Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456
28 sonuçtan 26 ile 28 arası

Konu: Touch Your Heart / GK / 2019

Durum:
    nadine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ...
    Konular
    1
    Beğenmiş
    274
    Beğenilmiş
    147
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Touch Your Heart / GK / 2019

İlk yedi bölümü izledim geldim. İki oyuncuyu da beğenirim. Uyumları da iyi. Öyle aman aman bir dizi değil ama sıkılmadan izleniyor. Kore ratingleri de çok iyi değil diye okudum. Yaratıcı senaryo istiyorum:)
    Son zamanlarda izlediğim diziler arasında en çok Thirty but Seventeen'i beğendim.

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Beğenmiş
    110
    Beğenilmiş
    94
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm biraz durgundu çünkü ayrılık vardı ikili bölüm boyunca acı çekip durdu. Ama bu fazla uzayacak gibi gözükmüyor bu sevindirici...
    Bu bölüm odak noktam şıp sevdi ve ana kuzusu üzerindeydi. Biraz zaman atlaması oldu bölümün başında ve onların sevgililik sözleşmesi bir ay olduğu için son beş gün kalmış şekilde gösterdiler. Yemek yediler vakit geçirdiler de bizim ana kuzusu daha hiçbir şey hissetmiyormuş anlaşmada fiziksel temas bile yokmuş ama ne oldu şıpsevdi motorsikletliden kurtardığında elekroşok cihazıyla kalbi hayata dönmüş gibi oldu. Şıp sevdi yine yapacağını yaptı o motorsikletliye sinyal yaktı ama ana kuzusunu kıskandırmak, azıcık yola getirmek için yaptığını düşünüyorum.
    Geçen bölümlerde dava konusu olan olay yine patlak verdi ama bu sefer Kwon Jung Rok onu nasıl mahkum ettirdiyse şimdi çıkarmak için savunacak bu yüzden CEO ile anlaşmazlığa düştüler fragmana bakılırsa bu dava için istifayı bile göze almış durumda Jung Rok... Oh Yoon Seo ise ne kadar kendi hayatına dönse de ona destek çıktığını gösterdi.
    Sosyal medya da gezinirken bazı spoiler yedim ama bu beni mutlu etti güzel bölümler bizi bekliyor haftaya da final yapacak zaten...

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Beğenmiş
    110
    Beğenilmiş
    94
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm geçen davadaki asıl suçluyu bulunması ağırlıklıydı. Savcı Yeo Reum haklıymış o kadının asıl suçlu olduğu konusunda sinir olmuştum ona o bölümde ama haksızmışım...
    Bu CEO ne kadar tatlı bir adam yahu Kwon Jung Rok ile bu dava konusunda takışsalarda her zaman yanında olmayı bildi. Dava kazanılınca nasılda havasını atıyordu telefonda
    Oh Yoon Seo'nun menejeri sonunda pişman olduğu için gerçeği açıkladı da çiftimiz yine biraraya geldi bölüm sonundaki o romantik sahne
    Ana kuzusu ve şıpsevdi bu bölüm pek biraraya gelemediler haftaya da son iki bölüm artık ayrılık konuları da ortadan kalktığına göre bol bol romantik bölümler bizi bekliyor. Fragmanda Jung Rok, Oh Yoon Seo'yu rol arkadaşından kıskanıyordu öpüşme sahnesi olacağı için bakalım neler olacak.

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 23456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri