Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Arka Sokaklar (Arşiv 6)

Asistan meryem91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    KAHROLSUN PKK
    Tecrübe Puanı
    57

Standart Arka Sokaklar (Arşiv 6)

Alıntı SEC_KAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya diziden kimse ayrılmasıın bomba rıza baba mesut murat ve zeynepin yanında patladı onlardan biri ayrılırsa çok kötü olur
    ya ben dizmagazini gene izleyemeyeceğim babam hayatta izletmez kaçırdım gene pazar günü tekrarı var denmişti ben onuda kaçırdım oooof of
    bende senle aynı kaderi paylaşıyorum yaaaa baende izleyemedim babam yüzndennn neysee izleyen arkadaşlan bizi bilgilendirir

izleyenler lütfen gelip burda anlatsınlarrrr
    Konu NATY&FACU tarafından (07-12-13 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

Set Görevlisi gözdejik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ArkASoKaKLaR&GaMZeÖzÇeLiK
    Tecrübe Puanı
    20931

Arkdşalr inanamıyorum yaa şimdi gerçkten 3 eylülde arka sokaklarmı war bu akşam çok bakamadım ama baktığım kadarıylada çok özlemişim onn farkına wardm snnda islicez hee çok şükür walla ama saat kaçtaydı gene 11 demi yoksa??Bide fragmanı anlatanlara çook tşkler ama biraz daha ayrıntılı anlatabilirmsnz???

Asistan canannn53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    39587

fragmanın bi kısmını gördüm. ambulanslar fln vardı her yerde. hastahaneyi gösteriyodu bi sürü gazeteci fln suatı gördüm hastahanede ambulans sireni sesleri vardı.bi de eski bölümlerden ve sezon finalinden yerler vardı siyah beyaz. yeni birisi vardı sanırım ilker inanoğluydu yanlış görmediysem emin diilim.bi de enn sonunda rıza baba bu meslekte yaşamak da ölmek de ekip işidir. yaşamak ve ölmek dedi..

Asistan exam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    7358

Fragmandan hiç belli olmuyor kimin kaldığı kimin gittiği.Yoksa hepsi ölüpte yeni bir ekip mi kuruyor bunlar?Sanki ölmüşler gibi hepsini siyah beyaz gösterdiler.

Tahminim sanki Rıza Baba Ve Murat herhalde diziden çıktılar.İnşallah tahminim yanlıştır.İlker İnanoğluda nerden çıktı.Magazin LALESİ.Kendisinden pek hazetmem.Başka dizi mi yoktu?

Yardımcı Yönetmen ecr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949684

arkadaşlar bende dün izledim.. ilk gösterildiği an izledim.. çok heyecanlı. artık dizimiz pazartesi günü.. saat 20.00 da üstelik.

1.yeni komiser geliyor. duymadınız sanırım: "asayiş ekibine vekaleten geliyorsunuz" bu ne demek oluyor? asım'ı bulmak için göreve atanıyor. zira bizimkiler hastanede, nasıl asımı arayabilirler ki ! başkomiser o yüzden atanıyor.

2.diziden kimse çıkmayacak. herkes tam kadro devam. ama madem herşey gerçek oldu, umarım bunu saçmalamadan anlatırlar..

3.rüya olmasını beklerdim ama maalesef ki gerçekmiş heyecanla bekliyorum. yeni gün ve saatte arka sokaklar başlıyor

Asistan simge_yasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı ecr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende dün izledim.. ilk gösterildiği an izledim.. çok heyecanlı. artık dizimiz pazartesi günü.. saat 20.00 da üstelik.

1.yeni komiser geliyor. duymadınız sanırım: "asayiş ekibine vekaleten geliyorsunuz" bu ne demek oluyor? asım'ı bulmak için göreve atanıyor. zira bizimkiler hastanede, nasıl asımı arayabilirler ki ! başkomiser o yüzden atanıyor.

2.diziden kimse çıkmayacak. herkes tam kadro devam. ama madem herşey gerçek oldu, umarım bunu saçmalamadan anlatırlar..

3.rüya olmasını beklerdim ama maalesef ki gerçekmiş heyecanla bekliyorum. yeni gün ve saatte arka sokaklar başlıyor
    evet sonunda başlıyor çok sefindim yha
    bende bunların hepsinin bir rüya olmasını beklemiştim ama maalesef diğilmiş.
    ohh ii kadrodan kimse ayrılmıyor.
    o asım pisliğini benim elime verseneler bi

Oyuncu SEC_KAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    alp korkmazın yanında
    Tecrübe Puanı
    1886439

mrb arkadaşlar bende dün izledim tekrarı tabi tekrarı izlerkende yeni bölümün fragmanınıda gördüm büyük bir heyecanla 3 eylül pazartesiyi bekliyorum
    fragmanı gerçekten çok güzel hazırlamışlar
    <div class=bbcode_container>
	<div class=bbcode_quote>
		<div class=quote_container>
			<div class=bbcode_quote_container></div>

C:\Users\lenovo\Pictures\ddadada8181.jpg

</div>
	</div>
</div>

Oyuncu "KaRtAnEsİ" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949684

fragmanı daha yeni gördüm...güzel hazırlamışlar gerçekten...saatinin geç olmamasına çok sevindim izleyebilecem...3 eylülü sabırsızlıkla bekliyorum...hiç kimse çıkmaz inş.
    ekibe yeni bir başkomser katılıyor...inş. rıza babaya birşey olmamıştır ama sanmıyorum olmaz yaa...hastaneden çıkana kadar dururlar sonra da giderler...çok heyecan yaptım umarım güzel bir bölüm izleriz...nolur ya dizimizden kimse çıkmasın...

Asistan exam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    7358

Alıntı ecr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dizimizden hiçkimse çıkmayacak, saat 8.00 başlayacak.Çok güzel bir haber . gününün bir önemi yok artık.Bıçak Sırtıda bizden sonraysa Pazartesileri Kanal d nin olur İnşallah.Böylelikle dizimizde uzun süre devam eder.

Yönetmen magicalrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949685

merhaba arkadaşlar.

Ya ben fragmanı yeni gördüm ama o kadar heyecanlandım ki aklımda hiç birşey kalmadı. Sadece yeni bir komser gelyormuş o da İlker İnanoğlu.

Bir de sanki bomba patlamamış gibi herkes sapasağlamdı valla. . İşallah öyle olur.
    Bu arada pazartesi 20:00'ye alınmış herhalde. Salı günün de iyiydi ama farketmez .
    Konu magicalrose tarafından (28-08-07 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/101 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)