Sayfa 99/100 İlkİlk ... 49899596979899100 SonSon
496 sonuçtan 491 ile 495 arası

Konu: Grey's Anatomy - Spoiler

Durum:
    GoodMood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Rize
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    48
    6 mesaja 15 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı golds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar :)

Öncelikle Shonda'ya çok kırgınım ama seviyorum da kadını böyle bir dizi yaptığı için. Ama dediğiniz gibi bir çok oyuncuyu harcadı başta Katherine ve T.R olmak üzere. Dediğiniz videoyu izlemedim fakat size katılıyorum ayrılan oyuncuların dizide emekleri çok fazla, yapılan yanlış.
    Ayrılmak isteyen oyunculara da kırgındım ama düşününce haklılar. Yaklaşık 10 yıl boyunca hep aynı karakteri canlandırdılar, insan bir süre sonra yıpranır, haklılar. Fakaat diziye geri dönmek isteyen oyuncuyu geri getirmeyen o Shonda'ya ve diğer yapımcılara acayip kızgınım!
    Ama gel gör ki Alex'in Izzie hakkında hayal ettiği o yaşantı gerçekte Katherine'in yaşantısı. Yani bir yerde çok fazla kızgın kalamıyorum bu tarz detayları düşündükleri için. Gerçi bunu Shonda cadısı düşünmemiştir :img-beee:
    Diziyi neden bıraktınız acaba? Şahsen bu dizi 30 sezon olsa hiç bırakmadan izlerim gibi :love01:
    Merhaba :)

Ayrılmak isteyen oyuncuları ben de anlıyorum kesinlikle. Gerçekten 5 yıl 10 yıl sadece bir karakteri oynamak yıpratıcı olabiliyor, kaldı ki bu insanların özel hayatı var sadece bu sebeplerle bile diziden ayrılmak istemeleri bana çok normal geliyor. 14 yıl içinde nasıl ben bir noktada sıkılıp, istediğimi alamayıp izlemeyi bıraktıysam o oyuncuların da diziden ayrılmak istemeleri doğal. Shonda bile bildiğim kadarıyla uzun bir zamandır tek tük bölümler dışında genel olarak grey's anatomy bölümlerinin yazımıyla ilgilenmiyor. Oyunculara diziyi bıraktıkları için tavır alan Shonda hanıma bunu da bir sormak isterdim... :865323
    Tabii burada bazı oyuncularla arasında farklı sorunlar olduğunu da biliyorum ama bu kadar kinci olmaya da gerek var mı sorgulanır. Kaldı ki yine diziden sorunlu ayrılan bir başka isim Isaiah Washington (Burke) dizide 1 bölüm de olsa göründü. Ben yine de Shonda'nın geri dönmek isteyenlere yeşil ışık yakmamasını anlayabiliyorum bir nebze, dizinin patronu Shonda e iş ortamında sevmediği, sorunlarının olduğu insanlarla çalışmak istemiyor olabilir. Fakat sonuç olarak Isaiah'ın geri dönmesine izin veren insanların Katherine, TR ve Patrick'in görüntülerinin yayınlanmaması için ellerinden geleni yapmaları da garip kaçıyor... :whistle2
    İnternette okuduklarıma göre dizinin ilk sezonlarında da senaristlik yapan Krista Vernoff bu sezon diziye geri dönmüş ve 300. bölümü de o yazmış. Yani sizin de tahmin ettiğiniz gibi bu bölümdeki sahnelerle Shonda'nın bir alakası yok muhtemelen. :img-hyste Zaten ona veya yeni yazarlara kalsa eskiler olmadan da karakterlerinin çok mutlu olduğunu vurgulamak veya kutlama yapmaktan başka bir şey yapmazlardı 300. bölümde... (bkz: 200. bölüm) :icon_whis Bu arada bunları da hep bölümü izledikten sonra Shonda nasıl böyle bir bölüm yazdı diye merak ettiğimden araştırıp öğrendim. :img-hyste

Benim izlemeyi neden bıraktığıma gelince temelde çok sevdiğim karakterler diziden ayrıldığı ve yeni gelenlere de bir türlü ısınamadığım için diziyi izlemeyi bıraktım diyebilirim. Özellikle 8. sezondan sonra izlediğim bölümler de öncekilerin tekrarıymış gibi gelmeye başladığından sonrasını hiç izlemedim desem yeridir. Yine de takibi tamamen bıraktığımı söyleyemem o kadar sezon izlediğim karakterlere ne olduğunu ister istemez merak ediyorum arada fakat her hafta oturup izleyecek kadar da çekmiyor beni artık. Yalnızca işte böyle güzel, özel bölümler yayınlandığını duyduğumda izlemeye çalışıyorum. :img-wink:

Durum:
    Dilara15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    AliAsaf Denizoglu~
    Konular
    0
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Merhaba arkadaslar,

Ilk defa buraya yaziyorum uzun suredir Grey's anatomy izlemek istiyorum fakat heryere baktim ama hicbiryerde full bölumlerini görmedim. Netflixte bile yok.

Sizler nerden izliyorsunuz?

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    2,070
    508 mesaja 1,759 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    67 Mesaj

Alıntı Dilara15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,

Ilk defa buraya yaziyorum uzun suredir Grey's anatomy izlemek istiyorum fakat heryere baktim ama hicbiryerde full bölumlerini görmedim. Netflixte bile yok.

Sizler nerden izliyorsunuz?
    Merhaba :img-wink:

Benim izlediğim sitede telif hakkı yüzünden çoğu diziler kaldırıldı biri de GA oldu.

Ama google amcaya yazınca çıkıyor :icon_whis

Bir de şu an FoxLife kanalında sanırım 13. sezon gösteriliyor.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    2,070
    Bahsedilme
    67 Mesaj

Üzücü bir haber ile geldim :icon_sorr

Arizona Robbins ve April Kepner'ı 14. sezondan sonra göremeyecekmişiz :img-cray: Dizinin en sevdiğim karakteriydi Arizona, çok üzüldüm bu haber karşısında :img-cray:
    Belki yalan haberdir falan dedim ama Jessica ve Sarah insta'dan ayrılık mesajlarını paylaşmışlar :img-cray:

Callie'yle tekrar birleşmiş olarak görsek keşke Arizona'yı, bari böyle bir veda olsa. Umarım Shonda öldürmez onları!

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    2,070
    Bahsedilme
    67 Mesaj

Dizi şu ana kadar sakin ilerliyor. Sezon finalinde çok fena bir olay patlak vericek gibi hissediyorum. Arizona ve April'i öldürme be Shonda, bari onlar yaşasın. :865323

Sayfa 99/100 İlkİlk ... 49899596979899100 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri