Sayfa 3/3 İlkİlk 123
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Terius Behind Me / GK / 2018

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    5
    17 mesaja 24 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Terius Behind Me / GK / 2018

asıl ajan bu mahalle kadınları imiş her şeyi rastgelede olsa buldular kamera görüntüsü kimi adamın yaptığı estetiği kimisi canta tasarımı ae rin de de amma cesaret varmış yahu adamın ofisine kadar girdi bizim ajanların bulamadığını bunlar bir çırpıda buldu başlarıda belaya girdi
    gerçi kadının patronunun kaçırdığını düşünmüyorum şu yaşlı ajan kadındır kesin de o kadın terius dan ne vakit haberi oldu ki onu anlamadım
    ha köstebek o gösterilmeye çalışılıyor ama değil bence şu genç ajan kızın devamlı konuştuğu adam diye düşünüyorum çünki yaşlı kadın daha çok iş aşkıyla yanıp tutuşuyor ve terius ihanet etmiş diye düşündüğünden tabi yanıla bilirimde

gelelim şu genç ajana aslında pekde gelmek istemem sanki başka oyuncumu yok kardeşim nerden buldular bunu anlamdım sahneleri az olsa o kadar sevinecem ki ama yok nerdeyse hep var dı yada beni boğduğundan öyle göründü ama zeki hatun teriusun yerini buldu

bu ikizler niye bu kadar yaramaz kadın ne yapma derse yapıyorlar hayır olaylar bir yerden ortaya çıkacak da bu kadar basit niye ki o çocukları diğer komşularada bıraka bilirdi sanki tek komşusu bakıcı olan mıydı ki ama dediğim gibi işler ortaya çıkacak

teriusun bunca zaman bulamaması biraz tuhaf onca zaman iş üzerinde çalışmış bide çok özel bir ajan acaba gizli saklı çalıştığından mı ki neyse artık tesadüfler ortaya çıkmaya başlayınca oda gereçği çözecek de kadın ve çocuklar başını ağrıtır dedim ahada kadın kaçırıldı umuyorum tuzağa düşmez
    sanki her şey çok kolay ortaya çıktı onca zaman saklan ama birden çorap söküğü gibi çıksın ve yakalan

yalnız terius ve çocukların her sahnesi güzel aslında babalıkda yakışır mış yani ve terius la komşular la durumuda hoşistemem yakın olmayı ama sıkışınca hemen ara ay çok tatlılar

yalnız terius aşık olsun kadına ama kadın hemen olmasın koca daha yeni öldü

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    2,159
    536 mesaja 1,803 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    67 Mesaj

Merhabalar

İlk 4 bölümü izledim de geldim.
    So Ji Sub beni gene kalbimden vurdu Fazla söze gerek yok görüyorsunuz demek istemiyorum ama görüyorsunuz Çocuklarla ilgilenmesi, onların gelmesini bir manken edasıyla beklemesi Ji Subcığım biraz fazla olmuyor musun acaba?

Başrol kadın oyuncumuz gözüme batmadı, çok teşekkür ediyorum

Entrikalara o kadar alışmışım ki kadının komşularını görünce ilk aklıma gelen kadının arkasından konuşacakları, onu dışlayacakları oldu. Ama bütün mahalleli neredeyse destek oluyor kadına. Sevindirici

Şu katil, acaba Kim Bon'un eski sevgilisine mi aşıktı? Şarkıyı hatırladı falan

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    5
    17 mesaja 24 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ae rin i yaşlı ajan kaçırdı sanmıştım gerçi kadından haberi yoktu ama nedense o dur diye düşünürken patronu çıktı kaçıran zaten o odaya kadının pat diye dalması anormaldi o kadar gizli odaya bir şeyler yerleştirmiş olması lazımdı da bu adam bu kadar korkak ken nasıl bu acayip işler içine girmiş ki ae rin i çözünce onuda alıp gidecek sandım ama yok sen önden bak da ben kaçayım ne erkek ama bide ae rin gangester diyor ondan bir halt olmaz

ve ae rin yahu bu kadın ne cins anlamadım gitti hadi gizli odaya cesaret ettin girdin olabilir de ondan sonra azcık dur be kaçırılmışsın adam soruyor sen sıra sıra cevapla bu adam niye sorar nedir derdi diye hiç korkma bide güzel elindekileri verdiki sorma yahu bu kadar korkar ken niye başına bela alırsın bilmem
    ayrıca terius sana kimseye bir şey söyleme demiş sen hem komşuna anlat hemde iş görüşmesinde her şeyi dökül bu kadar boş boğazlılık olmaz
    ayrıca kocasının ölümünü neden araştırmaz ki şüpeli olduğu belli

ve ae rinin evinde sorunlu kişi koca imiş anlaşıldı bakınız ev derli toplu çocuklar erken yatıyor sabah servise geç kalınmıyor her eve bir terius lazım mış

ah terius cum sen ne ka tadlusun harbiden her eve lazımsın kadını kurtarmak için koş adam larla dövüşürken ayrı bir karizma hele şu falcı haline bittim çocuklarla da çok çok güzelsin ve de ince ruhlu gittin akvaryum aldın ki çocuğun her dediği yapılmaz haberin olsun yalnız şu komşuları bir hesap edemiyorsun ae rini işe koydun da iş olmayan yere azcık canlılık gelecek düşünmedin mi hıı ve son sahne o ne uçuştu ben altından bir şey çıkmaz diye düşünüyorum vardır orda bir şey ama sen daha evvel gafil avlandığın için korktun da bu durum komşulara nasıl anlatılacak acaba sadece bir iki kişide değil ki anacım hepsi orda

terius iykide saklanmış bundan önce nerdeyse her kes gördü ve herkes tanıyor çantacıdaki oğlan bilem tanıyor da umarım iyi biridir
    ajanların arasında biri var ve ben oyumu genç ajanın konuştuğu müdür diyim ondan yana kullanıyorum ama anlamadığım ae rin in dosyaları nı kim çekti ve fragmandan anladığım yaşlı ajana verilecek kim bu köstebek

bide fragmanda terius yaralı acaba önce mi hayal edilecek yoksa yakalanacak mı

4. bitanem_61 nickli üyemize teşekkür edenler:
    Bristow (Dün)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    2,159
    536 mesaja 1,803 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    67 Mesaj

Alıntı bitanem_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ayrıca terius sana kimseye bir şey söyleme demiş sen hem komşuna anlat hemde iş görüşmesinde her şeyi dökül bu kadar boş boğazlılık olmaz
    ayrıca kocasının ölümünü neden araştırmaz ki şüpeli olduğu belli
    O kadar haklısınız ki yani kadın işe girebilmek için uğruna kaçırıldığı seri numaraları hemen söyleyiverdi

So Ji Sub'ın mimiklerine bitiyorum ya Bir dizide normalda başrollerin sahnelerinin gelmesini beklerim ama bu dizide Terrius ve çocukları izlemek istiyorum sürekli O kadar tatlılar ki

Ama bu kadar da tatlı olunmaz ki

Spoiler İçermektedir

Ah şu sahnede de kalbim teklemişti şimdi yalan yok

Spoiler İçermektedir

Edit: Çalışmalar alıntıdır.
    Konu Bristow tarafından (Dün Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    seval-kecici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj

So Ji Sub nasıl bir adamsın yahu taş taş hele bu dizi de o çocuklarla beraber o kadar tatlı oldun ki o sahneleri iple çekiyorum.
    Şu mahalledekiler yok mu onlarda bu diziye renk katmışlar KIS harekatı emin olun o ajanların yaptıklarından daha iyi nasıl da hemen el birliği ile buluyorlar helal olsun. Bu haftaki bölümü izleyemedim en son Ae Ri kaçırılmıştı. başını belaya bulaştırdı. Şu çanta ithalatçısı olanın amacı ne çözebilmiş değilim ama sempatik adam dizi de kesin sonlara doğru ters köşe yapacaklar ama şu milli güvenlikteki ajanları sevemedim gitti bir de saçma bir şekilde Terrius'u ihanet ile suçluyorlar flash back gösterdiğinde hiç öyle suçlanacak bir durum yoktu bakalım neler olacak

7. seval-kecici nickli üyemize teşekkür edenler:
    Bristow (Dün)

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (1 üye ve 4 konuk)

1. bitanem_61

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri