Sayfa 69/70 İlkİlk ... 1959656667686970 SonSon
350 sonuçtan 341 ile 345 arası

Konu: Yılan Hikayesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asistan
    Yer
    Elveda...
    Konular
    3
    Ettiği Teşekkür
    842
    147 mesaja 179 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Yılan Hikayesi - Bölüm Yorumları

Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de çok severdim bu diziyi. Başlığı görünce anılarım canlandı yazayım dedim. Bu dizi benim çocukluğum, ilk platonik hayallerim demek. İlk çocukluk aşkım Memoli'ydi benim. :img-hyste Özellikle Memoli'nin çocuğunun ölümüne karşı duyduğu acıdan, sürekli onun resmine bakıp ağlayarak: "Resmin eskidi ama sen hiç büyümedin oğlum!" Deyişinden çok etkilenirdim çok üzülürdüm. Gamsız görünürdü ama çok kederiydi Memoli. Karısından hep nefret etmişimdir! Hep karısı sonradan diziye geri dönse de onun Zeyno'yla mutlu olduğunu görüp çatlasa diye az hayal kurmazdım. Meltem Cumbul'a da az kızmadım neden diziyi bıraktı? diye. Sonradan kendisi bırakmak istemiş. Zeyno'nun ölümünden sonra diziye hiç bakmadım zaten hala finali nasıldı bilmem. Odamda yatağımın yanıbaşına astığım Memoli posterini de hiç unutmam. Memoli'nin her seferinde Zeyno'yu öpme denemeleri ama her defasında onu öpememesi :img-hyste bir efsanedir. Öptüğünü hiç hatırlamıyorum. :img-hyste Erkan'la evli diye mi hiç yazmadılar bir kiss nedir? :img-hyste
    Konuyu hortlattığınız için teşekkür ederim. Ben de Memoli-Zeyno'yu çok seviyorum ama Erkan yüzünden öpüşemediklerini düşünmüyorum. İkisi de birbirine aşıktı ve bunu itiraf ettiler zaten. Ama ben Kürşat'ın gittiği yere kadar devam ettim diziye . Bnim de aşkım Kürşat'tı. :img-hyste Ne etkileniyodum onun kötü adamlığından... Bence efsane bir karakterdi, hala arada açıp müziğini falan dinliyorum. :img-hyste Çok kült karakterler yarattı YH ve tam bir 90'lar dizisiydi...
    #HimToo

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    73
    99 mesaja 163 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı SelinKis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlattığınız için teşekkür ederim. Ben de Memoli-Zeyno'yu çok seviyorum ama Erkan yüzünden öpüşemediklerini düşünmüyorum. İkisi de birbirine aşıktı ve bunu itiraf ettiler zaten. Ama ben Kürşat'ın gittiği yere kadar devam ettim diziye . Bnim de aşkım Kürşat'tı. :img-hyste Ne etkileniyodum onun kötü adamlığından... Bence efsane bir karakterdi, hala arada açıp müziğini falan dinliyorum. :img-hyste Çok kült karakterler yarattı YH ve tam bir 90'lar dizisiydi...
    Öncelikle cevap yazmanız çok mutlu etti beni teşekkür ediyorum İlk defa Kürşat hayranı biriyle karşılaştım. Yanlış anlamayın amacım yargılamak değil asla, çevremde onun fanı olan biri olmamıştı hiç. Ama gerçekten zamanına göre çok başarılı bir kötü adam olmuştu ve çok iyi de bir oyuncuydu Tunca Aydoğan. Bir karizması da vardı şimdi canım. :img-hyste Ama o zamanlar dokuz on yaşlarında küçük bir kız olarak Kürşat hiç ilgimi çekmiyordu benim. :img-hyste Varsa yoksa Mehmet Ali :img-in_lo Biliyorsunuz orada da adı Mehmet Ali'ydi.:love01: Küçük bir çocuğun hayal dünyası için her şeyi o kadar şairane geliyordu ki bana

Saçları gülüşü, gözleri, tavırları, uğruna savaştığı şeyler... İsmi bile mükemmel uyumlu geliyordu Mehmet Ali - Memoli.
    Çocukluk işte.
    İçimde hala tek bir yara var o da Zeyno - Memoli'nin hikayesi güzel bitseydi keşke...:whistle2

Bu arada belki de siz haklısınızdır. Memoli'nin Zeyno'yla bir türlü öpüşememesinin Erkan'la bir ilgisi yoktur Her öpüşme isteğinde çalan kapı beni hasta ediyordu. Senarist ne düşündüyse artık bilemiyorum.
    Konu hazanyagmuru tarafından (25-06-18 Saat 02:52 ) değiştirilmiştir.

3. hazanyagmuru nickli üyemize teşekkür edenler:
    Selin (25-06-18)

Durum:
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    73
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Zeyno'ya ilk kez baloda alıcı gözüyle bakan Memoli. Ben bu diziyi nasıl unuturum. Bir başkaydınız siz. Çok pis içimde kaldınız. Asıl buna derler yarım kalmak diye.
    Çocukluğumun travması oldu bu çift yemin ediyorum.

Konu hazanyagmuru tarafından (30-08-18 Saat 20:44 ) değiştirilmiştir.

5. hazanyagmuru nickli üyemize teşekkür edenler:
    Selin (30-08-18)

Durum:
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    73
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Geçtiğimiz salı Edho'da bizim Kürşat'ı gördüm. Hey gidi günler hey yıllar ne kadar değiştirmiş onu. Ama ses tonu, konuşması, oyunculuğu hala aynı. Gerçi ben hep 1999 yılına takılı kaldığımdan o yılları unutamadığımdan, kendisi benim için hep karizmatik kötü Kürşat olarak kalacak Edho'yu izlemem, kanalları zaplarken tesadüf eseri gördüm ancak arada onun sahnelerine bakarım.

"İki tür doğru vardır. Tersinin yanlış olduğu gün gibi ortada olan yüzeysel doğrular ve tersi de doğru olan daha derin doğrular. "

Niels Bohr

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    62
    Ettiği Teşekkür
    86
    238 mesaja 306 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

ah ah çocukken ne izlerdim be
    o jeneriği yok mu hala tüğlerimi diken diken eder
    -kimsin sen be ?
    -adım zeyno...

8. dajavu nickli üyemize teşekkür edenler:
    hazanyagmuru (12-10-18)

Sayfa 69/70 İlkİlk ... 1959656667686970 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri