Sayfa 58/71 İlkİlk ... 84854555657585960616268 ... SonSon
351 sonuçtan 286 ile 290 arası

Konu: Çukur - Bölüm Yorumları

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Verdiği Beğeni
    144

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    23 Mesaj

Standart Cevap: Çukur - Bölüm Yorumları

"Koskoca bi Cinar büyüdü. Siz, Kocovalilar.
    Kökünüzde ölüm var Yamac. Kökünde ölüm var. Kökünde ölüm olanin, dalinda da ölüm olur."

Ses size tanidik geldi mi? Önce baya düsündüm, sonra fark ettim.

"Bunu yapmak istedigine emin misin? Yasamak istedigine emin misin?"

Riza Kocaoglu'nun 'gercek' sesi. Alico'nun sesi. Uzun bir rüya sahnesi mi izleyecegiz? Alico'nun otizmli olmadigi bir rüya. Yamac'in ölümle yasam arasindaki yürüdügü yolda ona eslik ettigi bir rüya. Replikler buna isaret ediyor. Cok enteresan ve farkli bir sahne olabilir.

(Birisi de konusan Alico degil ikizi Velico demis )

Gelelim fragmanin en ilgi ceken sahnesine: Kemalin posete sarilmis silahi denize atmasi. Metinden de süphelendigimi yazmistim. Silah Metin'e ait olabilir ve Kemal abisini koruyor olabilir. Ama bir türlü emin olamiyorum, tamamen yaniltmaca da olabilir.

"Bizi koruyup kollayan Cumali abimiz yoktu"
    Umarim kavga telefonla bitmez Cumali durdugu icin biter. Böyle daha anlamli olur.

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    115

Aldığı Beğeni: 114

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Medet Idris'i vurmak için sezon finalini bekliyor bence malum Idris babamız 3. Sezonda çukur yerine Beyoğlu belediyesiyle ilgilenmek istiyor ya. Onu Medet öldürmeyecek de kim öldürecek? Sırasıyla tüm Koçovalılara sıkıyor. O güne kadir sabretmen lazım.
    Sabredeceğim artık. Hayali bile güzel.

Bir Veliçomuz eksikti. Yamaç rüyasında beyazlar içinde Senasını da görebilirdi. Malum dizimizin meleği Sena. Ama Yamaç rüyasında Veliço görünümlü Aliço'yu görüyor. Bu da demek oluyor ki YamSen yalan YamÇo gerçek... Horzum bu vesileyle Aliço'nun da hayatına giriş yapar umarım. Bana İdris'i unutturacak meşgaleler lazım. Yamaç'ı vuran kim bilmem ama Çeto'nun yeni tarzına hayran kalmamak elde değil. Ne güzel olmuşsun sen benim noel babam...

İlk defa bir ön izlemeden keyif aldım. Vartolu Cumali'nin karşısında dimdik duruyordu. Ağzına geleni sayıyordu. Cumali'yi kendim hırpalamış gibi rahatladım. Birde Selimciğim abisine okkalı bir yumruk atarsa daha da rahatlayacağım.

Durum:
    ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 37

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yamaçı kimin vurduğu magazine konu oldu 🤣🤣🤣 nasılda merak uyandırmayı biliyorlar. Ama adayların arasında en olabiliri medet ve metin. Medeti bilmem ama Metin’i kardeşini öldürmekle tehdit etmiş olabilirler.Diğerleri çok uzak ihtimal geliyor.

Birde sosyal medyada Aliçonun vurduğunu yazıyorlar. Aslında hasta olmadığını ve herşeyi planladığını. Bu bana çok saçma geldi...
    Konu ebruberen tarafından (22-01-19 Saat 01:07 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    345
    Verdiği Beğeni
    144

Aldığı Beğeni: 528

Bahsedilme
    23 Mesaj

Alico'nun göründügü gibi olmamasi sezon finalinden beri ortaliga atilan bir söylenti. O zamanlarda olur mu olur demistim fikir güzeldi ama artik cok gec, bu saatten sonra Alico sag gösterip sol vurmaz.
    Konu TurkeyStyler tarafından (21-01-19 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    ebruberen (22-01-19)

Durum:
    ebruberen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    13

Aldığı Beğeni: 37

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şimdi ne anladık. Öncelikle Meke ve Kemal üstünde durdular devamıda Medetle Metin’e döndü. Bence vuran kişi Avni

Ymaçı vuran kişiye değilde Çeto ile Vartolu sahnesine takıldım. Adamı vuruyor fakat bir köşeden junior Avni çıkıyor ve Vartoluya ateş ediyor. Tabi çeto topuk peşinden gene yakalayacak fakat yengemiz çıkıyor. Bu da yetmezmiş gibi çeto evine giriyor ! ve saklanıyor. Şaka 🙃 gibi.

İvan ve adamları bir bölümde Çetoyu ve ekibini dağıttı diğer bölüm çeto tek başına ivana gitti ve adamı mefta etti bazen bazı sahneler o kadar kolaya kaçılıyor ki. Ne diyeceğimi şaşırıyorum.

Birde lütfen bu cumaalinin ayarlarıyla oynayın. Adam tam bir psikopat gibi davranıyor. Deli gibi sürekli bağırıyor. Gına geldi karşısında. Sözünün üstüne söz söylenince deli oluyormuş.zaten normal değilsin ki😉
    Konu ebruberen tarafından (22-01-19 Saat 01:23 ) değiştirilmiştir.
    Hayat kizim ve eşimle guzel :-)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 43 kullanıcı var. (7 üye ve 36 konuk)

1. Saykos,
  2. TurkeyStyler,
  3. Elensar,
  4. erbakk,
  5. baybibord,
  6. özköl

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri