Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
26 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Touch Your Heart / GK / 2019

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    110
    92 mesaja 120 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Touch Your Heart / GK / 2019

Alıntı Bristow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ana kuzusu nasıl aşık olacak çok merak ediyorum Ben diğer yan karakterleri de merak ediyorum, Dedektif avukatla sekreter mi avukat mı olduğunu çözemediğim otobüste sürekli uyuya kalan kadının
    Valla ben de ana kuzusunun ne zaman aşık olacağının merakı içindeyim dizinin bitmesine 3 hafta kalmışken. Bu hafta izler miyiz ki...
    Benim de dikkatimi çekti şu kadının mesleği avukat mı sekreter mi hiç dava da aldığını da görmedim ev ile büro arasında gidip geliyor sekreter herhalde. Şu çiçek sulayan avukatta öyle çiçek suladı, o kadınla otobüse binerdi ve bir iki aksiyona katıldı sadece... Neyse beni çeken iki çiftimizin durumu... Savcı çift bile ilgimi çekmiyor.

2. svlkcc nickli üyemize teşekkür edenler:
    Bristow (14-03-19)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Ettiği Teşekkür
    2,547
    660 mesaja 2,076 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    83 Mesaj

Alıntı svlkcc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben de ana kuzusunun ne zaman aşık olacağının merakı içindeyim dizinin bitmesine 3 hafta kalmışken. Bu hafta izler miyiz ki...
    Benim de dikkatimi çekti şu kadının mesleği avukat mı sekreter mi hiç dava da aldığını da görmedim ev ile büro arasında gidip geliyor sekreter herhalde. Şu çiçek sulayan avukatta öyle çiçek suladı, o kadınla otobüse binerdi ve bir iki aksiyona katıldı sadece... Neyse beni çeken iki çiftimizin durumu... Savcı çift bile ilgimi çekmiyor.
    Aa bir de savcı çift vardı, unutmuşum onu Yahu dizide ne çok çift varmış bir tek ceo avukat ve sekreter boşta

4. Bristow nickli üyemize teşekkür edenler:
    svlkcc (14-03-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    110
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Bristow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aa bir de savcı çift vardı, unutmuşum onu Yahu dizide ne çok çift varmış bir tek ceo avukat ve sekreter boşta
    Bu CEO da zavallım Oh Yoon Seo'nun fanı olarak etrafında dolanmaktan bir sevgili bulamaz bence. Kendisi onun fan sitesinin kurucusuymuş. İlk bölümlerde diyordum bir sürü çift var CEO'ya da olsa keşke komik adam zaten. Savcı çiftte ise savcı kadına kanım ısınmadı ya ondandır.

6. svlkcc nickli üyemize teşekkür edenler:
    Bristow (14-03-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    110
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm gerilimli ama güzeldi. Adama bak ya hasta ruhlu. Oh Yoon Seo'nun peşini bırakacak gibi durmuyor sürekli etrafında yetmedi evine bile giriyor.
    Bölümün başında Oh Yoon Seo'nun başına nasıl bela oldu oyunculuk kariyerini nasıl etkiledi görmüş olduk.
    Kwon Jung Rok nasıl bir adamsın yahu kızın dizilerini izleyip hep dizilerde gördüğümüz lunapark ve sahil kombinasyonu şeklinde sürpriz yaptı ama bizim çifti şansızlık yakasını bırakır mı önce lunaparkta Jung Rok kızı eğlendireceğim diye kendi korkudan ölüyordu.Üstelik pamuk şekerin başına gelenler. Sahilde de havai fişek patlatayım dedi bozuk çıktıNeyseki etraftaki havai fişekleri izlemekle yetindiler.
    Gelelim ikinci çiftimize Şıpsevdi avukat ana kuzusu avukatı etkilemek için şık giyindi yemeğe davet etti ama nafile ana kuzusu gör ya şu kızı yetmedi seni boşanmak için gelen çiften kurtardı daha ne olsun.
    Fragmana bakılırsa romcom, gerilim derken dramda sıra herhalde bari bunda dram olmasın dedim ama kuzeni olacak menejer Jung Rok'tan Oh Yoon Seo'dan ayrılmasını istedi üstüne ne vazifeyse artık. Umarım Jung Rok onu dinlemez. Şu psikopattan da en kısa zamanda kurtulur güzel aşklar izleriz ama tahminim finale kadar yolu var gibi...

8. svlkcc nickli üyemize teşekkür edenler:
    Bristow (14-03-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    110
    Bahsedilme
    0 Mesaj

İlla ayrılık klişesi olmak zorunda mı Kdramalarında son iki hafta kala pes bir bölümcük sürse keşke...
    Diziye gelecek olursak sayko adamın fişini erken çektiler daha durur zannediyordum adam bildiğin herşeyden sorunluymuş haneye taciz, zimmete para geçirme, vergi kaçırma vs...
    Bölümde yine ikili güzel bir şekilde vakit geçirdiler.Oh Yoon Seo'nun menejerini kuzeni sanıyordum ama değilmiş yok efendim imajını geri kazanmışken staj yaptığı şirketten biri ile anılmamalıymış diyerek ayrılın dedi niye karışıyorsa sonuçta Oh Yoon Seo'nun hayatı. Ünlü olmakta zor yani...
    CEO da komik adam nerdeyse Oh Yoon Seo'ya aşık diyeceğim çok telaşlıydı çıkıyorlar mı diye bir de gerçeğini öğrense
    Gelelim diğer çiftimize her bölüm tatlı oluyorlar ya sonunda ana kuzusunda da şimşekler çakmaya başladı. İkili yemeğe gittiğinde balık ayıklamasına, sözünün kesilmesine tav oldu yahu gerçi geçen bölüm onu boşanmak üzere gelen çiftten korumasıyla birşeyler başlamıştı onda. Şıpsevdi de ona hoşlandığını sonunda söyledi ve sözleşmeli sevgililik önerdi. Boşanma avukatı olduğundan ana kuzusununda hoşuna gitti. Bu sözleşmeli sevgililik nasıl olacak çok merak ediyorum komik olacağı kesin.
    Fragman ayrılık sahneleriyle dolu Oh Yoon Seo mesleğine dönmüş herkes kendi hayatını yaşamaya başlamış. Bakalım neler olacak.

10. svlkcc nickli üyemize teşekkür edenler:
    Bristow (16-03-19)

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri