Sayfa 70/70 İlkİlk ... 20606667686970
350 sonuçtan 346 ile 350 arası

Konu: Yılan Hikayesi - Bölüm Yorumları

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    82
    105 mesaja 169 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Yılan Hikayesi - Bölüm Yorumları

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ah ah çocukken ne izlerdim be
    o jeneriği yok mu hala tüğlerimi diken diken eder
    -kimsin sen be ?
    -adım zeyno...
    Aaaa canım sende mi izlerdin o diziyi? Bak bir ortak noktamız daha varmış Deniz dışında. Tüplü sitede bölümleri var izlemek istersen. Ben başladım şimdi izliyorum 66. bölüme kadar izleyeceğim çocukken de orada bırakmıştım Zeyno ölünce devamımı izlemedim. O zamanlar dizi olmadığından 90 bölüm izlenmiş ama bu dizi şimdi olsa Zeyno'dan sonrası izlenmezdi eminim.

"İki tür doğru vardır. Tersinin yanlış olduğu gün gibi ortada olan yüzeysel doğrular ve tersi de doğru olan daha derin doğrular. "

Niels Bohr

2. hazanyagmuru nickli üyemize teşekkür edenler:
    dajavu (12-10-18)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    62
    Ettiği Teşekkür
    114
    256 mesaja 331 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aaaa canım sende mi izlerdin o diziyi? Bak bir ortak noktamız daha varmış Deniz dışında. Tüplü sitede bölümleri var izlemek istersen. Ben başladım şimdi izliyorum 66. bölüme kadar izleyeceğim çocukken de orada bırakmıştım Zeyno ölünce devamımı izlemedim. O zamanlar dizi olmadığından 90 bölüm izlenmiş ama bu dizi şimdi olsa Zeyno'dan sonrası izlenmezdi eminim.
    güncel olarak yayınlandığı zamanlarda devamlı izleyememiştim, e ozamanlar internette yoktu hep içimde kalmıştı
    bir kaç yıl geçtikten sonra D max diye bir kanalda tekrarları yayınlanıyordu sürekli orda tekrar baştan sona izlemiştim
    Zeyno ölünce bende bıraktım tabiki ! senarist biraz yazık etmişti Memoli ve Zeynoya
    Kral, Kürşat, Neriman, Belgin abla, Memolinin komşuları Yılannn ah ah kalmadı artık böyle hikayeler ve karakterler....

4. dajavu nickli üyemize teşekkür edenler:
    hazanyagmuru (12-10-18)

Durum:
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    82
    Bahsedilme
    4 Mesaj

güncel olarak yayınlandığı zamanlarda devamlı izleyememiştim, e ozamanlar internette yoktu hep içimde kalmıştı
    bir kaç yıl geçtikten sonra D max diye bir kanalda tekrarları yayınlanıyordu sürekli orda tekrar baştan sona izlemiştim
    Zeyno ölünce bende bıraktım tabiki ! senarist biraz yazık etmişti Memoli ve Zeynoya
    Kral, Kürşat, Neriman, Belgin abla, Memolinin komşuları Yılannn ah ah kalmadı artık böyle hikayeler ve karakterler....
    Aslında senaristin bir suçu yok. Çok iyi hatırlıyorum o Memoli'yle Zeyno evlenecek gelinliği bile hazır diyordu ama Meltem Cumbul ayrıldı. Yapım olarak içten içe ona kızmış olacaklar ki Zeyno karakterini başka oyuncuya bile vermediler. O yıllarda sık yaşanırdı oysa oyuncu değişikliği ile aynı karakteri senaryoda devam ettirmek. Ama bunu yapmadılar karakter hepten çıkarıldı. Şimdi keşke Zeyno'yu başkası oynasaymışta Zeyno Memoli'nin hikayesi mutlu bitmeymiş diyorum. Çok içimde kaldı o çift... 2. sezonda bitseydi dizi diyorum bazen de ama o yıllarda tutmuş en popüler diziydi neden bitirsinler ki diyorum sonrada.Her oyuncu oynadı senarist ne kadar yazmışsa bir tek Meltem Cumbul oldu diziyi isteyerek bırakan.

"İki tür doğru vardır. Tersinin yanlış olduğu gün gibi ortada olan yüzeysel doğrular ve tersi de doğru olan daha derin doğrular. "

Niels Bohr

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    62
    Ettiği Teşekkür
    114
    256 mesaja 331 teşekkür aldı.
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında senaristin bir suçu yok. Çok iyi hatırlıyorum o Memoli'yle Zeyno evlenecek gelinliği bile hazır diyordu ama Meltem Cumbul ayrıldı. Yapım olarak içten içe ona kızmış olacaklar ki Zeyno karakterini başka oyuncuya bile vermediler. O yıllarda sık yaşanırdı oysa oyuncu değişikliği ile aynı karakteri senaryoda devam ettirmek. Ama bunu yapmadılar karakter hepten çıkarıldı. Şimdi keşke Zeyno'yu başkası oynasaymışta Zeyno Memoli'nin hikayesi mutlu bitmeymiş diyorum. Çok içimde kaldı o çift... 2. sezonda bitseydi dizi diyorum bazen de ama o yıllarda tutmuş en popüler diziydi neden bitirsinler ki diyorum sonrada.Her oyuncu oynadı senarist ne kadar yazmışsa bir tek Meltem Cumbul oldu diziyi isteyerek bırakan.
    bu dizi bittikten uzun zaman sonra 2012 yılında dedektif memoli diye bir dizi başlamıştı tam bir komediydi
    yılan hikayesinin devamı niteliğini taşıyordu, kötüydü ama bir iki sevdiğim oyuncu var diye izlemiştim memoliye
    köyden yeni kız geliyordu adı Ezo Zeyno abla senden çok bahsederdi falan diyordu lfghjk

7. dajavu nickli üyemize teşekkür edenler:
    hazanyagmuru (13-10-18)

Durum:
    Moderatör
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    1
    Ettiği Teşekkür
    82
    Bahsedilme
    4 Mesaj

bu dizi bittikten uzun zaman sonra 2012 yılında dedektif memoli diye bir dizi başlamıştı tam bir komediydi
    yılan hikayesinin devamı niteliğini taşıyordu, kötüydü ama bir iki sevdiğim oyuncu var diye izlemiştim memoliye
    köyden yeni kız geliyordu adı Ezo Zeyno abla senden çok bahsederdi falan diyordu lfghjk
    Hahahahahahh. Ben o diziyi hiç izlemedim hatta sinir oldum diyebilirim. Ama başrol oyuncularını biliyordum Memoli Emre Kızılırmak, Ezo'da Özlem Yılmaz'dı. Ama o dizi 10 bölüm mü 11 bölüm mü ne yayınlanıp yayından kalkmıştı. Tüplü sitede de o diziye bayağı sinirlenmişler zaten çok saçma diye. Ama o yıllarda gerçekten çok sağlam bir senaryoydu karakterlerin tümü birbiriyle bağlantılıydı çok akıcıydı ve şimdi ünlü, kaliteli dizilerde oynuyor dediğimiz oyuncuların hepsi Yılan Hikayesi'nden geçmişler resmen oradan tanınmışlar.

Niels Bohr

Sayfa 70/70 İlkİlk ... 20606667686970

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri