Sayfa 29/29 İlkİlk ... 192526272829
142 sonuçtan 141 ile 142 arası

Konu: Rosalinda

Durum:
    diziseverbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Rosalinda

Yaa ne güzel hatırlıyorsunuz dizileri ben ilk okula gidiyordum o zamanlar ondan hayal meyal hatırlıyorum olanları özellikle intro müzikleri aklımda kalmış.Türkçe umudum yok ama ingilizce altyazılı bulsam izlemek istiyorum eskileri.

Durum:
    aycn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Rosalinda

Alex in rosalindaya yardımı olduğu doğru ancak alex de rosalindayı elde etmek için fedra kadar olmasada pislik yaptı ne yazıkki öncelikle evine aldığından beri onun rosalinda olduğunu biliyordu bunu bile bile sustu hadi sevdiği için diyceksinizde bu daha çok bencillik oluyor rosalindanın hayatında sadece fernando yoktu annesi kardeşi büyükbabası babası bisürü insan öldüğünü düşünüp yas tutarken alex sadece kendini düşündü ve tabiki onun üzerinden kazanacağı primde göz ardı edilemez aşık diyceksenizde böylede aşk olmaz hadi bunuda gectim daha rosalindanın hafızası yerine gelmeden fedra durumu anlayıp alexe geldi ve alex fedrayla işbirliği yaptı onu uzaklaştırdı ve fedra fernandoyla evlenince döndüler ve hemen evlenme teklif etti paloma kimliğiyle tabiki üstelik bununlada sınırlı değil alexin yediği naneler rosalinda herseyi hatırlayınca alex onu sen palomayken biz beraber olduk hafızan gelince benimle yaşadıklarını unuttun demişti evet alex size göre rosalindayı daha çok hak etmiş olabilir ama bir pislikten farksız davrandığıda gercek neden rosalindayı alexle değil agustinle nikaha götürdüler çünkü alex sevilen bi karakterdi ve finAlde mutsuz olmasını istemedikleri için apar topar ona birini getirdiler birden fernandoyu teselli ederken buldu kendini alex hayır deseydi muhtemelen o mutsuz bittiği için üzülenler olcaktı ama agustin hem yaşlıydı hemde gecmişte rosalindaya bi kötülüğü olmamıştı son 20 bölümde dahil olduğı içinde onun üzülüp üzülmediğini kimse umursamadı doğal olarAk

Sayfa 29/29 İlkİlk ... 192526272829

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri