Sayfa 55/71 İlkİlk ... 54551525354555657585965 ... SonSon
351 sonuçtan 271 ile 275 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    Mehmet2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Adana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları

Deniyor ki kara kuzuların başını musa uzunlar oynayacakmış. 001 aracın sahibi. 002 çeto 003 mahsun. 001 de musa uzunların oynayacağı karakter

2. Beğenenler;
    TurkeyStyler (05-01-19)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Verdiği Beğeni
    144

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    23 Mesaj

Yamac'i kimin vurduguna dair tahminlerin arasinda Alico'nun ismi de geciyor. Okuyunca sasirdim. Alico kim Yamac'i vurmak kim?

Sosyal medyada bircok kisi cay mevzusu üzerinden tahmin yürütüyor. Ceto, konustugu kisiye bulusalim cay icelim gibi birsey demisti.
    Dizide -özellikle son bölümlerde- hangi karakterlere herhangi bir sekilde cay ile ilgili sahneler yazildi? 1) Alico. Genelde gittikleri yerde cay teklif edildi ve Alico her seferinde bildigimiz gibi gazoz istedi. Gazoz sevdigini herkes biliyor ama yine de her seferinde cay teklif edildi. Sanirim burdan yola cikarak bazilari vuran / emri veren kisinin Alico oldugunu düsünüyor.

2) Medet. Salih, Yamac, Cumali falan evde toplandiklarinda Medet her seferinde elinde tepsiyle gelip cay dagitiyordu. O zamanlar fazla üzerine düsmemistim ama simdi düsündükce acaba ipucu mu verildi diyorum.

Alico icin taa ilk sezonda gizli ajan, baskasina calisiyor, Cukur'da casusluk yapiyor gibi seyler söylenmisti ciddiye almasam da ilgimi cekmedi degil. Bu yüzden Alico'nun cikmasini isterdim acikcasi, büyük ters köse olur.

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    2,681

Aldığı Beğeni: 1,669

Bahsedilme
    28 Mesaj

Ben de Alico dan bir an şüphelenmiştim. Yamaç çok güvendiği birisine sadece "neden" der. Ama Alico ıskalamaz. Vurdu mu tam vurur. Bence Yamaç ölmedi. Alico vursa kesinlikle ilk kurşunda Yamaç ölür. Bu nedenle olmaz diye düşündüm ve buraya bu şüphemden bahsetmedim.
    Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yamac'i kimin vurduguna dair tahminlerin arasinda Alico'nun ismi de geciyor. Okuyunca sasirdim. Alico kim Yamac'i vurmak kim?

Sosyal medyada bircok kisi cay mevzusu üzerinden tahmin yürütüyor. Ceto, konustugu kisiye bulusalim cay icelim gibi birsey demisti.
    Dizide -özellikle son bölümlerde- hangi karakterlere herhangi bir sekilde cay ile ilgili sahneler yazildi? 1) Alico. Genelde gittikleri yerde cay teklif edildi ve Alico her seferinde bildigimiz gibi gazoz istedi. Gazoz sevdigini herkes biliyor ama yine de her seferinde cay teklif edildi. Sanirim burdan yola cikarak bazilari vuran / emri veren kisinin Alico oldugunu düsünüyor.

2) Medet. Salih, Yamac, Cumali falan evde toplandiklarinda Medet her seferinde elinde tepsiyle gelip cay dagitiyordu. O zamanlar fazla üzerine düsmemistim ama simdi düsündükce acaba ipucu mu verildi diyorum.

Alico icin taa ilk sezonda gizli ajan, baskasina calisiyor, Cukur'da casusluk yapiyor gibi seyler söylenmisti ciddiye almasam da ilgimi cekmedi degil. Bu yüzden Alico'nun cikmasini isterdim acikcasi, büyük ters köse olur.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Verdiği Beğeni
    144

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    23 Mesaj

Alıntı lavinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Alico dan bir an şüphelenmiştim. Yamaç çok güvendiği birisine sadece "neden" der. Ama Alico ıskalamaz. Vurdu mu tam vurur. Bence Yamaç ölmedi. Alico vursa kesinlikle ilk kurşunda Yamaç ölür. Bu nedenle olmaz diye düşündüm ve buraya bu şüphemden bahsetmedim.
    Aliço tek bir nedenle ıskalar: bilerek ve isteyerek. Eğer Yamaçı vurmaya mecbur bırakılırsa fazla zarar vermeyen şekilde ateş eder. Yani o çıkarsa ancak bu şekilde işlenebilir. Düşündükçe daha çok Aliço'nun çıkmasını istiyorum, her nekadar böyle olacağını sanmasam da. Ama acayip olur :-D

6. Beğenenler;
    lavinya (06-01-19)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1526
    Verdiği Beğeni
    157

Aldığı Beğeni: 582

Bahsedilme
    32 Mesaj

Aliço'nun Yamaç'ı vuracağını hiç sanmıyorum. Bir kere tek başına araba kullanıp da oraya gelemez. Ayrıca Yamaç'ı ölümüne seven birinden bahsediyoruz. Görüntülerde hep Medet var. Artık ne ile tehdit edildi bilmem. Yamaç'ı kendine ciğer nakli için bile vurmaz. Abisinin Yamaç'ı sevdiğini biliyor. Bir tek Vartolu tehlikedeyse vurur. Onu da son bıraktığında aile yemeğindeydi. Haftaya pazartesi öğreniriz artık. Bu ara epey uzun geldi.

8. Beğenenler;
    lavinya (12-01-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 44 kullanıcı var. (7 üye ve 37 konuk)

1. Saykos,
  2. TurkeyStyler,
  3. Elensar,
  4. erbakk,
  5. baybibord,
  6. özköl

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri