Sayfa 2/2 İlkİlk 12
9 sonuçtan 6 ile 9 arası

Konu: Hercai

Durum:
    naz-naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    PoyrazKarayel&TahirKaleli
    Konular
    5
    Ettiği Teşekkür
    2,113
    387 mesaja 1,566 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    11 Mesaj

Standart Cevap: Hercai

Vallahi hikaye hakkında pek ipucu görünmese de Ebru Şahin'i İstanbullu Gelin'de beğeniyordum ben. Ayrıca Mardin'de geçen hikaye bana senaristlerin acaba SAK yaratıcı senaristleri olabilir mi dedirtti. Eğer kalem onların olursa izlerim kesinlikle. Ancak başrol erkek oyuncuyu çok tutuk buluyorum. Soğuk bir hali var. Ayda Aksel'i beğenirim. Diğer oyuncuları çok tanımıyorum açıkçası izmemedim.

EDİT: En üstte dizinin kalemleri yer alıyormuş. Beklemedeyim bakalım. Ama ben de töre dizilerinden biraz umutsuzum. Zannımca bu biraz farklı bir hikaye olursa izleyebilirim. Ama çekmezse maalesef. Bir tek kadın oyuncusu için şans veremem.
    Konu naz-naz tarafından (11-01-19 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    72
    Ettiği Teşekkür
    193
    337 mesaja 478 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Akını çok severim, o var diye bu diziye bir şans vericem ama töre falan bu tarz hikayeleri hiç sevmem
    ayrıca diziler içinde aşırı bayatlamış ve klişe bir hikaye artık bu töre olayları
    yok töreydi aşiretti, bilmem neydi bu tarz olaylardan nefret ederim
    Akın için ilk bölüme bir şans vericem ama pek umutlu değilim...

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    YİĞİT BALCI AŞKI <3
    Konular
    4
    Ettiği Teşekkür
    144
    180 mesaja 360 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Akını aslan ailemde izlemiştim başrol o olacakmış ama töre dizisine onu hiç yakıştıramadım ben... yani ne bileyim oyuncunun nasıl denir çok masum bir yüzü var.. töre dizilerini de az çok biliyoruz oturtamadım o yüzden kafamda pek.

töre ve ağır dramlar hikaye olarak bakınca genelde tutuyor. aslında hala öyle hayatlar var mı desek de izlenen şeyler oluyorlar.

başrolleri oturtamasam da atv de böyle diziler izleneceği için tutabilir diye de düşünüyorum...

ama bakarım diyebileceğim bir dizi değil gibi bence .. sanırım aşk ve mavi yerine gelecek de bu dizi

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    MKC
    Konular
    151
    Ettiği Teşekkür
    117
    170 mesaja 350 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    15 Mesaj

Yapımcı Banu Akdeniz 'miş... Ben bu yapımın dizilerini gayet kaliteli buluyorum. Genelde Romantik Komedi dizileri olurdu bu seferki dram sanırım. Yinede olacağını düsünüyorum.

Bizim insanlarimiz ağır dram severler entrika filan.. Olabilir diye bakıyorum. Oyuncu kadrosunda Olgun Oyuncular olarak çok iyi yalnız genç grubunda bence problem var. Çok uyumsuz geldiler bana.. Hani olurda dizi tutmazsa başrol gençlerin uyumsuzluğundan olacaktır.

Kocaman Bir Editt : Ve arkadaşlar haberlerde geçmiyor lakin Banu akdenizin Sosyal medya hesabinda gezinirken gördüm dizi bir Kitaptan uyarlama.. Kitabın da orjinal ismi Hercai ve yazarı Sümeyye Koç.. Bire bir kitap olmasada altyapısı , isimler komple kitaptan alınma. Ve senaryo grubunda ismini de gördüm yazarın. Bu eksikliği atlamaları hiç hoş değil.
    Konu Defneci tarafından (11-01-19 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri