Sayfa 28/28 İlkİlk ... 182425262728
139 sonuçtan 136 ile 139 arası

Konu: Vuslat

Durum:
    nur nurgül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sonsuzluk
    Konular
    12
    Ettiği Teşekkür
    31
    174 mesaja 186 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Vuslat

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    18
    56 mesaja 86 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni bölüme dair en çok merak ettiğim Altanın durumu ve Feridenin bu isteme olayında sesini çıkarıp hayır demesi.Gerçi Emine meselesi yüzünden isteme olayı kaynadı bence artık,Allahın emri diyemeden Yalçın Emineyi kurtarmaya gidecek belli ki.

Kerem Altanın olduğu yere nasıl ulaştı acaba,ambulansı aramak yerine ona daha da zarar vermesin Kerem,bu bağı kesmeye geldim diyor çünkü,korktum bu lafından.Üstelik babası da Azizi durdurmanın yolu kalmadı artık diyor,umarım korkulan olmaz.

Feride-Aziz karakol sahnesi var bi de sanırım,Feridenin Azinin elinden tuttuğu,o sahneyi de baya merak ediyorum.2.fragman da çıkar bikaç güne umarım.

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    18
    56 mesaja 86 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bi sitede şu özetimsi yazıyı buldum,bilmem doğru mu.Altanın bulunmasına Abdulah Efendi yardım ediyormuş.Hiç şaşırmadım.Feride ve Aziz hakkında bi şey yazılmamış.

En heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı dizinin bu bölümde Emine’nin kaçırılma haberi Feride’yi istemeye gelenleri telaşa sokar. Aziz, Emine’nin peşine düşen Altan’ın vurulduğunu öğrenir. Aziz ile Yalçın bir olup Emine ve Altan’ı bulmaya koyuluyorlar.
    Kerem, ağabeyi Aziz ile babası Tahsin’e yeni bir oyun kurmaktadır. Oyuna Yalçın’da katılmak zorunda kalır. Bu oyun herkesin hayatını değiştirir.
    Fırat ve Sultan hastaneye kaldırılan Madam Aneta’nın yanından hiç ayrılmaz. Aziz’i elde etmek için yeni planlar kurmaya başlayan Nehir, Kerem’e iş birliği teklif eder.
    Mezcup, Emine ve Altan’ın bulunmalarına yardımcı olur. Altan bulunduğunda durumu çok ağır olduğundan hastaneye kaldırılır. Altan iyileşebilecek midir?

Durum:
    mehgüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    14 mesaja 21 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar hepinize merhaba, nuro arkadaşım özet için teşekkürler resmi sitede hala ne özet ne fotoğraf yok bence özet doğru çünkü bir masa etrafında Aziz babası Kerem ve Yalçın vardı. Aziz ve Yalçın bir oluyorlarmış Emine ve Altanı bulmak için bu da iyi en azından Altanın hastaneye kaldırıldığını öğrendik bu da iyi bişey şimdi Emine Altanın yanına gider hayatını kurtardığı için bol aksiyonlu heyecanlı bölüm bizi bekliyor arkadaşlar nuro arkadaşım tekrar teşekkürler özet için

5. mehgüm nickli üyemize teşekkür edenler:
    nuro (Bugün)

Sayfa 28/28 İlkİlk ... 182425262728

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 35 kullanıcı var. (2 üye ve 33 konuk)

1. nur nurgül,
  2. mehgüm

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri