Sayfa 126/126 İlkİlk ... 2676116122123124125126
629 sonuçtan 626 ile 629 arası

Konu: Yasak Elma- Bölüm Yorumları

Durum:
    aylanil... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    8
    13 mesaja 33 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Yasak Elma- Bölüm Yorumları

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir Kemal'imiz var zaten...onu da almasınlar bence de......

bölüm çok eğlenceliydi......Halit çıkınca ilk kez dikkat kesildim......Ender çıkanca ilk kez gözümü kaçırdım derken bitti gitti zaten......

bizim sahneleri neden hep en sona sakladıklarına da anlam veremiyorum...bu Halit'in kaçıncı boynuza ramak kalışı......senarist sıralı ölüm yaz lütfen......

Kemal akşam....çok canımı sıkmışken...ilaç gibi geldin...bir de şey dikkatimi çekti...Halit'in odasında birisiyle umutlu umutlu konuşuyor oluşu...Erim kayboldu da yine Kemal'i mi aradı nedir?...

Halit'ten ipini koparan soluğu Kemal de alıyor......Zehra canı sıkılır Kemal'i arar...Yıldız aşka gelir mesaj atacakken Zeynep elini tutar......Erim zaten Kemal'ci...bir Liloş kaldı Kemal'in şefkatli kollarına sığınmayan......

aklıma gelmişken...tam Yıldız aşka gelmişken...Kemal mi şimdi de evlilik adını verdikleri çukura girecek?......var mı tahminin?......bizim için şafak yine alacakaranlık mı?...
    Bizim için şafak alacakaranlık ise sebebi yıldızdır bence 😅 Halit ile yine otelden ayrıldı ise, kemalciğimizin kaçıncı kazığı, adam da takat kalmadı ki yıldızdan yediği kazıklar yüzünden, olur da Zehra ise o evdeki sebebi budur. Ama zannetmiyorum şöyle bir düşününce Ender vs herkes orada gibi geldi, ve kesinlikle Erime bir şey oldu. O çocuklarla da takıldı diye zaten az çok belli gibiydi. Kemale sığındı diye düşünmüyorum. Başlarına bela açmış olabilirler, Kemal de eski çukurlu olduğu için , bulmuştur hemen bu arada eğer erime bir şey oldu ise de Kemal yıldızı çok kolay kurtarır , valizi atar köşeye , Halit mektubu okumamıştır zaten oğlunun derdinden, erim için haber almaya gelmiş, ben yıldıza söylemiştim, eve geldi mi diye sormuştum, o da buraya gelmiş der, bunları deyince Kemal de hop oldu bitti. Yıldız da halite yanaşıp erim iyi ki hayatım, bir haber var mı derse, tamamdır. Kavuşmak yine hayal oldu yani
    Konu aylanil... tarafından (Dün Saat 18:05 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi aylanil... nickli üyemize teşekkür etti:
    araszeynepp (Dün),mimoza17 (Dün)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    5,793
    2,054 mesaja 6,538 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    41 Mesaj

Selamlar kızlar
    Dünkü bölümü çok beğendim:)
    Bölüm esnasında yazardım normalde ama biraz geç izleyebildim:)

Alihanın morarımsı halleri nasıl hoşuma gitti anlatamam.
    Bunu çoktan hak etmişti.
    Hayır bir de sırtımdaki bıçakların sahibi diyor.
    Yahu sen önce dön bir bak Zeynep’in sırtına sapladığın bıçaklara. Kaç tane sapladın sen ona. Hem de en acı şekilde, sapladıktan sonra da içinde döndürdün defalarca üstelik.
    Ama Alihan bu. Bencil egoist.. BEN BEN BEN. Başka bir şey demeyi bilmiyor Ki.
    Dün Lila öteki tarafta olan da dayım dedi babası bu tarafta iken. Ama Alihan bu hamlelerde onu hiç düşünmedi. İleride yaşayacağı yıkımı da.

Üstelik bir sözü bir sözünü de tutmuyor.
    Bana acımasın diyordu Zeynep için. Hayır anlatmayacaktı olay çözümlenene kadar. Şimdi ne oldu da anlattı derseniz esasen bana geçen Zeynep onu affetsinden de öte intikamı sekteye uğradığı için. Çünkü ablası beni hayretler içersinde bırakarak inanmadı Alihana. Onu geri adım attıramadı. Hakan ne derdi Alihana, Zeynep de seninle eşit söz hakkına sahip, onunla iyi geçin. Hayır anlamıyorum bu adamlara anormal anormal laflar söyletip sonra da AŞKTAN İşte diye inanmamızı bekliyorlar.

Bana acımasın diyen Alihan şimdi nasıl oluyor dA ANLATACAĞIM AMA BENİ AFFEDECEKSİN diyebiliyor. Acıyıp mı affetsin seni. Yok aşktan anlayıp affetsinse eğer, baştan neden anlatmadın olayı. Çünkü esasen sorun Alihanın hala intikamını öncelik olarak düşünmesi. Zeynep bana acımasın derken lafta (ki hiç inanmamıştım buna) %5 ile her şeyi yapabileceğini sanıyordu. Oysa öyle olmadı. %5’e herkesi eze eze giderken sağlam bir yüzdelikten oldu. Eee öteki tarafın söz hakkı da Zeynep de. Hakan’ın dediği gibi onunla arayı iyi tutması gerekiyor. Yani kusura bakmasın da aşktan görünmüyor bu anlatma çabası. Öyleyse öncesi ve söylenen sözler iyi yazılacaktı.
    O acımasın bana söyletilmeyecekti. Ve Hakan’ın sözleri..

Bu arada ben çoğunluk gibi Dündar’dan rahatsız olmadım.
    Aksine çok fazla sevdim ve hiç sırıtmış gibi hissetmedim. İnanılmaz doğal bir karakter olmuş ve çok dA iyi oynamış Erdem Kaynarca. Kaba saba biri gibi ama içsel olarak iyi biri olacak belli. Ve bence hoş bir tat kattı, baya güldürdü beni. Ki bölüm baya güzeldi, sert hava kırıldı biraz ve bu iyi geldi.

Kızların akşam içme sahneleri. Zeynep’in SÖVGÜLERİMLE mesajı çok iyiydi
    Yıldız ve Caner de yine ayrı güzellerdi.
    Yıldız’ın ne Serap’ı Hakan o demesi:)
    Caner’in ayrıca yine zeynepi düşünür hallerini çok sevdim.

Ender’in böyle elini kolunu sallayarak şirkete gelip MÜTHİŞ AŞK EVLİLİĞİ!!! Anlatması ayrı bir vakaydı. Alihanın da ayrı bir falsosuydu.. büyük büyük laflar ediyor ama Ender atını koşturuyor hep:)
    Konu sebebin tarafından (Dün Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

4. sebebin nickli üyemize teşekkür edenler:
    mimoza17 (Dün)

Durum:
    GULBEYAZ76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    11
    Ettiği Teşekkür
    12
    100 mesaja 280 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Sanki askere gider gibi Zeynep'e "beni bekle" diyen arsız camgöz Halit'den tezkereyi aldı şimdi büyük(!) aşkı Zeyneb'e açılmaya karar verdi. Lütfetti.

Ender'e hak ettiği muameleyi yapan kaju candır keşke hep devede kalsada git get engereğe ağaç muamelesi yapsa.

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Ettiği Teşekkür
    594
    177 mesaja 361 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aylanil... Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim için şafak alacakaranlık ise sebebi yıldızdır bence 😅 Halit ile yine otelden ayrıldı ise, kemalciğimizin kaçıncı kazığı, adam da takat kalmadı ki yıldızdan yediği kazıklar yüzünden, olur da Zehra ise o evdeki sebebi budur. Ama zannetmiyorum şöyle bir düşününce Ender vs herkes orada gibi geldi, ve kesinlikle Erime bir şey oldu. O çocuklarla da takıldı diye zaten az çok belli gibiydi. Kemale sığındı diye düşünmüyorum. Başlarına bela açmış olabilirler, Kemal de eski çukurlu olduğu için , bulmuştur hemen bu arada eğer erime bir şey oldu ise de Kemal yıldızı çok kolay kurtarır , valizi atar köşeye , Halit mektubu okumamıştır zaten oğlunun derdinden, erim için haber almaya gelmiş, ben yıldıza söylemiştim, eve geldi mi diye sormuştum, o da buraya gelmiş der, bunları deyince Kemal de hop oldu bitti. Yıldız da halite yanaşıp erim iyi ki hayatım, bir haber var mı derse, tamamdır. Kavuşmak yine hayal oldu yani
    ...

çok haklısın...sebebimiz Yıldız......güneş gibi doğmuş bir Kemal varken...o hala ışığını Halit'in karanlık yüzünden almanın derdinde ya ne yazsam boş...neyse ki Yıldız'lar da kayıyor...durmuyor yerinde......

Halit ile otelden...yalıya giderek eşyalarını almak için ayrılmış olabilir......mektup var bir de değil mi?...sanki Halit'in kalın kafasına dank etsin diye yazılmış bir mektup.......

öyle anamın evine gidiyorum diye koca evinden gidilmez ki...Yıldız neyin tezgahını kurdu yine kim bilir?......

resmen evli sonuçta...Halit sevgilisine kaçtı diye mahkemeye verse yeter...Kemal'e de zarar......git resmen boşan ne o öyle yatıya kalmalar falan?......neyse Yıldız kafasını bizim aklımız almaz zaten......alsaydı sevmezdik onu......hem ne demiş büyük söz yazarımız..."seni çöpe atacağım...poşete yazık"......

benim için...Kemal adam gibi dursun yeter......Zehra ile kessin artık iletişimini...bu kız fena saracak belli...denize düşen yılana sarılır ya o şekil Kemal'e sarılmış......

bende doğuştan bir Yeşilay'cı olarak......hani denir ya...sarhoş olunca çözülürmüş bazı bağlar diye...Yıldız artık çevresinden de saklamıyor aşkını......tam da o sağır kulakları kalbini duymuşken...Kemal aşkı fısıldamaktan vazgeçerse...işte o an bittiğimizin resmidir......bir çiftimiz de mutlu olsun artık...ama kuralına göre olsun bu mutluluk...Kemal'in Yıldız'a gelinlik sözü var...onu tutsun mesela......

bundan sonrası genel konular......

Zerrin'in Ender'e...Halit ile ilgili duyduğunu çıtlatmasını çok isterdim...ama Zerrin her zaman yaptığını yaparak...Halit'in dediğinden milim sapmadı...Enderek bu işi anın da çözerdi...bu sırrı Alihan'dan öğrenecek diye umut ediyorum...

bu arada Halit Alihan'ın babası çıkabilir fikrinden vazgeçtim...adam annesini almış...babasını da alsın istemem...ablasıyla yüzleşmesi efsaneydi çünkü......seni sevmiyorum süt oğlan...ama Halit'i bitirmen konusunda sana tam destek......yalnızca savaşını Halit'le yap ama olur mu?..seni sevenlerin yıkıntıları olmasın örneğin...ablana söyledin ya gizli yaranı...bence en zoru ona söylemendi......kadın zaten hiç kazanamadığı eski kocasını değil...ölmüş annesini de bir kez daha kaybedecek...keşke sende bu kadar sevmeseydin Halit'i Zerrin'cim....en çok yıkılan sen olacaksın...

ama bu Halit ve anne ile durumu konusunun ucu hala çok açık...kabına göre şekil alacak bu iş...

şuan dizide iki şeyi merak ediyorum...Kemal sevdiği kadına kavuşacak mı?...aşk kazansın istiyorum......

bir de Alihan Halit konusunda haklı çıkacak mı?..."korktum kimseye de söyleyemedim"...repliği hatırlamasam da...yakın birşeydi...cümlenin manası çok fazla derin......çocuk kalbinle ara ara dalga geçtiğim için özür diliyorum......bu da benim kabahatim olsun...hep sen mi hata edeceksin esas oğlan?......
    Konu araszeynepp tarafından (Bugün Saat 07:15 ) değiştirilmiştir.

7. araszeynepp nickli üyemize teşekkür edenler:
    amanayol (Bugün)

Sayfa 126/126 İlkİlk ... 2676116122123124125126

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 128 kullanıcı var. (20 üye ve 108 konuk)

1. araszeynepp,
  2. GULBEYAZ76,
  3. amanayol,
  4. aylanil...,
  5. CamdanKalp,
  6. Alexia,
  7. süper_kzı,
  8. sebebin,
  9. peninsula,
  10. suzi67,
  11. GoodMood,
  12. irrem-gümüş,