediğini bırakmadı bu kıza da uyuz olmaya başladım.Aklıma şöyle birşey geldi şimdi bu Ceylan Nehirle tanıştı tel aldı ihtiyacın olursa arasın diye şimdi bu iş arıyor bulamıyor Nehiri arayıp iş isteyebilir Ceylanda Feridenin orada çalışabilir diye düşünüyorum. Bir de Altan karakterine Emineyi düşünürken Altan ve Ceylan olmasın sakın arkadaşlar umarım olmaz.Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.İnşallah 2. fragman hemen gelir

Sayfa 22/25 İlkİlk ... 121819202122232425 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 29 kullanıcı var. (1 üye ve 28 konuk)

1. KaNoLa

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri