Sayfa 1/2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Disenchantment (Netflix Dizisi)

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Ettiği Teşekkür
    636
    215 mesaja 465 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    20 Mesaj

Standart Disenchantment (Netflix Dizisi)

Netflix'in yeni animasyon dizisi Disenchantment'ın fragmanı yayınlandı!

Netflix'in heyecanla beklenen yeni animasyon dizisi Disenchantment'ın resmi fragmanı, dün San Diego Comic Con 2018'de yaratıcısı Matt Groening'in de katıldığı bir panelde paylaşıldı. Fragmanda, David Bowie’nin hit parçası “Rebel Rebel”in ortaçağdan ilham alınan yeni bir versiyonu yer alıyor. Allie Goertz (MAD Magazine/Everything’s Coming Up Simpson podcast) moderasyonunu üstlendiği panele dizinin yaratıcısı Matt Groening ve dizi sorumlusu Josh Weinstein'ın yanı sıra karakterleri seslendiren Eric Andre, Nat Faxon, John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille ve Rough Draft anismasyon stüdyosundan David Herman ve Claudia Katz katıldı.

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment'ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland'a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean'in içindeki şeytan Luci'nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) ve Eric Andre’nin (“Luci”) yanısıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding, ve Lucy Montgomery yer alıyor.

İşte o fragman!

Kaynak: Ranini TV

2. kitappandasi nickli üyemize teşekkür edenler:
    fracture (24-10-18)

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    27
    Ettiği Teşekkür
    242
    53 mesaja 87 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Standart Disenchantment (Netflix Dizisi)

Disenchantment, parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmekten vazgeçen Prenses Bean kendisini farklı bir dünyanın içerisinde bulur. Düğün töreninden kaçan prenses kendi kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atar. Hayatta kim olduğunu çözmeye çalışan Bean, Elf arkadaşı Elfo ve içindeki şeytan Luci ile türlü maceralara atılır. Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan yer alıyor. Simpsonlar efsanesinin yaratıcısı Matt Groenling tarafından hayata geçirilen yapımın seslendirme kadrosunda Abbi Jacobson, Nat Faxon, Eric Andre, John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Noel Fielding ve Lucy Montgomery gibi isimler yer alıyor.

Konu Aynur tarafından (14-10-18 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

4. Aynur nickli üyemize teşekkür edenler:
    fracture (10-10-18)

Durum:
    Moderatör
    Konular
    27
    Ettiği Teşekkür
    242
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Standart Cevap: Disenchantment (Netfliix Dizisi)

Bu kadar tatlı bir dizi olamaz Animasyon sevmeyen ben çok severek ve çok gülerek izledim diziyi Dreamland'de bir elf bir iblis bir prenses arkadaş olursa neler yaşanacağı gerçekten izlemeye değer Diziyi çok sevdim, ikinci sezonun geleceğine neredeyse eminim umarım kısa sürede gelir

6. Aynur nickli üyemize teşekkür edenler:
    fracture (10-10-18)

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    14
    Ettiği Teşekkür
    315
    107 mesaja 301 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    9 Mesaj

Alıntı Aynur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar tatlı bir dizi olamaz Animasyon sevmeyen ben çok severek ve çok gülerek izledim diziyi Dreamland'de bir elf bir iblis bir prenses arkadaş olursa neler yaşanacağı gerçekten izlemeye değer Diziyi çok sevdim, ikinci sezonun geleceğine neredeyse eminim umarım kısa sürede gelir

Ben de izlemeye başladım sonunda..Bu hafta sonu birinci sezonu bitiririm herhalde..

Öncelikle başladığı hikaye temeli çok hoş.. Asi erkeksi prenses.. Babanın otoritesi ama yine de arada kaybettiği kontrolü.. Gotik üvey anne.. Harika benzetmeler..

Elfin şirinliği ve bir mücadele ile saçma sapan işlere bulaşması ayrı konu.. İblis desen harika bir gri karakter.. Tam içimizdeki şeytan modu

İkinci sezon hazırmış galiba baştan.. Platform bölmüştü. Artık 2019'un ürünleri olarak bekleniyor. O dönem gelir büyük ihtimalle..

Ha bir de unutmadan.. O harika jenerik ön ve arka plan müziği. Bayağı iyi, bayağı..

8. fracture nickli üyemize teşekkür edenler:
    Aynur (10-10-18)

Durum:
    Moderatör
    Konular
    27
    Ettiği Teşekkür
    242
    Bahsedilme
    8 Mesaj

Alıntı fracture Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de izlemeye başladım sonunda..Bu hafta sonu birinci sezonu bitiririm herhalde..

Öncelikle başladığı hikaye temeli çok hoş.. Asi erkeksi prenses.. Babanın otoritesi ama yine de arada kaybettiği kontrolü.. Gotik üvey anne.. Harika benzetmeler..

Elfin şirinliği ve bir mücadele ile saçma sapan işlere bulaşması ayrı konu.. İblis desen harika bir gri karakter.. Tam içimizdeki şeytan modu

İkinci sezon hazırmış galiba baştan.. Platform bölmüştü. Artık 2019'un ürünleri olarak bekleniyor. O dönem gelir büyük ihtimalle..

Ha bir de unutmadan.. O harika jenerik ön ve arka plan müziği. Bayağı iyi, bayağı..
    Canımm ne güzel bir dizide daha buluştuk

Dizi zaten bir çırpıda izletiyor kendini :) Luci gibi do it do it diyerek açıyoruz bir sonraki bölümü

Animasyon da olsa alt metinde verilen mesajlar çok önemli. Bir prensesten beklenen akıllı, alımlı olmasıyken Bean tüm bu düzene karşı çıkıyor. Ben bir prensesim ama ruhumda prenseslik yok diyor ve korkmadan herkesin, her şeyin karşısında duruyor.

İzlenmesi gereken bir dizi olmuş.

10. Aynur nickli üyemize teşekkür edenler:
    fracture (10-10-18)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri