Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
996 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yabancı Damat (Arşiv 2)

Durum:
    canannn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Yabancı Damat (Arşiv 2)

dediğiniz gibi nikoya yapılanların hepsi şimdi nazlıya oluyor. aslında bi bakımdan nazlı anlamıştır nikoya sen nasıl bi adamsın fln dediğinde nikonun ne hisstettiğini ama yne de yeter bu ayrılıklar. emma ya da gıcık oldum. bakalım ailenin tepkisi nolcak tv haberiyle ilgili...
    Konu NATY&FACU tarafından (08-11-13 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Dazzle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    M.KEMAL ATATURK
    Konular
    67
    Ettiği Teşekkür
    52
    67 mesaja 204 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

ne olursa olsun niko velayet konusunda çok acımasız çocuklar henüz küçük ve sen yıllardır güvendigin karına nasıl bunu yaparsın avukat çok kötü konuştu çok üzüldüm niko nazlı sahnelerini begenmedim o ihsana ne demeli bukadar zülüyosun git konuş nikoyla yuvayı yıkıyosun emmayıda öldürebilirim cocuguna ve kocasına kavuşmak için neler yapıo buadamda saplantılı olacak dedim ama manyak çıkmadı gerci gerekte olmadı eger nazlı o çiçegi almasaydı okadar yakın davranmasıydı niko o resimlere inanmazdı ve en azından nazlının açıklamalarına inanabilirdi ama nazlının çok ama çok hatası var ne gerek var okadar yakın olmanın bu bir erkek hemde boş vede sen güzel bi kadınsın kesin biyerlerde seni yanlış anlar adamla içki içmeler falan çok yanlış onun dışında çok güldüğüm sahnelerde vardı nazire yemekten çatlıcak gerci buzamana kadar bişe olmadısana gaz yapar dedi kaptı sütü:img-hyste yarıldım orda ve bi arkadasin dedigi gibi kahraman niko konuşmaları harikaydi hehhhehehe:happy0064
    YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA <3
    Adın yazılacak Mucevher taşa!

Durum:
    eylemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    her zaman Nurgül'le
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok etkileyici bir bölümdü.Bazı arkadaşlarımız nazlı nikoyu gereksiz yere kıskanıp olay çıkardığında çocuklarını göstermemekle tehdit ettiğinde ona ağzına geleni söylediğinde gayet normal karşılıyor ne yapsın seven kadın kıskanır,niko da nazlıyı dikkate alıp esrayı işten çıkarmalıydı falan diyorlardı.Şimdi bakıyorum aynı şeyi niko yaptığında çok kızdık nazlıya nasıl böyle kötü davranır diyorlar ee etme bulma dünyası Nazlı zamanında çok nikonun burnundan getirdi hayatını zehir etti şimdi sıra nikoda üstelik nikonun kıskançlık yapması için yeterli sebepleride var.Bazı arkadaşlar nehir sevgisiyle nazlının yanlışlarınıda görmüyorlar ikisini birbirine karıştırıyorlar.Şimdi yaşadıklarını nazlı fazlasıyla hak etti.Niko hiç bir kadınla nazlının ihsanla yakınlaştığı kadarın yarısı kadar bile yakınlaşmamıştı.

Bu arada bu gün dizi izlerken Özgür'ün sesini duyduğumda kendimden geçtim o nasıl bir şarkı,nasıl duygulu bir okumaydı öyle yarabbim bittim resmen bittim.Eğer diğer şarkılarıda böyleyse( ki eminim hepsi birbirinden iyidir) Özgür bomba gibi geliyor arkadaşlar hazır olun :)

Durum:
    defneee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Özcan DNZ
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bu bölüm çok güzeldi nazlı'nın hali perişan yazık niko desen oda çok fena ama ne olursa olsun çocukları almak istemesi yanlış bari bi kere daha konuşsalardı... bütün olanalra rağmen nazire beni koparttı gülmekten nazlının odasına gelip sütü alması falan:) hele ferideyle o çarşafı çekiştirmeleri:img-hyste öldüm gülmekten...

Durum:
    eylemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    her zaman Nurgül'le
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Niko normal bir boşanma olsaydı asla çocukların velayetini almazdı,zaten daha önce boşanmaya kalktıklarında çocuklar annede kalacak nazlı ne isterse o olacak demişti ama şimdi durum farklı bunu neden anlamıyorsunuz?niko nazlının kendisini aldattığından emin,yıkılmış durumda ona acı çektirmek istiyor kendisini aldattığına inandığı bir kadına bu çok sevdiği karısıda olsa ödül verir gibi sorunsuz bir boşanma sağlayamaz.Şimdi her şey çok sıcak niko şokta nasıl olgunca düşünmesini yada nazlıya acımasını beklersiniz daha kötü şeyler bile yapabilirdi.

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri