Sayfa 47/47 İlkİlk ... 374344454647
234 sonuçtan 231 ile 234 arası

Konu: Okuma Şenliği Yorum ve Sohbet

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    7
    Ettiği Teşekkür
    2,234
    419 mesaja 1,715 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    11 Mesaj

Standart Cevap: Okuma Şenliği Yorum ve Sohbet

Alıntı lavinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahcup olunacak bir durum yok canım. Aynı etkinlikte 7-8 kez üst üste kitap kazanmışlığım vardır. Kendi emeğinle kazandın. Keyifle oku. Benim için sizlere kitap göndermenin hiç bir sıkıntısı yok. Rahat ol canım.
    Kitap değişimi güzel bir öneri. PTT aracılığıyla olabilir.

Hayırlı olsun canım. Mutlu ol.
    Sevgili Lavinya öncelikle bu etkinliğin armağanı olan Leyla elime bugün ulaştı.Öncelikle çok teşekkür ederim. Çok mutlu oluyorum kitap armağanı aldığımda. Bunu nasıl anlatayım bilmiyorum ama nişanlım ve ailesi söz törenimizde çiçek ve çikolata yerine çiçek ve kitap getirmişti. Ben kutuyu onlar gidene kadar açmayı unuttum heyecandan. Kitap olduğunu onlar gidince fark ettim. Kitapları çok seviyorum. Okumayı armağan etmeyi kitap değiştirmeyi çok seviyorum. Buradan kazandığım 3 kitap oldu. Sevda Dolu Bir Yaz'ı bayılarak okudum. Avcısını Taşıyan Ceylan'ı henüz bitiremedim. Ben bitiremeden iş yerinden çok sevdiğim bir ablam istedi okumayı kıramadım ben de onun elindeki kitaba el koydum: Gülten Dayıoğlu-Sekizinci Renk. Gülten Dayıoğlu okumayı çok özlediğimden kıramadım onu. Ama bunun altında şu etkiliydi ben galiba kitap konusunda aç gözlü bir canavara dönüştüm. Lise yıllarında Bursa'da BKM diye kocaman bir kitapçı vardı Sönmez İş Hanı'nı bilenler en alt katındaki sahafçıları da çok net hatırlar. Ben oradan hep ikinci el kitap alır en üst kattaki caddede olan BKM'de ki orjinal kitaplara üzülere bakardım. Çünkü maddi imkanım el vermemişti. O yıllarda Canan Tan'ın Yüreğim Seni Çok Sevdi isimli kitabı benim ilk cep kitabım ve ikinci el olmayan kitabımdı ve ben onu sahafa değişmek zorunda kaldım çünkü yeni bir kitap almaya başka param kalmamıştı. O kitabı verirken sahafçıyı tanıdığım için geri gelip alırım diye de sözleşmiştik. Alamadım tabi ki. Bir daha gittiğimde satılmıştı. Sonra da söz verdim kendime kocaman bir kütüphane kuracağım ve hepsini orijinal alacağım diye. Para kazanmaya başladığımdan beridir kütüphanem doldu taştı. 3 yıldır her ay mutlaka 3-4 kitap alırım. İnanılmaz ama çevremdeki herkes de bana kitap armağan eder, doğum günlerimde, kadınlar gününde sevgilimin en güzel hediyeleri hep kitap oldu. İşte böyle böyle bunları niye anlattım bana yeniden kitap okuma fırsatı tanıdığınız için siz değerli etkinlik sahiplerine canı gönülden teşekkür ediyorum. 1 senedir ihmal ettiğim okuma alışkanlığımı yeniden kazandım. Üstelik armağanlar da kazandım. Ve güzel insanlar tanıdım :) hepinizin yüreğine sağlık

2. 3 kişi naz-naz nickli üyemize teşekkür etti:
    Bristow (15-03-19),kubitik (16-03-19),lavinya (16-03-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    230
    239 mesaja 458 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    5 Mesaj

Ben de bugün etkinliğin armağanını aldım elime.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Yeni etkinliğin başlamasını merakla bekliyorum..

Polisiye uzun zamandır okumadığım tür. Kesinleşirse o tarza da geri dönmek isterim

4. 3 kişi SELVERR nickli üyemize teşekkür etti:
    Bristow (15-03-19),kubitik (16-03-19),lavinya (16-03-19)

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Ettiği Teşekkür
    2,673
    477 mesaja 1,668 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    28 Mesaj

Naz-naz, Selverr keyifle okuyun.
    Naz seni okurken kendimi gördüm. Kitap okumayı seviyorsan okuma isteğini ve alma isteğini bastıramıyorsun. Bırak oburluğun kitap olsun. Kendin için oluşturmuş olduğunuz kitaplık ileride çocuklarınıza miras kalacaktır. Okumayı seven anne ve babanın çocuğu mutlaka okumayı sever. Çocuk büyüklerinden gördüğünü yapar.

6. 3 kişi lavinya nickli üyemize teşekkür etti:
    Bristow (16-03-19),kubitik (16-03-19),naz-naz (16-03-19)

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Ettiği Teşekkür
    2,673
    477 mesaja 1,668 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    28 Mesaj

Alıntı Şah-Rû Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu etkinliğimizde sıralama, sayfa sayısı gibi kurallar yok. Bir ay içerisinde seçilecek temadan okuyabildiğimiz kadar kitap okuyacağız. Bu seçilen bir yazardan kitaplar olabilir, polisiye/romantik vs. gibi roman türlerinden biri olabilir, biyografi/hikaye vs. gibi edebi türlerden biri olabilir ya da önceki okuma etkinliklerimizdeki kategorilerden kopya çekip misal yasaklı kitaplar, ismi veya teması bahar olan kitaplar, merak edilen ülkelerin edebiyatından kitaplar gibi seçenekler de olabilir. En çok oyu alan seçeneği sonraki ayın teması olarak belirleyeceğiz. Bu etkinlikte yönetici veya etkinlik düzenleyicisi gibi bir oluşum yok. Hepimiz okurlar olarak katılım gösterip, birlikte karar verip, birlikte okuyup, birlikte yorumlaşacağız.
    Çok açıklayıcı anlatmışsın canım. Bana sadece tarihi bildirmek kalmış.

İlk ay ki okuma temamız POLİSİYE oldu arkadaşlar. 20 Mart ta başlasın Nisan sonunda bitsin. Okuyabildiğimiz kadar polisiye okuyalım. Burada okuduklarımızı yazalım ve kitap hakkında konuşalım. Sohbet havasında yazışmalarımız olsun. Hepimiz için keyfli paylaşımlar olacağına inanıyorum.

8. 3 kişi lavinya nickli üyemize teşekkür etti:
    kubitik (16-03-19),legends_of (16-03-19),SELVERR (16-03-19)

Sayfa 47/47 İlkİlk ... 374344454647

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (1 üye ve 3 konuk)

1. archeologue

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri