Sayfa 47/47 İlkİlk ... 374344454647
467 sonuçtan 461 ile 467 arası

Konu: En Sevdiğiniz 3 Reklam?

Yönetmen ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    BlackSwan
    Tecrübe Puanı
    42949679

Türk Hava Yolları'nın hazırladığı yeni reklam filmi
    (4 çocuğu anlatan hayalleri uçağın köylerine inmesi olan reklam filmi)
    çok güzel duygusal bi reklam olmuş kısa film tadında
    slogan da ayrıca çok güzel
    Türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyadan en çok noktaya uçmuşuz ne fayda

Serenay'lı Elidor reklamı ve mavi reklamı

Asistan meari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    42949677

Reklamlarla arası pek iyi olmayan biri olarak 'en sevdiğin reklam' deyince aklıma eskiler geliyor
    Çok küçükken bi reklam vardı salıncakta sallanan küçük bi kız ve fonda Emilia-Big big world..Uzun zaman oldu ne reklamı olduğunu bile hatırlamazken o küçük kızı ve şarkıyı hiç unutmadım..Şimdi baktım da 'telsim' reklamıymış..
    Son zamanlarda da Karaca'nın 'En özel an yaşadığınız an' diyen reklamını sevdim'Beklemesek o kadar..'Çok güzel olmuş..

Yardımcı Yönetmen
    Yer
    IaNina & Johnny Depp
    Tecrübe Puanı
    42949682

replikleri bile efsane olan

cem yılmaz - doritos reklamları (bu seri de cem yılmaz'ın oynadığı karakterin filmini yapmak istemişti yapımcılar ama cem yılmaz kabul etmemişti o derece beğenilmişti reklam)

cem yılmaz - opet reklamları ("alırım anahtarını mike" bebeklerini bile yapmılardı)

cem yılmaz - telsim reklamı ("tamamen duygusal" o zamanların modasıydı herkes "tamamen duygusal" diye gezinirdi ortalıkta)

Set Görevlisi heosuabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Son günlerde bana göre, THY-Miles&Smiles, Tadım'ın Sosyal Ağ, Maximus'un Ruh Öküzü reklamları değişik ve dikkat çekici.

Asistan ReyMaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ReyMaz Turizm
    Tecrübe Puanı
    42949676

Nissan qashqai reklamı çok hoşuma gidiyor..
    Aveanın reklamları da güzel..
    Türk Hava Yollarının Kobe ve Messi ile olan reklamı da güzeldi..

WarriorWarrior
    Guest

sık sık güzel reklam çıkar oldu... ama bence son on yılın en iyi reklamları geçen yaz yapılmış idi... bi daha öyle güzel jinglelar aynı anda hazırlanır mı, reklamlar o kadar güzel olur mu bilmem. geçen yıla damgasını vurmuş reklam, kinder pinguinin "anne çikolata var mı?" konulu reklamıydı ama malum bu yıldan 3 güzel reklam seçmem gerekiyor, o yüzden kinder pinguiyi geçiyorum.

1. reklam olarak sezar serisini seçiyorum. 3üde birbirinden şahane ve komik. sezara çok benzeyen bi oyuncu seçilmiş, çok da sevimli.

2. reklam şipşak reklamı gerçekten komik olmuş. aslında 2. reklam için dalgalandım da duruldum konulu reklamı düşündüm ama o reklam da efsane başlayıp sonra gazoza sarıyor... en sondaki selfie çekme meselesi, popüler bişeye gönderme ama o kadar yapay bişey ki, "bakın biz de yeni jenerasyona uyum sağlıyoruz ehehe" demek gibi bişey ve reklamı amacından çıkartıyor. o yüzden 2. sırayı aytaç şipşak salama veriyoruz.

3. reklam coca-colanın reklamı ilginçtir, mantıklı bi reklam yapmayı başarmışlar... güzel bi hikaye anlatıyor reklamın kendisi. tabi derin kazınca eleştiricek bişeyler buluyorum ama neyse yüzeysel olarak 3. sıraya koyabildim bu reklamı. kardeş sevgisi vesselam. ama derinden kazınca eleştiricek bişeyler var tabi altını çiziyorum.

Oyuncu Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    <...> YaSen <3
    Tecrübe Puanı
    42949674

valla diğer ikisini bilmem ama turkcellin son reklami, beni 23 yıllık ömrümde ilk kez ağlatmayı başaran reklam oldu... elifin annesine doğum günü sürprizi ne kadar güzel bir reklamdır ya? turkcelli hiç sevmem, hoşuma gitmeyen bir markadır. ama bu reklam hakikaten harika bişey. mesela samsungun reklamı kötü bi reklam ne alaka hayalini gerçekleştiren gençlerle samsung yani? samsung da coca-colanın bir zamanlar meşhur olan trendine uyum sağlayıp "şunu bizim sayemizde başardılar" demek istemiş aklınca. hemen örneğini vereyim bir köyde okumaya çalışan kızlarla ilgili bir reklamı vardı coca-colanın tabii benim hatırladığım bu yanlış hatırlıyorsam affola da. ne alaka yani köyde okumaya çalışan kızlarla coca-cola? resmen reklamın mantıksızlığı, akıl dışılığı. ama turkcell öyle değil, çok etkiledi beni bu reklam. mükemmel olmuş, defalarca izlemek için kanal kanal dolaştırdı beni! ve her gördüğümde de ilk anki gibi etkilendim... daha kelimem kalmadı övmek için.
    Konu Tiger Stormy tarafından (10-02-17 Saat 01:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: .

Sayfa 47/47 İlkİlk ... 374344454647

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)